2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Banada 13.haftada öyle baktı vakti varsa bakıyor herşeyine. Bende kalbini midesini her yerini gördüm. Benimkininde organları farklı farklı haftadalardı.
Hayırlı olsun kız bence değişmez artık
Amin canım sağol aynen son hasta bendim zaten bekleyen yoktu ondan çok ilgilendi demekki

Amin canım tüm minikler sağlıkla gelsin bebeisin ultrason resmini atar misin sende bakim benim minnos seninkine mi benziyo Seraa0606 nin bebeğininemi

Bu 2 hafta önceki hali ilk kıza benziyor dediği hali bugün boydan vermedi dr kafasıyla kolunun resmini verdi kaynanamda bu resmine erkeğe benziyor demisti

Kızımı 22 haftalık öğrenmiştim asla bacaklarını açmamıştı.Kac doktora gittim yok o yüzden bidahaki kontrolde de açmama olasılığı yüksek.

Maşallah minnosa ama anlayamadım ben benziyormu benzemiyor mu diye

Oyle maşallah minnosa ama bizimkine benzemiyor sanki
Seninkini at bakayım birde ben göreyim ben aslında 12. Haftada gittiğimde kız olduğunu fark ettim pipi gibi birşey yoktu assagi doğru eyik gözükuyordu

Kızlar çocukları 2 yaşında olanlar ikinci azı dişleri çıktımı sizin ya bizimki çıkarıyor 4 ünü birden ve çok zorlanıyor 2 gündür ateşli ve hiç uyuyamıyor hiçbişey yiyemiyor dişim acıyo diyip ağlıyo bütün diş etleri kıpkırmızı ve şiş napsam bilemedim sadece calpol veriyorum ama sadece ateşini düşürüyor hastaneye de gidemiyorum malum

İstda ne drlar bulursun ya semtinden mi kaybediyorsun acaba ben orda değilim bilemem de olsam kesin hepsinden haberdar olurdum 3 dr degistirdim
Aslinda semt de iyi basaksehirde otiruyorum ama ist deninde yoldan cok trafik oluyor uzak olunca gitmesi sorun arac birtane esimde izin sorunu oluyor yakin yerde olunca 1 saat de halledip gelmemiz gerekiyor hersey ters bu seneden birsey anlamadim aksilikler birbirini kovaliyor zaten bir sifir malubiyetle basladim 2020 ye dis gebelik oldu yil basinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…