2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa çok sevindim amin kuzum hayirlisiyla alalım kucaklarimiza inşallah bizimkıde yarin bak pipi değil bu kordon der
Allah gönlüne göre versin canım
Maşallah pasamiza darısı başımıza güzel haberlerin
Amiiiinn duamdasınız hepiniz 06.01.2021 bekliyoruz
Dikkat et canım nolur nolmaz şekeri tetikleyen şeyleri araştır önlemini al birseycik olmaz inşallah
ben galiba diyetisyene gidecem korkuttu beni

Doktor çok sinirlencek :) ama napalım canımız çekiyor .. kendimizi hasta etmememiz lazım ondan söylüyor doktor

dün gittim daha ben endişeleniyordun ama normal dedi. Dikkat etmek lazım yediklerimize. Ben bir haftadır annemdeydim. Resmen orda kilo aldım. Evde daha sağlıklı besleniyorum kendim. Neyse annemin yaptığı sağlıksız saçma yiyecekleri saymiyim canı çeken olur ama gerçekten kötü. Gece otururken sürekli tatlı atıştırmalıklar. Biraz dikkat edicem şimdi.

Çok sevindim canım maşallah bebise :) önden önden gidiyor:) kilo herkesin derdi sanırımben ilk üç ay hiç kilo almadım amaaa son üç haftada 3.5 kilo aldım yolun sonunu kacla gorcem bakalım

Günaydın güzel anneler Ben 12. Haftamdayim siz daha önce kullanmaya başlamissinizdir diye size sormak istedim. Bu demir hapı Gyno Ferro Sanol nasil kullanılıyor aç mı tok mu Pregnom da kullanıyorum aynı zamanda doğru mu yapıyorum doktor böyle verdi ben içeriğini okuyunca farkettim. Bir de Devit 3 vermiş nasıl kullanayım kafam karıştı

kızlar folik asit olarak gebeliğimin başından beri imom kullandım sadece 30 kapsül bitti sordum devam edeyim mi diye yok dedi. öyle bir şey yeyip içemiyorum da hala devam eden var mı 30 tane bana çok az gibi geldi tekrar alıp devam etsem mi ben gerçekten gün içinde hiçbir şey yiyemiyorum desem yeridir yani hep bi midem ağzımda çıkaracak hissi ki sabah akşam zaten affedersiniz çıkarıyorum

Bende anneme gittim 1 hafta orda kaldım yemediğim şey kalmadı ..

Demir ilacı tok karnına içebilirsin günde 1 defa ben çok kansızdım sabah akşam içerdim devit 3 de günde 7 damla içebilirsin. Pregnom ü bilmiyorum canım ben hiç kullanmadım

Belki su az içiyorsunuzdur az su içmek baş ağrısı yapıyor
Merhaba canim benimde çok ağrıyordu geçmiyordu sonra tansiyonumu bi ölçüm 14 çıktı doktorumu aradım hemen gel dedi tehlikeluymis evde tansiyon aleti varsa ölc yada sağlık ocağı yada eczaneye gidip bi ölçtur istersen

Demir ilacı tok karnına içebilirsin günde 1 defa ben çok kansızdım sabah akşam içerdim devit 3 de günde 7 damla içebilirsin. Pregnom ü bilmiyorum canım ben hiç kullanmadım
Çok teşekkürler cevap için
Gece yatmadan içilir mi mesela bulantı yapar diyorlar o yüzden sordum. Pregnom folik asit ilacı canım ama gyno ferroda var b12 ondan kafan karıştı. Dviti dediğin gibi yapayim

Çok sevindim canım maşallah bebise :) önden önden gidiyor:) kilo herkesin derdi sanırımben ilk üç ay hiç kilo almadım amaaa son üç haftada 3.5 kilo aldım yolun sonunu kacla gorcem bakalım
Acaba bundan sonraki süreçte kaç kilo alacağız inşallah 10 kilo almam

Çok sevindim canım masallah

Çok teşekkürler cevap için
Gece yatmadan içilir mi mesela bulantı yapar diyorlar o yüzden sordum. Pregnom folik asit ilacı canım ama gyno ferroda var b12 ondan kafan karıştı. Dviti dediğin gibi yapayim
Ben yemeklerden sonra içerdim yatmadan da olabilir doktor öyle demişti hatta diğer hamileliğim de folik asidi bırak demedi mi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…