2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de Samsun’daki özel hastaneleri aradım. Hep radyoloji doktoru yapıyor. Başka şehre bile gitsem perinatolog bulamıyorum yani
Nasıl Büyükşehir yahu bunlar Sinir oluyorum.Üni hastanesi Elazığ’da var bir buçuk saat buraya. Önceden randevu alınmıyor ama gideceksin öğleden sonra çaliştiği günse özel olarak girebilirsin. Aksilik değişiklik çikabilir pandemi zamanı Artık sorarak gidicem yoksa en yakın mesafe üç saat. Devlette yok mu Samsun’da

Devlettekine gitmek için önce kadın doğum doktoru görmeliymiş. O perinatoloğa sevk ediyormuş. Yani kaç gün sonrasına randevu buluruz belli değil. Özel muayenehane arayacağım ama fiyatını şimdiden tahmin edebiliyorum

Olsa ben onada razıyım ama yok iste fiyatlar hep ikiye katladı üniversite hastanesi burada nisana gün verdi sadece kadin doğum için ayrintilida doğum yapmiş olurum yani

Olsa ben onada razıyım ama yok iste fiyatlar hep ikiye katladı üniversite hastanesi burada nisana gün verdi sadece kadin doğum için ayrintilida doğum yapmiş olurum yani
Ben de doğum hastanesini aradım, böyle dediler. Benim gebelik riskli olduğu için sürekli yol gidemem. Kuzenim orada doktor, yarın onu arayıp sorayım en iyisi

Doktorum yat demedi ağır kaldırma ve ilişki olmasın dedi. Bunlara dikkat etsemde benim kanama giderek artti. Belki de yatsaydım bugün bunları yaramayacaktır. Doktorum çok detaylı konuşmadığı için bilgilendirmedi beni diye düşünüyorum.
Isallah yatarak bu durumu atlatırım. Boyle durumlarda dinlenmeyle plesantanin konumu rahim ağzından cekilebikiyormus ve normal doğum bile olabiliyormuş. Yatacagiz ve güzel günleri bekleyeceğiz.

Evet İzmirdeyim, canım Buca'daysan Tınaztepe ye gitsen Fatma Çetinere..Konya'dan buraya geçti çok iyi doktor
Ozel Tinaztepe de Aylin hanima gidiyorum. İkisi de aynı hastanede yinede bakar arastiririm sorarım o kafama yatarsa ona giderim. Doktorumu cok seviyordum ama konuşmak açıklama yapmak istemiyor, doğru düzgün bilgi vermiyor ve agresif konuşmaya da başladı bu beni rahatsız etmeye başladı.

Ben 2 hafta once gittim doktorum bebegin herseyine bakti. Beyin olusumu olcumleri, kalpte olusum delik var mi yok mu, pankreas, mide sonra oncesinde benim rahmimi inceledi detayli bir sekilde. Doktor bence muayene esnasinda zaten detayli inceleyebilir diye dusunuyorum.

Ne derlerse desinler hamilelik tembellik istiyor. Dikkat edecegiz. Benim doktorum hafif bir lekelenme dahi gorsen 3 gun yerinden kalkmayacaksin demisti. Sen de yat dinlen sadece wc ihtiyaci icin kalk. Ins bi an once biter cnm kanaman.

Öyleyse hiç uğraşma sana bu zamanda moral lazım herşeyi bilmen lazım onun agresif tavırlarıyla uğraşacaksak ohoo
Gerçi bunun bir tedavisi yokmuş yatıp dinlenmen lazım canım Allah bebeğini sana bağışlasın inşallah

MahidevranSultan Ceydaaaa cinsiyet sonuçlarına baktım da biri üçüz etiketlemiş kim o ya maşallah merak ettim
Buraya sık yazan biri diil herhalde hiç okumadım, dikkatimi mi çekmedi acaba üçüzüm olacak diyen hatırlamıyorum

Ne derlerse desinler hamilelik tembellik istiyor. Dikkat edecegiz. Benim doktorum hafif bir lekelenme dahi gorsen 3 gun yerinden kalkmayacaksin demisti. Sen de yat dinlen sadece wc ihtiyaci icin kalk. Ins bi an once biter cnm kanaman.
Bazıları çok rahat geçiriyor hamileliğini ne güzel benim kuzenim mesela hamile iken cam siler halilari kaldirip dip köşe temizlik yaptı sezeryan doğum yaptı ertesi gün cam silmiş temizlik hastalığı var biraz onda rabbim dağına göre kar veriyor onun düşük tehlikesi olsa hayatta oturamazdi mide bulantısı felanda yaşamadı en güzel hamilelik sanırım

Bende hiç okumadım
Ankette üçüze oy vermiş bende öyle girdim,aktif de değil zaten bir bakayım eski mesajlarına olmazsa silerim

Yok kız eski mesajlarına baktım da üçüz falan değilmiş ay ben ne bileyim ankete öyle oy verince

Bende hiç okumadım
Ankette üçüze oy vermiş bende öyle girdim,aktif de değil zaten bir bakayım eski mesajlarına olmazsa silerim

Yok kız eski mesajlarına baktım da üçüz falan değilmiş ay ben ne bileyim ankete öyle oy verince

O da ilginçli olmuş hele şaşırdım üçüz var mıymış niye duymamışım diye
Eli sürçtü demekki ya da hayaliydi öyle yapmak istedi

O da ilginçli olmuş hele şaşırdım üçüz var mıymış niye duymamışım diye
Eli sürçtü demekki ya da hayaliydi öyle yapmak istedi
2.çocuğuymuş bundan sonra kim üçüz ister ki artık, gerçi bende hala ikiz istiyorum ama neyse
1 aydır aktif değil zaten sildim boşver

2.çocuğuymuş bundan sonra kim üçüz ister ki artık, gerçi bende hala ikiz istiyorum ama neyse
1 aydır aktif değil zaten sildim boşver

Yaa bende isterim ama ikiz isterim üçüz diil
Yıllardır hayalimdir, ikiz kız
Birbirlerinin en yakın arkadaşları, hayat boyu kimseye ihtiyaçları olmaz nası güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…