2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam kizlar birsey soracagim yasayan varmi acaba bugun ilk boyle oldu oturup kalkamiyorum karnim.kasiliyor yere comelme yani hafif otuma hereketi yapiyorum dogrulamiyorum sanki bicak batiyor acidan yurutmuyor bu arada pitirtidan bahsediyordum ama henuz bebekmi tam emin degilim bi hareket yok cunku gaz sorunuda yasiyoruz malum sizce bu yasadigim.sey normalmi kizimi unuttum hamilelige dair herseyden endise duyyoruz
Rahim genişlediği için karnin alt kısmına bıçak saplanır gibi olabiliyor ama geçmeden devamlı işe doktoruna telefonda sormalisin benimde oluyordu şuan biraz azaldı batma yerine karnımın içi acıyor arada

Ben ilkinde premature de almıştım abisinden kalan çooolk şey var . Yeni doğan dolapta dolu . Ve yatak odası da hazır. İkeadan dolap yaptırmıştım çok güzel resmi bırakıyorum bakabilirisniz .
Bundan esinlendim şuan kurulu olmadığı için internetten benzer bulup atıyorum . 2 kapılı yaptırdım ben . Yani açık olan gibi yaptım ve ikitane cam kapı taktırdım . Yanınada komidin aldım uzun onunda resmini bıraktım size 🥰
İkea hemnes bu bizde malm olanı almıştık şifonyer Dolap hangisi seri hatırlayamadım. Bir de oyuncak dolabı büyük bir de çekmeceli olanı almıştık çok kullanışlı oluyor. Bizimkilerin alt kısmı soyuldu böyle yüksek olması daha kullanışlı. Sizin her şeyi var desene maşallah bebişin ☺️

Yok canim hapsururken ve oksururken degil normalken giriyor suan o yuzden takildim yoksa hapsurma ve oksurme esnasinda normal karsiliyorum idrar yaparken yanma ve zorlanma bir kackez oldu ama 3 defa idrar kulturu ve tahlil i verdim temiz cikti
Bazen üşütünce de kasıklar çok ağrır. Acaba üşütüyomusunuz ki ? ...Ayaklarınızı sıcak tutun

İkea hemnes bu bizde malm olanı almıştık şifonyer Dolap hangisi seri hatırlayamadım. Bir de oyuncak dolabı büyük bir de çekmeceli olanı almıştık çok kullanışlı oluyor. Bizimkilerin alt kısmı soyuldu böyle yüksek olması daha kullanışlı. Sizin her şeyi var desene maşallah bebişin ☺️
Birtek o eksik işte :) herşeyi hazır oda gelse tamamlanacak 🥲☺️

Bende kizim doğmadan aliexpresten pembe fil almıştım korkmadi ama oynamadi da. Zaten peluslarla arasi yok. Ama ilk zamanlar aylik foto çekmek için isime yaradı :) yatağının kenarında duruyor hala yuzune bakan yok zavallının 🤣
Bu anneler yok mu bu anneler herşeyi onlara almicaz işte kendimizi mutlu edcek şeylerde alcaz :)) resim çekmeyi bende seviyorum 😻 ister oynasın ister oynamasın bende alcam 😂😂

Bende kizim doğmadan aliexpresten pembe fil almıştım korkmadi ama oynamadi da. Zaten peluslarla arasi yok. Ama ilk zamanlar aylik foto çekmek için isime yaradı :) yatağının kenarında duruyor hala yuzune bakan yok zavallının 🤣
Bizimki yeni sevmeye başladi her an öyle olabilir :) Ben de hiç beklemezdim 1.5 yaşinda aldığımız unicorna isim bile verdi yanından ayırmıyor koleksiyon yapiyoruz şimdi 😁

Eşim çocuk korkar dıyor :KK43: bilemedim bende
Benim oluşların vardı peluş kocaman uyurken yanina yatırıyorlardı kendinden büyüktü şimdi 9 yaşında diğeri 10 yaşında bıraksam hala yatarlar uyku arkadaşı bazı çocuklar çok seviyor bebekkende üstüne yatar peluş korkmazlar bence😊😊

Eklentiler

• Screenshot_20210107-235919_Facebook.jpg
    Screenshot_20210107-235919_Facebook.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 71
  • FB_IMG_1599805318825.jpg
    FB_IMG_1599805318825.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 62
Bizde de o pembesinden var kızım seviyor peluş oyuncakları taşıyıp duruyor ordan oraya 🙈

birde yenidoğan zıbın ve giysileri bizde 1 ay kadar giydik ,
Az alın diyemem çünkü ilk zamnalr sürekli kakaları taştığı için çok kıyafet ihtiyacı oluyor 🤪

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben gebeliğimde kan sulandırıcı kullanıyorum ,aslında çok ileri safha da değil kan pıhtılaşmam ,gece iğnemi vurunıyorum gündüz de coraspin kullanıyorum ,dün coraspin atmayı unutmuşum ,o kadar çok şey kullanıyorum ki bazen unutmam normal galiba ,bugün aklıma geldi coraspin atmadığım ,umarım bir sıkıntı olmaz..

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben gebeliğimde kan sulandırıcı kullanıyorum ,aslında çok ileri safha da değil kan pıhtılaşmam ,gece iğnemi vurunıyorum gündüz de coraspin kullanıyorum ,dün coraspin atmayı unutmuşum ,o kadar çok şey kullanıyorum ki bazen unutmam normal galiba ,bugün aklıma geldi coraspin atmadığım ,umarım bir sıkıntı olmaz..
Bişey olmaz. Bi kez içmedin diye. Zaten kan sulandırıcı iğnede kullaniyomuşsun.

X