2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz
Amin inşallah güzel haberler alırız yine aynı stresle gidecem .. bakalım hayırlısı
Kizlar merhaba umarim hersey yolundadir. Biz bugun doktora gittik ve erkek bebegimiz olucak hayirlisiyla. Allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin
hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kızlar dün gece hiç uyuyamamıştım o yüzden uyuyakalmışım bir rüya gördüm normalde çok bir anlam yüklemem ama bu tam anlam yüklemelikti bir paylaşayım dedim ne diyeceksiniz
Rüyamda rahmetli dedemi gördüm affedersiniz ak sakallı dede gibiydi benimde üzerimde beyaz uzun bir elbise vardı Allah korusun ölmüşümde dedemin yanına gitmişim gibi neyse bana dediki sen melek gibi birisin ve bunlarda senin gerçek meleklerin ( sanki dizi tanıtımı yapıyor tövbe estağfurullah)..sonra bir yanında 7-8 yaşlarında oğluma çok benzeyen bir erkek çocuğu vardı hatta oğlumdu diğer yanında da 3-4 yaşlarında böyle sarı saçlı maviş gözlü çok tatlı bir kız çocuğu vardı sonra kucağına baktım kucağında da iki bebek vardı, yanındaki çocuklar bana doğru koştu bende kollarımı açtım sarıldık..sonra dedem yanıma gelip kucağındaki bebekleri bana verdi böyle o bebek kokularını aldım yüzlerini de gördüm ama hiçbir şekilde hatırlayamıyorum yüzlerini bebeklerin cinsiyetleri falan da belli değildi sonra dedem onlara iyi bak onlar senin şansın dedi ve gitti bende öyle kucağımda bebekler yanımda çocuklar kalakaldım, şimdi merak ettiğim şey hadi onlar oğlumla kızım desek bebekler ne mana? Biz neden beyaz giymişiz cennette miyiz? Ben neden böyle bir rüya gördüm amaç ne? Bana bir yardım edin ya aklımdan çıkmıyor rüya

Aa meriç beye mi gidiyordun sende. Ben seni gop medikal park taki yabanci bi doktor diye hatirliyodum. Yanılan doktor meriç bey mi yani
Shahla hanıma gidiyorum :)
Cihaz Meriç bEyin :)
Adını değiştirmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…