2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benimde 14. haftam mide bulantılarım hala devam ediyor her gece mutlaka istifra ediyorum, tad alamama bendede var hiç iştahım yok ama zorluyorum kendimi yemek için 16. haftadan sonra geçer diye umuyorum

Benimde 14. haftam mide bulantılarım hala devam ediyor her gece mutlaka istifra ediyorum, tad alamama bendede var hiç iştahım yok ama zorluyorum kendimi yemek için 16. haftadan sonra geçer diye umuyorum
Sizin riskli Bi ikili sonucunuz vardi galiba son durum nedir Baska doktora da gittiniz mi?

Kızlar çoğumuz cinsiyette öğrenmiş , aslında sanki vakit hiç geçmiyor ama yarıladık nerdeyse :)

Şuan ki en büyük korkum ölçümler , acaba haftaya kaç cm kaç gram olacak modundayım

Belli olmaz canım. Bakarsın birden geçer. Benim öyle oldu. Uykudan gözümü açamıyordum. Hepsi bir anda geçti

Sizin riskli Bi ikili sonucunuz vardi galiba son durum nedir Baska doktora da gittiniz mi?
Ben farklı bir doktora gittim ense kalinligini 1.60 mm ölçtü normal sınırlarda dedi ve kan vermiştim pazartesi sonuçları aldık temiz çıktı herhangi bir sıkıntı yok dedi . Doktorumu değiştirdim bu arada kendi doktorum 2.60 mm olcmustu ve beni çok demorilize etti konuşmalarıyla .

Ay yok durulacak gibi değil iyiki ben çıkmışım ordan. 8 aylık doğdum zaten ancak o kadar dayanabilmişim.
Bize değil ama onlar çok güvende mutlu. Anne karnı sesleri olan ana kucakları dönenceler tasarlanıyor hep kurutma makinesiyle az geceler geçirmedik

Bende senin gibiyim ilacı almasam bütün günüm berbat bundırıö ne zaman geçecek bilmiyorum

Bize değil ama onlar çok güvende mutlu. Anne karnı sesleri olan ana kucakları dönenceler tasarlanıyor hep kurutma makinesiyle az geceler geçirmedik
Yok ben bi daha o ortamı yaşatmıcam. Temiz havaya bol güneşe ışığa çıkarıcam bebeği.
Hapisten çıkanlarda bi müddet dışardaki hayata adapte olamıyolar. Bebeklerede öyle oluyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…