2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ay ne mutlu sana kac haftalik canim benim 14+5 gunluk daha hissetmeme cok var sanirim
Ben 15 haftamin icerisindeyim bende kafama takiyodm niye hissetmiyorm diye cook sukur ki mucizem dun gece ilk defa hissetirdi insallah sizde hissersiniz bir kac haftaya cook guzel bir duygu

Aynen hiç arkası kesilmiyor bırakayım desen için rahat etmiyor eba yok bizim daha en azından mecburen onada vakit ayırıyorsunuz. Tetikliyordur ya fitik benim de var bi şeyler ama doğumdan sonra gidicem artık.
Eba cok zor 6 ders birde odev sabah 9 baslayi 1 de bitiyor odevde gece 12 ye kadar maf ediyor bizi ilk okul birinci sinif cok zormus sen sanslisin seneye okul acilir ins salgin giderde rahat ederiz

Ben 15 haftamin icerisindeyim bende kafama takiyodm niye hissetmiyorm diye cook sukur ki mucizem dun gece ilk defa hissetirdi insallah sizde hissersiniz bir kac haftaya cook guzel bir duygu
Sukur xanim benim saglikla devam etsin ins bende bekliyorum 16/17 haftalar arasi hayirlisi ile ins

Benimkide kızda doktor yanlış mi gördü acaba uykusuzum hep 15. Haftada baktı ayrıntılı ultrason da kız çıkar inşallah
İnşallah canım benim gönlündeki gibi olsun seni en iyi ben anlarım bende kız çok istiyordum

Geçmiş olsun canım insan korkmaz mi ya bende çok korkarım. Uzanıp dinlenmek lazım sanrim nasil gecer hiç bilmiyorum
Öyle bir topuklamışım ki
Şimdi geçti biraz canım süsleri bulmak için baya bir gezdim evin içinde açıldı sanırım çook teşekkür ederim kuzum

Aman dur onu başkası bulsun Aynen ya seviyorlar eşim aldırmıyor hristiyan adeti diye
Sen de sağol canım benim iyi süslemeler
Kayinvalidem de hep öyle der ben çok önem veriyorum böyle şeylere başkalarının evlilik yıldönümünü bile unutmam öyle bir psikopatım herkesin hediyesini alırım yılbaşında veya doğum gününden bir gün önce bütün tanıdıklarına mesaj atarım yarın sabah erkenden herkes o kişiye doğum günü mesajı atsın diye,giderim ben pasta alırım, bütün bu organizasyonlar benden çıkar herkesi ben toplarım sağol canım benim daha süsleyemedim ama olsun

Burcun neydi:)

Kizlar bebegimin artikk hareketlerini hissediyorum cook sukur sizde durumlar neler
Maşallah canım benim hayırlı olsun
Ben 1 haftadır hissediyorum hergün 2.ya ondan erken hissetmeye başladım
Eee nasıl bir duyguşmuş bakalım nasıl hissettin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…