2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben 4 lü test 150 tl. Ye 2li testi 100 yaptırdım. Özel kliniğe gidiyorum.
Sizin fiyatlar gayet uygunmuş. Ben istanbul’dayım. Yerine göre değişiyor fiyatlar. Özel klinik dediğiniz yerde perinatolog yapıyor değil mi bu testleri?
Bir de radyoloji doktorları da yapıyor dediler.

Sizin fiyatlar gayet uygunmuş. Ben istanbul’dayım. Yerine göre değişiyor fiyatlar. Özel klinik dediğiniz yerde perinatolog yapıyor değil mi bu testleri?
Bir de radyoloji doktorları da yapıyor dediler.
Ben ankaradayım. Perinatolog değil kadın doğum doktoru, anlaşmalı lab. Gönderiyor. Kendisi değerlendiriyor. Doğum paketi alırsanız paketin icine dahil bu fiyatlar. Ayrıntılı ultrasonu perinatolog ya da radyoloji dr. Yapiyor o da 22. Haftada oluyor genelde onun fiyatı da ankarada 500 800 tl arası değişiyor.

Ben ankaradayım. Perinatolog değil kadın doğum doktoru, anlaşmalı lab. Gönderiyor. Kendisi değerlendiriyor. Doğum paketi alırsanız paketin icine dahil bu fiyatlar. Ayrıntılı ultrasonu perinatolog ya da radyoloji dr. Yapiyor o da 22. Haftada oluyor genelde onun fiyatı da ankarada 500 800 tl arası değişiyor.
Ben Ankarada ali ipek e gidecem detaylı için 580 tl

Beren im de anlamı güzel akıllı zeki güçlü kuvvetli anlamı güzel.. Ela düşündük eşaiar çok yaramsz oluyor lar vazgeçtik kız ismi bulursanız yazın valla
Benim kızımın adı Deren. Şimdi 2.si de kız ona da Duru koyacağım inşallah. Uyum açısından Defne, Derin, Beren falan çok söylenmişti ama Duru da karar kıldık :)

Benim kızımın adı Deren. Şimdi 2.si de kız ona da Duru koyacağım inşallah. Uyum açısından Defne, Derin, Beren falan çok söylenmişti ama Duru da karar kıldık :)
Adıyla gelsin inşallah saglıklı bir şekilde iki kız candır

Merhaba hanımlar, hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah.
Ben yeni üye oldum sayılır ama sizi hep takip ediyorum.
Dün ikili test için doktora gittim. 13+2 olmama rağmen doktor bebeğin boyutları büyümüş dedi ve ikili yapamadı. 14.haftaya kadar ikili yapılabiliyor deniyordu.
Bu yüzden dörtlü teste kaldım. Dörtlü test fiyatları daha mı yüksek olur ikiliye göre acaba?
13+2 ye kadar bekleme sebebim kendi doktorumun korona olup, uzun süre görüşememiz yüzünden.
Hafta içi devlet hastanesine gidicem. Oradaki doktorların da fikrini almak iyi olur diye düşündüm.
Ben de 13 +5 te yaptırdım ikili testi ne alakaymis ki yapmamış.

Randevu aldiniz mi kaçıncı haftada gideceksiniz. Ben de kararsizim bir kac yer var aklimda
Randevu almadım da 20. Haftada giderim diye düşünüyorum gidenler çok memnun bakalım.. Doktoru ma da bikaç isim verdim ali ipek i söyledi bilmiyorum

Eşim de Deniz ismini istiyor. Kız da olsa erkek de olsa. Çok severim içinde e ve i harfi olan isimleri ama bir yerde adını gören kız mı erkek mi anlayamaz

Defne hep popüler. Kızıma hamileyken takip ettiğim başlıkta da dört beş kişi Defne ismini koydu. Etrafımdaki arkadaşlarımın da kızları hep Defne. Okula başladıkları zaman sınıf listesinde bir sürü olacak aynı isimden olacak 😊
Evet 2019 da en çok koyulan kız isimleri arasında ilk 3 te.2020 de de devam ettiği kesin. Defneler çoğaldı😊

sen duru da karar kıldın ama bu aralar kulağıma derin ismi de çok geliyor :)

Biz Beren defne arasında kaldık ama isim bulamadık daha akalım kısmet
Defne ismi konusunda yorum yapmak ısterım , yanı hastalık adı pek tavsıye etmıyrom ben ama tabı tercıh meselesı sag salim kucagımıza alalım inşallh bebeklerımızı 😊

X