2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Günlük 15 bardak su içiyorum ama gene kabizim gerçi ben kabizda olsam bağırsakların iyi çalışıyor hergün 3 kere falan wc giderim yoğurt da etkili oluyor ceviz fındıkta
Aynı sorun bendede var kronik hiç bir yiyecek düzeltmiyor ilk hamileliğimde bu yüzden 32. Haftada suyum geldi gunlerce hastanede yattım şimdide var doktor magnezyum klorür diye bi toz yazdi akşamları suya karıştırıp ıciyorum içmezsem çıkamıyorum

Yok ben bi daha o ortamı yaşatmıcam. Temiz havaya bol güneşe ışığa çıkarıcam bebeği.
Hapisten çıkanlarda bi müddet dışardaki hayata adapte olamıyolar. Bebeklerede öyle oluyor sanırım
Onlar bildikleri ortamı arıyor alışana kadar nereye cıkarsanda
Hayırlısıyla gelseydiler

Ayy evet kız çocuk başka derler ya benim ki her işi serçe parmağı havada yapıyor. Doğuştan kibar doğmuş. Bardağı tutarken bile serçe parmak havada
Ay kizimda kibar iki parmakla isini hallediyor ustune su damlasa pimpirikleniyor hemen degistiriyor bu kez erkekmis bakalim onunda tadina rabbim izin ederse ins

Kaç cıktı canım benimki ile kıyaslayayım benim doktor normal dedi benim tahlile
Bulgarca bilmediğim için sonuçları pek okuyamadım ama PPAP ve Free HCG değerlerinin olduğu yeri attım canım

Eklentiler

• IMG_20201223_170824.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 34
Nil belki olabilir. İkinci isim koyma konusunda kararsizim. Nil Mina gibi.
Eliz elisa mira sare cemre Beyza son ikisini eşim önermişti beğenmedim :)
Kızımda da Nil ismini düşündük. Sonra evde ismi çağırdık. “Niiiiğl” gibi bir şey oluyor. O yüzden vazgeçtik Tek isim olacak inşallah

Çok güzel isimler önermişsiniz Kızlar Türkçe öğretmeni olduğum için işim zor. Çok ayrıntıya giriyorum. Mesela isimde o,ö,u,ü harfi sevmiyorum. Oysa kendi ismimde var Arapça sevmiyorum ş, p, z gibi kulak tırmalayıcı harfler sevmiyorum. Eşimi delirtecektim ilk çocukta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…