2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bu arada kızlar 15 haftaligim diye mi acaba dr detaylı inceledi kafasını ölçtü kollarını sırtına iskeletine idrar kesesine kadar baktı herşeyi haftasıyla uyumlu gayet iyi durumda dedi ama kafa boyu 15+4 kafa yuvarlaklığı yani eni15+6 kol boyu 15+0 benim haftamda 15+1 heryerimiz ayrı telden çalıyor ama dr uyumlu dedi kilo vermişsin bayağı fark var karnin bile küçülmüş dedi 🤭
Benim de ayri ayri ölçtü farkli hepsi ama önde gidiyoruz genelde.

Miyom kistler her kadında vardır cnm. Benim sağ yumurtalığımda 5,5 cm boyutunda kist var, doktorum baktı hiçte riskli, sıkıntı olur falan demedi. Neden riskliymiş ki sorsaydın
Sordum bebege yer kalmamis baski yapiyor dedi bel agrin cok olur hamileligi zorlar falan saydi zaten inanmiyorum o dr

Boşver canım bu dönemde insan zaten hassas oluyor bazı doktorlarda insan psikolojisinden asla anlamıyor. O doktora hiç gitmemişsin gibi düşün😃
Bugun bi parama birde erken kalktim basim agriyor ona acidim bos yere yazik hak etmedi yoksa onun soyledikleri beni uzemez bile

Bugun bi parama birde erken kalktim basim agriyor ona acidim bos yere yazik hak etmedi yoksa onun soyledikleri beni uzemez bile
Kendi doktoruna ne zaman gideceksin? Miyomun yeri önemli canım. Bebeği etkileyecek yerde değildir inşallah. İyi düşünelim iyi olsun 🤲 😊

Benden açık ameliyatla 5 miyom alındı. O zaman araştırmıştım. Miyom östrojenle büyüyormuş. Normalde 3 yılda salgılanan östrojen hamileyken bir günde salgılanıyormuş. Benim bebeği etkileyecek yerdeydi hepsi. Mecburen ameliyat oldum

Kendi doktoruna ne zaman gideceksin? Miyomun yeri önemli canım. Bebeği etkileyecek yerde değildir inşallah. İyi düşünelim iyi olsun 🤲 😊

Benden açık ameliyatla 5 miyom alındı. O zaman araştırmıştım. Miyom östrojenle büyüyormuş. Normalde 3 yılda salgılanan östrojen hamileyken bir günde salgılanıyormuş. Benim bebeği etkileyecek yerdeydi hepsi. Mecburen ameliyat oldum
Kuzum hamile kalmadan once 3 dr gittim hepside hamile kalbilirsin bebegi ve dogumj etkilemez dedi ve en son ayin 3 dr gittim oda sorun olmaz dedi bu boyle soyleyince ocak ayina kadar bir dr bulacagim gidecegim ben sehir hastanesine basladim ama randevu bulamiyorum ozele gidecem malesef ins bh dr yanilmisdir gerci pek takmadim kafama ama yinede ya dogruysa diyede icimden geciyir

Kuzum hamile kalmadan once 3 dr gittim hepside hamile kalbilirsin bebegi ve dogumj etkilemez dedi ve en son ayin 3 dr gittim oda sorun olmaz dedi bu boyle soyleyince ocak ayina kadar bir dr bulacagim gidecegim ben sehir hastanesine basladim ama randevu bulamiyorum ozele gidecem malesef ins bh dr yanilmisdir gerci pek takmadim kafama ama yinede ya dogruysa diyede icimden geciyir

Miyomlar gebelikte büyüyebiliyor canım. Benim normalde hiç görünmüyordu, şu an 2 tane miyomum çıktı. Büyüdüğü için görünür oldular. Takipte kalman en güzeli, illa sorun yapacak diye bir şey yok tabii ki.

Bu doktor yanlış görmüştür inşallah canım. Ayrıntılı ultrason zamanı gelince perinatoloğa gidersen emin olursunuz

X