2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kayinvalidem de hep öyle der ben çok önem veriyorum böyle şeylere başkalarının evlilik yıldönümünü bile unutmam öyle bir psikopatım😅 herkesin hediyesini alırım yılbaşında veya doğum gününden bir gün önce bütün tanıdıklarına mesaj atarım yarın sabah erkenden herkes o kişiye doğum günü mesajı atsın diye,giderim ben pasta alırım, bütün bu organizasyonlar benden çıkar herkesi ben toplarım🤣 sağol canım benim daha süsleyemedim ama olsun 🥰😅
Yılbaşına daha çok var süslersiniz ☺️ Ne güzel ailede öyle birisinin olması. Önemli olan o amaçla kullanmamak zaten dışarı çıktığımızda bizde alıcam diş ödülü olur hem aradan çıkarırız. 😅

Son düzenleme:
Eba cok zor 6 ders birde odev sabah 9 baslayi 1 de bitiyor odevde gece 12 ye kadar maf ediyor bizi ilk okul birinci sinif cok zormus sen sanslisin seneye okul acilir ins salgin giderde rahat ederiz
Bizde anaokuluna gönderdik ben evde olunca devletin yarım gün cok yakın zaten açılıp kapanıyordu aldık pandemiden dolayı tam kapattılar.Birinci sınıf cok zor ya okul ortamından uzak olması hiç iyi olmuyor başlangıç sizin kötü denk gelmiş sizi çok yorar Allah yardımcınız olsun.

Yılbaşına daha çok var süslersiniz ☺️ Ne güzel ailede öyle birisinin olması. Önemli olan o amaçla kullanmamak zaten dışarı çıktığımızda bizde alıcam diş ödülü olur hem aradan çıkarırız. 😅
Yarına kaldı artık🤣 çok iyi olur ben bide şu yılbaşı ağaçlı mini keklerden yapmak istiyorum normal yemeği beceremem ama böyle değişik tatlılara merakım var uğraşır yaparım🥰 ama gıda boyası da lazımmış onu bile getirdim yapamazsam çok bozulurum 😂

Maşallah canım benim hayırlı olsun 😍
Ben 1 haftadır hissediyorum hergün 2.ya ondan erken hissetmeye başladım❤️
Eee nasıl bir duyguşmuş bakalım nasıl hissettin🥰
Coookk guzel bir duyguymus abla gercektn pit pit ediyo gezeliyo boylee allahin mucizesi bildgin bende stres yapiydm niye hissetmiyorm diye cook bekletmedi annesinin cook sukur hissettim mucizemi hatta su an saka gibi hissediyorm yine ablaa😍😍😍😍😍😍

Yarına kaldı artık🤣 çok iyi olur ben bide şu yılbaşı ağaçlı mini keklerden yapmak istiyorum normal yemeği beceremem ama böyle değişik tatlılara merakım var uğraşır yaparım🥰 ama gıda boyası da lazımmış onu bile getirdim yapamazsam çok bozulurum 😂
Ben de tatlı kurabiye felan sever uğraşırım gıda boyası denemedim ama uğraştıktan sonra herşey olur yaparsin 😍

Bizde anaokuluna gönderdik ben evde olunca devletin yarım gün cok yakın zaten açılıp kapanıyordu aldık pandemiden dolayı tam kapattılar.Birinci sınıf cok zor ya okul ortamından uzak olması hiç iyi olmuyor başlangıç sizin kötü denk gelmiş sizi çok yorar Allah yardımcınız olsun.
Amin canim.anaokulu bu donem de zor olur canim ya cocuk alismadan salgin yuzunden mutsuz oluyor sosyallesmeliri gerekirken bitti ler yazik ilk okullunda zorlugu okuma calismalari ve matematik zorluyor evde anneyi hoca gosteriyor bizde pekistiriyor ve ogretiyoruz tam bir ilkokul ogretmeni oldum arada mola istiyorum agliyorum kendi kendime sonra tekrar basdan cumle ailelere rabbim sabir ve anlatim guclugu versin zor ismis

Benim ayrıntılı 20. Haftada daha bir ay var nerdeyse 😞 ne farkı var diğer usglerden bilginiz var mı
Bebeğin organlarını inceliyorlar bi sıkıntı var mi doğumda müdahale edilmesi gereken bir durum var mi diye. Önümüzde ki en önemli durum şu an için bunu sa atlatırsak inşallah. Şimdiden arıyorum ama randevu bulamıyorum. İlk defa işim oldu onda da yok. 182 dekilerde bi garip.

