2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok sağol yorumun için çok tedirgin oldum bian

çok naziksiniz çok tşk ederim oturdum ağladım şimdi korkumdan komşum geldi tam bu sırada. Üzülme dedi stres etme en fazla doktor ilaç verir dedi
Kolestrolüm benim de yüksek çıktı önemli değil dedi doktor

Rahim büyümesi veya yorulduğun için olabilir. benim geçen gün resmen bi ağrı saplandı yürüyemedim bile çok ayakta durunca oldu aynısı zor yürüdüm büyüdükçe etkiliyor bizi bu ağri batmalar oluyor.
Aksam dr gittim canim duramadim cok sukur hersey yolundaymis anlattim dinlendiginde gecerse hicbir onemi yok dedi dr bebegimide gormus oldum bir haftaya kadar hissedersin dedi erkek oldugunu onayladi artik 150 gr olmus minnakim buyuda 20 mm baya minyon olacak galiba :KK48:

4,5 doğdu. 1 aylıkken 6.2 oldu 😊
Çok almış kız ilk aydan maşallah bende şekerin mi var acaba dedim çünkü benim ki 4 kilo doğdu hastanede yattı uzun sürdüğü için doğum nefes almakta zorluk çekiyordu 3.800’e düşmüştü ilk ay sanırım 4 küsürdü ama benim sütüm az gelmişti 17. günden sonra mama vermeye başlamıştım 2 kere 30 cc

Hayırlı cumalar arkadaşlar. 17+ 4 günlük hamileyim. 2 gün önce başka bir şehirdeki perinataloji doktoruna gittim. Bebeğimin kesesinin tam ortasında sayılacak yerde amniyotik bant varmış. İnternetten araştırdım o banda dolanırsa Allah göstermesin eli ayağı kopan bebekler varmış bunu kadınlar kulübünde yaşayan annelerin hikayelerini okudum çok çok yıkıcı bir anne için. Perinatalog zarar vermez dedi tabiki şans işi dolanıp dolanmaması. Sizden ricam benim bebeğim için dua edebilir misiniz? Allah razı olsun.

Doktor kan ilacı ile vitamin verdi ay dün akşam vitamini kullandım bu sabah kan ilacını midem çok fena bulanıyor mahvoldum 😢

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben gebeliğimde kan sulandırıcı kullanıyorum ,aslında çok ileri safha da değil kan pıhtılaşmam ,gece iğnemi vurunıyorum gündüz de coraspin kullanıyorum ,dün coraspin atmayı unutmuşum ,o kadar çok şey kullanıyorum ki bazen unutmam normal galiba ,bugün aklıma geldi coraspin atmadığım ,umarım bir sıkıntı olmaz..
Arada bende unutuyorum o kadardan bişey olacağını sanmıyorum ama dikkat etmemiz gerekir 🙈

• Beğen
Reactions: H E
Aksam dr gittim canim duramadim cok sukur hersey yolundaymis anlattim dinlendiginde gecerse hicbir onemi yok dedi dr bebegimide gormus oldum bir haftaya kadar hissedersin dedi erkek oldugunu onayladi artik 150 gr olmus minnakim buyuda 20 mm baya minyon olacak galiba :KK48:
Günlerimiz çok yakın 16.0da 143gram benim de,20mm olan FL yazandır muhtemelen benim de ona yakın.tam boyu o değil yani.o değeri 7ile çarpmak lazım diye biliyorum yaklaşık 14 cm yani

Hayırlı cumalar arkadaşlar. 17+ 4 günlük hamileyim. 2 gün önce başka bir şehirdeki perinataloji doktoruna gittim. Bebeğimin kesesinin tam ortasında sayılacak yerde amniyotik bant varmış. İnternetten araştırdım o banda dolanırsa Allah göstermesin eli ayağı kopan bebekler varmış bunu kadınlar kulübünde yaşayan annelerin hikayelerini okudum çok çok yıkıcı bir anne için. Perinatalog zarar vermez dedi tabiki şans işi dolanıp dolanmaması. Sizden ricam benim bebeğim için dua edebilir misiniz? Allah razı olsun.
İnşallah bir sıkıntı olmadan atlatır, sağlıkla kucağına alırsın bebişini

X