2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Idrar yaparken agri varsa enfeksiyon vardir cnm olmasi saglik ocaginda idrar testi ver bence
Canım sağlık ocağından aradılar idrarımda enfeksiyon varmış ondan ağrım var m kendi doktorum bol su iç dedi bişey yazmadı offf yaa nefret ediyorum bu durumda olmaktan :KK43:

Merhaba sevgili anneler,
Ben aklıma takılan bir konuda size de danışmak isterim. Özellikle tecrübeli annelerimize.
Dörtlü tarama testini devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. Ancak anlamadığım çevremdeki herkes özel doktorlara gidiyor ve yüksek fiyatlar ödeniyor.
Devlet hastanesinde yapılan testler hem ücretsiz hem de doktorlar tecrübeli diye düşünüyorum. Fakat bu kadar kişi özele gidiyorsa aradaki fark nedir bu testlerde bir bilen aydınlatabilirse çok sevinirim.
Sağlıcakla kalın hepiniz🤗
Tabiki fark falan yok. Sadece insanlar devletle ugrasmak istemiyor. Ya da pandemi dönemi gitmek istemiyorlar veyahutta tek doktor seçip özelde onunla devam etmek istiyorlar. Sebepler bunlar genelde..

Canım sağlık ocağından aradılar idrarımda enfeksiyon varmış ondan ağrım var m kendi doktorum bol su iç dedi bişey yazmadı offf yaa nefret ediyorum bu durumda olmaktan :KK43:
Tek care bol su icmek baska turlu gecmez sakin bitki caylari vs icme benmde idrara bakip su icmedigimi anladiydi doktor kizdi hatta su icmen gerekiyor diye

Merhaba bende bugün kontrole Gittim bebek iyi çok şükür ama suyu azalmış dedi doktor çok canım sıkıldı haftaya cuma tekrar bakacak ve riskli gebelige sevk edecekmiş orda detaylı bakılacak dedi neden olduğu . bol su iç dedi sadece acayip bozuldu moralim cinsiyet için gitmiştim ama onu da gostermedi bebis öğrenemedik bu can sıkıcı olayı öğrendim geldim 😞😞

Tek care bol su icmek baska turlu gecmez sakin bitki caylari vs icme benmde idrara bakip su icmedigimi anladiydi doktor kizdi hatta su icmen gerekiyor diye
Ben çok su da içerim aslında ama işte demekki yetmemiş .. tekrar idrar verdim şimdi doktorum aradı nobetçi hekime gözük dedi

Merhaba bende bugün kontrole Gittim bebek iyi çok şükür ama suyu azalmış dedi doktor çok canım sıkıldı haftaya cuma tekrar bakacak ve riskli gebelige sevk edecekmiş orda detaylı bakılacak dedi neden olduğu . bol su iç dedi sadece acayip bozuldu moralim cinsiyet için gitmiştim ama onu da gostermedi bebis öğrenemedik bu can sıkıcı olayı öğrendim geldim 😞😞
Çok üzüldüm , umarım bişey olamz . herhangi bişey varmıydı öncesinde . bu arada havuç suyu çok etkilymiş

Canim insallah hicbir sey olmayacak. Suyun da artacak. Insallah zamanında sag salim kucagina alirsin.
Bana doktorum havuc ve armut ye dedi.
Cok etkiliymis bebeğin suyuna. Ben de 7. Haftadan beri her gun birer tane yiyorum.

Pardon canim tuba ya yazacaktim. Yanlis alintiladim.
Insallah enfeksiyon problemini halledersin.

X