2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İkiz istiyorsun ya belkide ondan etkilendin ama bence anlamı güzeldir bebekler melek oluyor sonuçta

Benim oğlanın ismi de mert oldu gitti galiba yine de emin değildim ama kvler annemler falan mert diye bahsediyor esim de karnımı mert diye sevmeye basladi. ister istemez kesinleşmiş oldu
Mert demek çok kolay oluyor biz günde 100 kere kardeşime dediğimiz için
Benim bebeğe herkes başka bir isim söylüyor siz yine ortak bir isim bulmuşsunuz.

Hayir kimse aksisine baskı yapmiyor ben cok istiyordum sende basta cok erkek olsun istiyrdun bu nasil konuşma
Yanlış anladın sanırım üslubumda alınacağın birşey yok. Bazı aileler kızı olana buda oğlan olsun diye psikolojik baskı yapabiliyorlar çok var yani etrafta.
Anneler erkekte ister kızda herkes ister yani bir türlü emin olamadın o yüzden öyle düşündüm.

Canım sana çevreden baskı falan mı var? Çok tedirgin oldun cinsiyet konusunda.
Erkektir o zaman daha değişmez rahat olabilirsin
Valla kiz isteyenler oldugu gibi arkadasimizda oglan istiyorduki bu gayet normal bisey :) kizi olan erkek oglu olan kiz olsun ister... arkadasimiz hala inanamamis demekki oglu olcagina cunku bir kizi var :)

cok iyi hatirliyorum sende basindan beri erkek erkek diye tutturuyodun yani sendedemi baski var cevreden???

Ayse 80 hayirli olsun cnm

Inan esim sevinmedi bile esim sadece saglikli olsun dedi ben 2 cocuk istediğim için bi oğlum bi kizim olsun tamam istedim rabbimden

Saol canim aynen dediğin gibi

Anneler kızda istese erkekte istese sonuç ne olursa olsun kabul ederler. Çevreden baskı olabilir bunu neden bu kadar yadırgadınız anlamadım. Kırıcı olmak adına bişi söylemek istemedim.

Anneler kızda istese erkekte istese sonuç ne olursa olsun kabul ederler. Çevreden baskı olabilir bunu neden bu kadar yadırgadınız anlamadım. Kırıcı olmak adına bişi söylemek istemedim.
Oyle bi yazmissinki yanlis anlasilmicak gibi degil benim bile gicigima gitti

Inan esim sevinmedi bile esim sadece saglikli olsun dedi ben 2 cocuk istediğim için bi oğlum bi kizim olsun tamam istedim rabbimden
Herkes kızıda olsun ister oğluda bunda yadırganacak birşey yok ona katılıyorum. Bana çok tedirgin oldun bi türlü emin olamadın gibi geldi acaba çevreden biri bişey mi söylüyor diye düşündüm.

Yo kimse baskı yapmadi sadece benim erkek kardesim abim felan yok iki kız kardesiz insan bi oglu olsun istiyor nasil bi his diye

Herkes kızıda olsun ister oğluda bunda yadırganacak birşey yok ona katılıyorum. Bana çok tedirgin oldun bi türlü emin olamadın gibi geldi acaba çevreden biri bişey mi söylüyor diye düşündüm.
Canim sorun su sen kiz isteyenlere niye böyle bisey demiyorsun evlat evlat sonuçta istemenin kizi erkeği yok

Hayrolsun canım belki birkaç çocuk daha doguracaksindir

Hiç anlamam rüyadan ama güzel bi rüya kabus değil en azından

Oyle bi yazmissinki yanlis anlasilmicak gibi degil benim bile gicigima gitti
Yo o amaçla yazmadım kafasına çok takıldığı için acaba baskı mı yapıyorlar diye düşündüm. Bizim buralarda da var yani 2 oğlu olana birde kız yap diyen, kızı olana inşallah oğlunda olur diyen.
O yüzden kendini cinsiyet konusunda sorumluluk altında falan hissediyor gibi geldi. Yoksa hep iyi temennilerde bulunmuştum kalbinden geçen olsun diye.

Canim bak sende en başından beri erkek hissettin ve istedin tam net degildi benim senin tam.net dedi doktor inan erkek diyip kiz çıkması yada kiz diyip erkek çıkması insan alışıyor hayal kırıklığı oluyor benim taktığım nokta oydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…