2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar haberiniz var mi wpa guncelleme gelmis ve guncellemyi kabul ederseniz kisisel bilgiler toplaniyomus ve 8 subata kadarmis bu durum

Karnındaki bebeğe mi yoksa kızına mı aldin?evet herşey ateş pahası ama maaşlar sabit zam yok

Sizler krem veya yag kullanmay basladinizmi Ne kullaniyorsunuz?? Ben diyer hamileliklerimde sadece tatli badem yagi kullanmistim ve bana yaramisti..
İlkinde bebeyaglari vb bolca sürmeme rağmen catlamistim bunda saldım kas kirpik çoğalsın diye badem yağı sürüyorlar ya acaba tüylenme yapar mı badem yağı bilemedim canım

Kontrolden geldim sukur herşey yolundaymis Doktorum cinsiyeti gördü ama yüzde yüz emin olayim git biseyler ye dedi bizimki istifini bozmuyor ki kız olduğu kesinlesti . Detaylı için randevu aldım ayın 30una. Bende gelişmeler böyle . Artık ıvır zıvır bakabilirim

kızlar selam. sizce güncel midir, güzel mi bu liste?

Biz de normal doğumun zorluğunu bilemiyoruz ama mümkünse normal çok daha iyi bence,sezeryan sonrası iyileşme daha geç oluyor bebekle bile ağrılarla ilgileniyorsun
Benimde yırtılma çok oldu uyusturamiyorda doktor çok fazla canlı canlı dikti çok canım yandı uzun süre iyileşmedi bir ay oturamadım yine öyle olcak diye korkuyorum bebek 3.800 du bide aşağı kanala inmedi ebe çok bastırdı karnıma oğlum doğduğunda gözleri kanlanmisti baskıdan

Sizler krem veya yag kullanmay basladinizmi Ne kullaniyorsunuz?? Ben diyer hamileliklerimde sadece tatli badem yagi kullanmistim ve bana yaramisti..

badger belly butter diye bir yağ aldım canım kakao ve hindistan cevizi yağı karışımı katı halde. Mis kokuyor.
Lierac öneriyor herkes ama onun içi çok kimyasal direk karnıma öyle bir şey sürmek istemiyorum.

oyy kıyamam. Epidural yapılamıyor mu sonradan?

Kizlar ben alisverise basladim cinsiyete gore almayacaktim zaten,cok eksigimiz var son aya birakip yuklenmek istemedim bir anda suana kadar aldiklarim sleepy bez,12 islak havlu, temizleme pamuguda aldim 60 li, 5li zibin,10 lu agiz mendili,10lu alt degistirme ortusu, misil ortu bir adet, 10lu dpeend kilot bez kendime aldim emzirme sudyeni 1 adet aldim,... Ufakdan aldiklarim

Gozun aydin olsun canim saglikla dogsun prensesin ins

fazla mıymış 5 kilo?
benim doktorum aylık 1-1.5 kg gibi düşün dedi.
yani dikkat etmek lazım da şimdi canını sıkmaya da gerek yok kilo için.
sen evde kendin tartıl sabahları aç karnına çıplak olarak. Doktora geç saatte yemek yiyip falan gidiyoruz, sayılmaz. :)

Onada cesaret edemem sanırım bi tanıdık felç kaldı kadının bacakları tutmadı riski çok doktora piskolojik baskı yapayim beni sezeryana alsın

he yok doğum sırasında mesela çok dikiş olacağını doktor öngörüp epidurale çeviremiyor mu? Baştan mı planlamak gerekiyor onu merak ettim
Ben sezaryen olsam da epidural sezaryen isterim sanırım uyanık olmak istiyorum.

Boyum 172 75 ile hamile kaldım şimdi 80 kiloyum. Toplam 8 kilo almam gerekmiş kilolu olduğum için sen zayıfmışsın keşke bende zayıf olsaydım dünden beri diyetteyim Kaçıncı haftada doğum yapmıştın?

Her doktor farklı demek ki Keşke benimki de aynı düşünceye sahip olsaydı yarım kilo ile bir kilo al gel diyor her seferinde. Geçen ay 2 kilo almışım kalkıp beni dövecek sandım oturduğu koltuktan

Maşallah prensese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…