2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İki gün var aramızda listeden baktım da.ama benim öncekiler sezeryan olduğu için 15inden önce olacak doğum bir terslik olmazsa.
Bende bugün 17+ 3 üm benimde 15+3 te 160gr 14 mm idi bebişim. Benimde sezeryan olacak. Kaçıncı haftada alıyorlar sezeryanda ? Bilginiz var mı

İçini Ferah tut canım benim her şeyi takdiriilahi sen stres yapma ki çocukta yapmasın dua etmekten başka bir şeyimiz yok doktor bir şey bir ilaç önermedi mi?

Bende bugün 17+ 3 üm benimde 15+3 te 160gr 14 mm idi bebişim. Benimde sezeryan olacak. Kaçıncı haftada alıyorlar sezeryanda ? Bilginiz var mı
Canım önceden planlı sezeryanlarda 39a bırakmıyorlar,37 küsür yada en fazla 38 küsürlerde alıyorlar başka ters bir durum yoksa.

Hareketler için daha erken rabbim korusun inşallah sık sık muaneye gidersin ben her hafta gidiyordum bakıyorlardı inşallah sagsaglim doğar

Arkadaslar merhaba, temmuz annelerindeyim ama haftam ileride, 15+3'um

2 gundur rahimde sanki Allah korusun adet olacakmisim da sokulecekmis gibi bir agri var, ondan onceki gun de cok fena bel agrisi cektim.
Bu haftalarda normal midir biraz moralim bozulmaya basladi cok da bas agrim var..

Cay icmeyi abarttim, acik iciyorum ama cok iciyorum 1 2 haftadir, acaba ondan bisey mi oluyor

Sanki sokulecek gibi tam rahimde agrilar ya

Sadece az tuzlu şeyler yiyeceğiz canım başka da elden gelen bir şey yok

Kızlar yaa
Kuzuma minicik bir diş macunu, bir de stick aldım. (Yanakları falan kurumasın diye sürülüyor. Büyüklüğü 5cm yok.)
İkisi 100 lira tuttu
Her şey çok pahalanmış. Bez fiyatlarına bakmaya korkuyorum şu an

Sizler krem veya yag kullanmay basladinizmi Ne kullaniyorsunuz?? Ben diyer hamileliklerimde sadece tatli badem yagi kullanmistim ve bana yaramisti..

Ay bende sezeryan yapsam keşke 2 kere normal doğurdugum hâlde çok korkuyorum eski cesaretim kalmadi
Bence hic sezeryan yaptirma cnm zorunlu olmadigi surece.. normal dogumun toparlanmasi cok daha kolay

Hareketler için daha erken rabbim korusun inşallah sık sık muaneye gidersin ben her hafta gidiyordum bakıyorlardı inşallah sagsaglim doğar
İnşallah canım tamam bundan sonra haftada bir giderim bende içim rahat edene kadar

Hic fikrim yok balim neden ilac vermedi ilk hamileligimde cikmisdi 17/10 falan oluyordu ama bir hafta bu sekilde oldu dogum gerceklesti hemen bobrek buyumeside vardi hangisinin yuzunden erken dogum yaptim bilmiyorum ilk hamilelik mukahatli oldugu icin bundada olabilir dedi suan icin tansiyon iyi gidiyor ailede yok benim kilonderken bende 6 kilo almisim birsey demedi zaten zayifim serbest dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…