2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Tedaviyle olmadi. Kendiligimden kaldim sadece iste pihtilasma igneleridir, diger fitil vitaminler hicbirini karsilamiyor. Dusuk yaptim yazin kurtaj paradi genetik inceleme, rhogam ignesi hepsini kendim karsiladim. Kurus bile odemedi.

Benim esim de uzunboylu.

Evet. Bu da benim elimde bir alet olucak. Yarin hicbirseye karismaya dahi haklari olmycak umarim.

Tedaviyle olmadi. Kendiligimden kaldim sadece iste pihtilasma igneleridir, diger fitil vitaminler hicbirini karsilamiyor. Dusuk yaptim yazin kurtaj paradi genetik inceleme, rhogam ignesi hepsini kendim karsiladim. Kurus bile odemedi.
Daha gençsin tanımıyorum seni ama her kadın güçlüdür güzeldir niye böyle biriyle evlisin onu anlayamıyorum.

Bazen uzuluyorum esimin manen yanimda olmadini, benimle beraber hastaneye gitmesini, yavrumuz nasil demesini cok isterdim. Hep yalbiz gittim randevuya, acisini tatlisini yalniz yasadim. Ilk esim de boyleydi, bundan da beterdi.

Geçmiş olsun gelmedi mi

Evet ya acillik olduğumu bilirim,kusmak biraz rahatlatıyor ama tam geçirmiyor en iyisi uyumaya çalışmak o da çok zor oluyor ama uyandığında hafifliyor
Bende artik uyumakta kar etmiyor. Bide bende gozumde zayiflik varmis ondan fena basagrilari oluyormus. Simdi gozlukten sona ataklarim cok azaldi.

Şampuan vs dikkat ediyor musunuz benim acayip kokusu geliyor rahatsız ediyor doğal içerikli yves rocher varmış alımınyum paraben alkolsüz silikonsuz bi de catlamısım ya kırmızı jel ve yağlara başlamam lazım gelsin. Hindistan cevizi kakao yagı iyi geliyormuş. Ayrı mı kullanmalı birlikte mi acaba.

Kızlar yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç yazmamıştım ben de aranıza yeni katıldım. Kızlar özellikle akşam yemeklerinden sonra karnım çok şişiyor çatlayacak gibi. Sağa dönsem yatamıyorum sırt üstü de rahat olmuyor. Sola dönünce biraz daha rahat yatabiliyorum. Kasıklarımda da ağrı bazen de acı oluyor. Okudum hep yazdıklarınızı ama böyle şeyler yaşayan var mı moralim çok bozuldu

Haha yok benden olsa evlenme kitabini kapatnistim. Ailemin zoruyla tekrar evlendirildim. Evlen yuvan olsun, cocugun olsun yalniz kalma dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…