Amin canim.anaokulu bu donem de zor olur canim ya cocuk alismadan salgin yuzunden mutsuz oluyor sosyallesmeliri gerekirken bitti ler yazik ilk okullunda zorlugu okuma calismalari ve matematik zorluyor evde anneyi hoca gosteriyor bizde pekistiriyor ve ogretiyoruz tam bir ilkokul ogretmeni oldum arada mola istiyorum agliyorum kendi kendime sonra tekrar basdan cumle ailelere rabbim sabir ve anlatim guclugu versin zor ismis
Amin zor bizimki de az ağlamıyordu her gün gitmeyeceğim diye. Küçük olunca anlatması zor bir şeyleri neden çalişmasi gerek anlamıyor daha küçükler . Akşam gelince sen bırak eşin ilgilensin biraz yoksa bütün gün zor sabır kalmaz

Coookk guzel bir duyguymus abla gercektn pit pit ediyo gezeliyo boylee allahin mucizesi bildgin bende stres yapiydm niye hissetmiyorm diye cook bekletmedi annesinin cook sukur hissettim mucizemi hatta su an saka gibi hissediyorm yine ablaa😍😍😍😍😍😍
Ayy Maşallah canım benim, çok heyecanlı anlatmışsın heyecanını hissettim resmen sağlıkla gelsin minik😍😍😍
Kuzum yalnız ilkte bu kadar çok olur mu bilmiyorum ben ilk hissettiğimde diğer haraketini ertesi gün hissetmiştim oğlumda🤣

Ben de tatlı kurabiye felan sever uğraşırım gıda boyası denemedim ama uğraştıktan sonra herşey olur yaparsin 😍
Küçük yılbaşı ağaçlı cupcake ay çok tatlı 😍ay çok heves ettim kız yaparsam buraya fotosunu atarım 😍

Herkese merhaba,
İzmir de yaşıyorum. Hamileliğin 18. Hafta içerisindeyim. Plasenta asagida olması sebebiyle kanama yaşıyorum. Kanamalar 3 hafta önce başladı ve geçtiğimiz hafta cok şiddetli olunca 2 gece hastanede gözetim altında kaldım.

Diyeceğim şu ki sizler arasında böyle bir durum yaşayan var mı? Veya İzmir de olup doktor önerebilecek kisi var mıdır aranızda.

Fikir verebilirseniz çok duacı olacağım.

Sağlıkla kalın.

Ayy Maşallah canım benim, çok heyecanlı anlatmışsın heyecanını hissettim resmen sağlıkla gelsin minik😍😍😍
Kuzum yalnız ilkte bu kadar çok olur mu bilmiyorum ben ilk hissettiğimde diğer haraketini ertesi gün hissetmiştim oğlumda🤣
Abla su an bile gezeliyo bayag bayg hareketli demek ki mucizem birde ilk gebeligim ama bayag hissediyorm az oncedn beri 2 3 defa tekme atti ayy cook sukur 🤲😍😍😍😍

Herkese merhaba,
İzmir de yaşıyorum. Hamileliğin 18. Hafta içerisindeyim. Plasenta asagida olması sebebiyle kanama yaşıyorum. Kanamalar 3 hafta önce başladı ve geçtiğimiz hafta cok şiddetli olunca 2 gece hastanede gözetim altında kaldım.

Diyeceğim şu ki sizler arasında böyle bir durum yaşayan var mı? Veya İzmir de olup doktor önerebilecek kisi var mıdır aranızda.

Sağlıkla kalın.
Merhaba benim de plasenta aşağıda. Doktor herhangi bir tedavisi yok, hep yatacaksın dedi. İnternetten araştırdım öyleymiş. Sürekli yatıyorum

Herkese merhaba,

Sağlıkla kalın.
Çok geçmiş olsun canım ❤️
Eğer devlete gideceksen Nagehan ikiz var internetten de yorumlarına bir bakabilirsin ben özele gidiyorum ama bir arkadaşım iki hamileliğinde de ona gitti birinde düşük riski vardı hatta,bir bak istersen inşallah sağ salim alırsın bebeğini kucağına kuzum 🙏

X