2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok aslında biraz karışık,burada bana soğuk yaptığını bilmeme rağmen her zaman sıcak davrandığım kişiler vardı, ama anladığım kadarıyla yapmamak lazımmış şu kimseye güvenmeme olayını beceremiyorum 😅 neyse onlar kendilerini biliyor 🤣
Canım senin mesajını gördüm ama cevap veremedim moralim bozuk falan demişsin iyi ol hep inşallah anlatmak istersen buradayım ❤️
Yaa çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun iyiki varsın 😍
Ayy Ceyda bizi merakta bıraktın kim bu dediğin kişiler sen o yüzden mi banlandın yoksa ?ne yaşadınız kapalı kapılar ardında çabuk anlat 🤣🤣

Son düzenleme:
Canım Rusya'da bir ara vizeler askıya alınmıştı falan,hala orta dereceli seyahat yasağı var zaten 🤦🏼‍♀️ yaa sizi çok özlerim gelirim dayanamam zaten canım benim🥰🥰
İş için mi gidiyor sunuz.. Elimde yurt dışına gidip geliyor ama biz gitmedik çocugun okulu var düzen bozup gitmek kolay değil benim işim var

Yok aslında biraz karışık,burada bana soğuk yaptığını bilmeme rağmen her zaman sıcak davrandığım kişiler vardı, ama anladığım kadarıyla yapmamak lazımmış şu kimseye güvenmeme olayını beceremiyorum 😅 neyse onlar kendilerini biliyor 🤣
Canım senin mesajını gördüm ama cevap veremedim moralim bozuk falan demişsin iyi ol hep inşallah anlatmak istersen buradayım ❤️
Yaa çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun iyiki varsın 😍
Canım benim sizin adınıza çok sevindim Rusya çok soguk eşimde orda iyi teklif alınca inşaat mühendisi biz taşınamadık sen izin mi alacak sın ben mali müşavir olunca özel Bi yete gidemedim devlet değil bide oğlumun okulu var düzen bozup gitmek zor du ne güzel bencede güzel Bi fırsat dpgumu peda yapıp bir sene kalırsan çocuk için haklarınız olur çocuk için iyi olur proje nin bakma 8 ay dediğine en az 1.5 yıl sürer uzatma kesin olur her proje de 7 8 ay türkiye de de iş ler durdun çok iyi olmuş adınıza çok sevindim.. Grupta yıl fonu kapatmaları var diye yogun çalışıyorum ben okuyamadım mayıs sonu haxoran başı gibi dogum um mayıs snneleronı de okuyorum size göre hafta m büyük 18 19 bakalım hazıran başı mı olur hayırlısı.. Grupta ne oldu bilmiyorum ama şunu biliyorum takma, kafanı bence çok güzel dphnetşer oldu daha dacolur düzen kurarsın bebrk le düzen kurmak daha kolay yolun açık olsun Rusya çık soguk kalın eşyalar al Rabbim yar ve yardımcın olsun

Günaydın kızlar sağlık ocağı kontrollerinize gittiniz mi ben bugun gittim kan ve idrar aldılar . Tek sıkıntı ben kilo veriyorum almiyorum 69 ile basladim 65-66 olmusum sizlerde de var mı bu durum
Salı günü gidiyorum kan vermeye bende .. idrar tahlili de mi isteniyor ya hiç hoşlanmıyorum ondan

Günaydın kızlar sağlık ocağı kontrollerinize gittiniz mi ben bugun gittim kan ve idrar aldılar . Tek sıkıntı ben kilo veriyorum almiyorum 69 ile basladim 65-66 olmusum sizlerde de var mı bu durum
Benim ilk sağlık ocağı randevum 15 şubatta. O zamana vermişlerdi. Detaylı dan bi gün önce gitmiş olacağım. 22.hafta da yani.

Yarin sabah gidicem ben aradım bugün aramasam akıllarına gelmicem demekki
Ne güzel kg almamissin ben 5 kg aldım hiç kusma bulantı olmadı, sende olmuş muydu??

Ben ilk öğrendiğimde gitmiştim, kan idrar tahlili falan yapıldı. Rutin kontrol olmuyo ama 20.haftadan sonra bi de tetanoz aşısı yapmaya çağırdılar. İlk aylar bulantı kusma çok olduğundan zayıflama olabilir ama sonralarda kilo alımı başlar aslında. Belki bundan sonra almaya başlarsınız

Hiç çağırmadılar kan almayı bırak, ben demiştim drda ölçtürün gibi bir şeyler dedi ağzının içinde zaten uzak kalıyor yine de hafta içi gidemiyorum.

Kızlar 14 +1haftalik gittim bugün doktara özel hastane idi doktorum cinsiyet erken dedi ama bı bakalım dedi ve erkeğe benzettim dedi 16 haftalık iken belli oluyor net dedi sizde değişti mi

Kızlar 14 +1haftalik gittim bugün doktara özel hastane idi doktorum cinsiyet erken dedi ama bı bakalım d.edi ve erkeğe benzettim dedi 16 haftalık iken belli oluyor net dedi sizde değişti mi
Sen hala öğrenemedin mi:)) nub lardan soruyodun hep.değişenler oldu aramizda.

X