2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim doğum günüm 19 Mayıs zamanlamam müthiş her zamanki gibi
Kızımda o zaman doğsa keşke
Seninki annesinin karnını çok sevmiş çıkmak istememiş
İnşallah öyle olur ne guzel dogum günü hediyesi olur sana ben zamanlamayı hic bir konuda tutturamadim gebeliklerde de bir oğlum gec geldi ikincisi simdiden rahim ağzına gelmis nerdeyse cikisa çok yakin biri gelmeyecek diye korktum biri erken gelecek diye korkuyorum

Cnm ya güle güle gidin inşallah sürekli oturum alabilirsiniz schengenden birine mi gidiyorsunuz. Ara da gir merak ederiz buraları bırakma düzenin oturunca gir mutlaka

bakalim bunlarda abi veya ablalarina cekecekmi erkenden pirtlarlarsa, yandik ins dogum.gunene supriz yapar seninki cok erken sayilmiyor yine 37 dolduruyorsun hakkimizda hayirlisi bal ins

Hangi ülkeye gidiyorsun balım inşallah az virüslü bi yere gidiyorsundur benim yerimede gez
Rusya canım:)) ama neler çektirdiler bize biliyor musun yok aşı çalışmaları başlamışta yok yasaklanacakmış da negatif pcr testi istediler çalışma izni başlı başına bir olaydı zaten, yok kız dil bilmem bide Ruslar çok kaba kaybolursam falan nolur bilmiyorum bide alışmak lazım

Cnm ya güle güle gidin inşallah sürekli oturum alabilirsiniz schengenden birine mi gidiyorsunuz. Ara da gir merak ederiz buraları bırakma düzenin oturunca gir mutlaka
Canım Rusya'da bir ara vizeler askıya alınmıştı falan,hala orta dereceli seyahat yasağı var zaten yaa sizi çok özlerim gelirim dayanamam zaten canım benim

Hemde nasıl yaa öyle mi Allah korusun canım benim,ne yapalım ters bizim çocuklar

Hayırdır canım ne kin tutması burada ne arkadaşlığı bir şey mi oldu ki ?
işlerini hallet dön gel ben de pek giremiyorum ama olsun öyle düşünme her şey güzel olsun hepimiz için

bakalim bunlarda abi veya ablalarina cekecekmi erkenden pirtlarlarsa, yandik ins dogum.gunene supriz yapar seninki cok erken sayilmiyor yine 37 dolduruyorsun hakkimizda hayirlisi bal ins
Ay bize yine o korkuyu yaşatmasınlar lütfen evet ama benim 40 ı doldurma takıntım var gerçi yeryüzünde bunu başaran biri varmı bilmiyorum amin canım benim

Hayırdır canım ne kin tutması burada ne arkadaşlığı bir şey mi oldu ki ?
işlerini hallet dön gel ben de pek giremiyorum ama olsun öyle düşünme her şey güzel olsun hepimiz için
Yok aslında biraz karışık,burada bana soğuk yaptığını bilmeme rağmen her zaman sıcak davrandığım kişiler vardı, ama anladığım kadarıyla yapmamak lazımmış şu kimseye güvenmeme olayını beceremiyorum neyse onlar kendilerini biliyor
Canım senin mesajını gördüm ama cevap veremedim moralim bozuk falan demişsin iyi ol hep inşallah anlatmak istersen buradayım
Yaa çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun iyiki varsın

İyice karıştı Aman boşver kendileri bilirler burayı o kadar ciddiye alıyorlarsa kin güdüp gitmene sevinecek kadar ben senin samimi olduğunu biliyorum. Önemli bi şey değil kuzum sağolasın geçti gitti inşallah ondan bakamadım ben de bir şey olursa buradayım bırakmazsam ben de tadı kalmadı ya gidiyorsunuz

Farkındayım karıştı çook teşekkür ederim canım benim sizi bu yüzden seviyorum işte
Çok şükür kuzum çok sevindim hep iyi ol inşallah hep iyi olalım hepimiz
Yok ya vazgeçtim nolursa olsun ben hergün gircem yinede aradaki çatlak yumurtaları boşver özlerim ben sizi

Aynen ya boşver Her yerde net çeker evi taşırken düzen kurarken bi beş dkcık gelirsin

Hakkınızda hayırlısı olsun kuzum biz senin samimiyetini iyi niyetini çok iyi biliyoruz .Oradaki hayatını yeni doktoru vs oturmak zaman alacak elbette kendini fazla yorma , bizleri de çok ihmal etme canım benim seviyoruz seni

Ay bize yine o korkuyu yaşatmasınlar lütfen evet ama benim 40 ı doldurma takıntım var gerçi yeryüzünde bunu başaran biri varmı bilmiyorum amin canım benim
takma balim vaktini rabbim ayarlamistir, ben bilmiyordum topigi devrettigini canim zaten anlamiyorumda islerini hallet burayi cok bekletme gel, rabbim utandirmasin isinizde sehrinizde mutlu olun canim doydugun yerdir evin hep huzurlu saglikli olun canim

Çook teşekkür ederim canım benim iyiki varsın
Yormamaya calışcam,yok ya hergün 5-10 dk uğrarım özleriiiim bende sizi çook seviyoruuum

Amaan ne fark eder ki zaten yok yok hergün uğrayacağım mutlaka çok teşekkür ederim güzel duaların için canımın içi

Bilmiyorm esim ilk hamileligimde korkuyordu ben dedim hic gerek yok korkmana bebek taa nerde sonra adama cesaret geldi
ay benim ki hem korkuyor hem istiyor her konturol sor illa diyor du. bende bu konuda rahattım doğuma kadar gayet normal bir şekilde devam ettik. çok şükür doğumumda kolay oldu. bunda da öyle şimdilik.

Canııımmm çok sevindm valla böle bi güzel sebep için olmasına, güçlükler olmş ama umarım sonu başı her şeyi güzel olur ve hepsine değer Sana da sölüorm karşılıklı bişiler yaşadığın kişilere de dediğin çok doğru kafa dağıtmaya dertleşmeye paylaşmaya girioruz buraya olayı en zayıf iletişim şekli olan yazışmayla yürütüoruz bunun bilincinde olup yanlış anlamadan ve anlatmamaya çalışarak kalp kırmadan yapalım yapacağımızı. Güzel kalbin gibi olsn her şey inşallah, ilk fırsatta yaz bilgilendir emi unutma ben pek giremiorm ama hep aklımdasınız beni etiketleyerek yazın havadislerinizi lütfeeennnn oralar soğuktur ha dikkat edin bu arada senle cinsiyet için baya dua rtmiştik ikimizinki de kız olsn die ben de tutturdum şükür Gelio kızçem inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…