2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Başın sağolsun canım. Her kayıp bir anne için yıkıcı evlat kaybetmek hiç kolay değil ama ben büyük kayıplara daha çok üzülüyorum. 3 aylık bebek baya büyük her şeyi tamamlanmış seni cennette bekliyordur yavrun. Ben de aşılama ile hamile kaldım üçüz tutmuştu fakat tek bebekle ilerledik onun da kız olmasını çok istedim nasip oldu ama şimdi korkuyla yaşıyorum resmen. Sağlıklı olsun da yavrularımız kızda kendini sevdiriyor erkek de. Geçen yıl doğal yolla ikizlere hamileydim ikisini de kaybettim seni anlıyorum zor çok zor. Peki diğer kesen kayboldu mu? Kaç haftalık hamilesin şu anda daha önce sorduysam kusura bakma kafam yerinde değil hiç.
Dogumda o keseyi de temizleyecem dedi doktorum.

Allah razı olsun kızlar sağlıkla alırız inşallah bı avazda 🙏

@Ebruzerm canım hindistancevizi yağı da tercih ediliyor ve bol su içmek . Sürerken kalça basenlerine de sür emi 🥰

succulentaski succulentaski tatlım listeye bı bakayım dedim çok uzunmuş 🙈
Mesela banyo küveti için köpüklü file kolay oluyor . İçinde minik baloncuk mu desem biseyler var bebiş rahat uzanıyor. Su sıcaklığı için banyo termometresi almıştım kurbağalı falan suya atıyorsun sıcaklığı rengiyle belli ediyor kolaylık . Oda için de nem sıcaklık gösteren termometre iyi olur. Aaa bana göre önemli olan bı detay söyleyeyim kundak . Ben önce aman rahat uyusun ne öyle eskiden kalma dedim sarmadim ama ilk aylar bebisler sıçrıyor elleri yüzüne falan çarpıyor uyanıyor. Hazır fermuarlı kundaklar var onlardan alicam. Haziranda altına bı body giydirip koyarsın misss . Markayı hatırlayınca etiketleyeyim seni.
Pişik kremi için sudo krem kullandım. Bebiş alerjikse bez önemli Prima kullandım. Reflü yatağı var hafif eğimli kusmayı engelliyor sevi bebeden almıştım sanırım kiraz çekirdeği vardı bı kesede . Onu ısıtıp ayaklarına koyuyordum . Şampuan felan mustela set almıştım . Aklıma şimdilik bunlar geldi.
Kundak ben de almak istiyorum ama nasıl olmalı fikrim yok. Alırsanız karar verirseniz bana da haber verin 😊

Boyum 172 75 ile hamile kaldım şimdi 80 kiloyum. Toplam 8 kilo almam gerekmiş kilolu olduğum için sen zayıfmışsın keşke bende zayıf olsaydım dünden beri diyetteyim 😊 Kaçıncı haftada doğum yapmıştın?
Aynıyız benim de boyum 173 75 kilo ile hamile kaldım şuan 80 im banada dikkat et dedi bu gidişle hamilelik sişekeri de çıkar dedi 😣🥱

Boyum 172 75 ile hamile kaldım şimdi 80 kiloyum. Toplam 8 kilo almam gerekmiş kilolu olduğum için sen zayıfmışsın keşke bende zayıf olsaydım dünden beri diyetteyim 😊 Kaçıncı haftada doğum yapmıştın?
Boyunda iyi ama canim ben 1.60 boy 44 kiloyum suan da,ben 35 hafta da dogum yaptim ama bebek 32 haftalik di gelismemis sanirim,kendinmi diyet yapiyorsun diyetisyenemi gidiyorsun dikkat et hamilelik diyeti farklidir diye dusunuyorum ins cok fazla almazsin asil yemegi fazla kaciracagimiz aylardayiz

Benim ikinci hamileliğim. Kendine göğüs pedi, hasta bezi de alabilirsin şimdiden.
Gogus pedi alacagim subat ayinda hasta bezi veriliyor canim kullanmadim kizimdada birtane yetiyor zaten bu erkek oldugu icin kizimdan kalanlar olmayacak hepsi pembe cunku zaten hep dagittim bir liste yaptim aldiklarimi ciziyorum unutmusda olmam tabi burada sorariz birbirimize

Kizlar haberiniz var mi wpa guncelleme gelmis ve guncellemyi kabul ederseniz kisisel bilgiler toplaniyomus ve 8 subata kadarmis bu durum
Bana bi ara geldi uykulu kabul mu ettim ret mi ettim bilmiyorum kabul ettigimizi nereden anlariz acaba

Kizlar ben alisverise basladim cinsiyete gore almayacaktim zaten,cok eksigimiz var son aya birakip yuklenmek istemedim bir anda suana kadar aldiklarim sleepy bez,12 islak havlu, temizleme pamuguda aldim 60 li, 5li zibin,10 lu agiz mendili,10lu alt degistirme ortusu, misil ortu bir adet, 10lu dpeend kilot bez kendime aldim emzirme sudyeni 1 adet aldim,... Ufakdan aldiklarim
Masallah yavas yavas tamamlarsin ben birsey almadim babasi dedesi almis hep
Agiz mendili 5 li
Zibin 8 tane sanirim
Kalin battaniye almis dededi
Penye battaniye
Dedemiz cok heyecanli 2 li biberon almis emzik almis çıngırak almis
Babamiz banyo kesesi banyo kuvet lifi almis birde reflu yatagi baya birseyler almislar benden once

Masallah yavas yavas tamamlarsin ben birsey almadim babasi dedesi almis hep
Agiz mendili 5 li
Zibin 8 tane sanirim
Kalin battaniye almis dededi
Penye battaniye
Dedemiz cok heyecanli 2 li biberon almis emzik almis çıngırak almis
Babamiz banyo kesesi banyo kuvet lifi almis birde reflu yatagi baya birseyler almislar benden once
Ooo sen sanslisin bizimkilerde hevesli ama anlazlar bebege ne gerekir biberon ve emzik acagimda karasiz kaldim nasil birsey alsam acaba

Cook sukur iyi gidiyr biraz karnim cikti sali gunude insallah cinsiyeti ogrencem sizin nasil gidiyor cinsiyeti ogrendinz mj🥰
Benmde cok sukur iyi gidiyor yilin son gunu ogrendim %99 kiz dedi doktor :) tek sıkıntı temizlik yapınca bel agrım oluyor keske robot supurgem olsa 😅

X