2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam kızlar
Detaylıdan bahsedilmiş bende medicanada yapacağım doğumumu orda gireceğim detaylıya sağlık sigortamın tek karşılamadığı şey detaylı maalesef, sordum 400 tl dediler çok yüksek değilmiş ben daha çok bekliyordum 😃

Bilmiyorum henüz karar veremedim. Bana kalsa tüpleri bile baglatabilirim ama o da sonra sorun oluşturur mu bilmedigim için emin olamıyorum. Spiral var ama o da kesin sonuç değil. Burda spirale rağmen hamile kalan arkadas vardi.
🤷‍♀️🤷‍♀️ sen ne düşünüyorsun
Spiral +kondom :)
Bağlatcak kadar katı değilim :/

Aslında ben gop medikal parka 5 dakka mesafede oturuyorum ama ataköy deki cihazin daha iyi oldugunu söylediler ondan oraya aldik ya. Fiyat ayniydi yine 🤷‍♀️
Ordaki cihazı hiç sormadım :)
Kızımda da buraya gittim inşallah bunda da önce sağlıklı haberini alırız ardından güzel güzel yüz fotoları alırız :)

Havva Aras Havva Aras Canım mesajı alintilayamadim bi problem var telefonda hiç bir mesajı alinti yapamıyorum kızlar cevap veremediklerim varsa Kusura bakmayın 😕 seninde bebeginin adı aybars olacakmış öyle yazmışsın ne guzel adas olacak minikler inşallah sağlıkla gelsinler de dünyaya 😊 ama işte benim eşim isim hakkı bende diyip taş koymaya çalışıyor yoluma😅 insalah koyabilirim bu ismi çok sevdim😅
Insallah canim benim,
Havva Aras Havva Aras Canım mesajı alintilayamadim bi problem var telefonda hiç bir mesajı alinti yapamıyorum kızlar cevap veremediklerim varsa Kusura bakmayın 😕 seninde bebeginin adı aybars olacakmış öyle yazmışsın ne guzel adas olacak minikler inşallah sağlıkla gelsinler de dünyaya 😊 ama işte benim eşim isim hakkı bende diyip taş koymaya çalışıyor yoluma😅 insalah koyabilirim bu ismi çok sevdim😅
Insallah canim benim, sag salim alalim kucagimiza yavrularimizi. Esin de razi olursa, super olur.

Iyi akşamlar kızlar ben cinsiyeti bugün öğrendim %99 Kız dedi doktor aksam esime küçük bir süpriz yapacagm balon vs ayarladim küçük süsleme yaptım 😇 sağlıklı bir sekilde doğsun inşallah
Rabbim saliha evlat eylesin canim hayirli olsun saglikla dogsun findik kiz

Iyi akşamlar hanımlar. Sata göre doğum 2 temmuz görünüyo ama bebeğim bir hafta önde gidiyo o sebeple burayı da takip ediyorum ara ara. Cinsiyetimizi 100 de 80 kıza benzettim dedi doktor. Ikinci prensesim geliyor kısmetse.Rabbim bebeklerimizi hayırlisiyla kucagimiza almayı nasip etsin
Hayirli aksamlar canim sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim temmuz gorunsede hic bir bebek gununde gelmez benim kizimda temmuz du ama mayisin ilk haftasi geldi bunda da pek emin degilim haziran olsun mayis sonu gibi gelir hayirlisi ile

Kızlar eşim bugün doçent oldu🥰 Güzel bir kutlama yemeği hazırladım ama ayakta durdurduğum için kızıyorum şimdi kendime. Dün doktor hiç kalkma demişti. Bir şey olmaz inşallah ya
Mesleyini yuzunun aki ile yerine getirmeyi nasip etsin Allah canim tebrik ederim, eger ayakta durmak yasaksa kutlama yemegi icin risk almissin mutlulugu uzuntuye cevirme lutfen birdaha yapma sakin birsey olmaz Allahin izni ile insAllah bende baya yordum kendimi canimin cektigi birsey yaptim soylemeyim :KK48:simdi seyim cikacak gibi ani agrilar vuruyor bende kizdim kendime

Hayirli aksamlar canim sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim temmuz gorunsede hic bir bebek gununde gelmez benim kizimda temmuz du ama mayisin ilk haftasi geldi bunda da pek emin degilim haziran olsun mayis sonu gibi gelir hayirlisi ile
Kızım gününde doğdu. Ama belli olmuyor tabi. Vakti zamanında gelsinler inşallah. Teşekkür ederim güzel dileklerin için.

Mesleyini yuzunun aki ile yerine getirmeyi nasip etsin Allah canim tebrik ederim, eger ayakta durmak yasaksa kutlama yemegi icin risk almissin mutlulugu uzuntuye cevirme lutfen birdaha yapma sakin birsey olmaz Allahin izni ile insAllah bende baya yordum kendimi canimin cektigi birsey yaptim soylemeyim :KK48:simdi seyim cikacak gibi ani agrilar vuruyor bende kizdim kendime
Sağ ol canım inşallah. Yavaş yavaş yaparım sandım ama yorulmuşum

Merhaba hanımlar, hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah.
Ben yeni üye oldum sayılır ama sizi hep takip ediyorum.
Dün ikili test için doktora gittim. 13+2 olmama rağmen doktor bebeğin boyutları büyümüş dedi ve ikili yapamadı. 14.haftaya kadar ikili yapılabiliyor deniyordu.
Bu yüzden dörtlü teste kaldım. Dörtlü test fiyatları daha mı yüksek olur ikiliye göre acaba?
13+2 ye kadar bekleme sebebim kendi doktorumun korona olup, uzun süre görüşememiz yüzünden.
Hafta içi devlet hastanesine gidicem. Oradaki doktorların da fikrini almak iyi olur diye düşündüm.

Merhaba hanımlar, hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah.
Dün ikili test için doktora gittim. 13+2 olmama rağmen doktor bebeğin boyutları büyümüş dedi ve ikili yapamadı. 14.haftaya kadar ikili yapılabiliyor deniyordu.
Bu yüzden dörtlü teste kaldım. Dörtlü test fiyatları daha mı yüksek olur ikiliye göre acaba?
13+2 ye kadar bekleme sebebim kendi doktorumun korona olup, uzun süre görüşememiz yüzünden.
Hafta içi devlet hastanesine gidicem. Oradaki doktorların da fikrini almak iyi olur diye düşündüm.
Ben 13+0’ da yaptırmıştım görüntüleme merkezinde, hem de bebeğim 13+6 görünüyor 6 gün ilerden gidiyor çıktığı halde. 14. Haftaya kadar yapılabiliyor dendi ve hiç sorun yaşamadım doktor tarafından da. Bana biraz sacmalamış gibi geldi...

Ben 13+0’ da yaptırmıştım görüntüleme merkezinde, hem de bebeğim 13+6 görünüyor 6 gün ilerden gidiyor çıktığı halde. 14. Haftaya kadar yapılabiliyor dendi ve hiç sorun yaşamadım doktor tarafından da. Bana biraz sacmalamış gibi geldi...
Çok yakın arkadaşım da 13+2’de yaptırdı. Doktorlara saygım sonsuzdur. Allah hepsine sağlık güç kuvvet versin.
Dünki doktor ultrason cihazını karnıma koyar koymaz ohoo büyümüş bu diye söylendi. Moralim bozuldu. Dörtlüyü yaptırıcam mutlaka. Vardır bu işte de bir hayır diyorum🙁

Ben 4 lü test 150 tl. Ye 2li testi 100 yaptırdım. Özel kliniğe gidiyorum.

X