2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende artik uyumakta kar etmiyor. Bide bende gozumde zayiflik varmis ondan fena basagrilari oluyormus. Simdi gozlukten sona ataklarim cok azaldi.
Bende göz doktoruna gittim gözümde bir sıkıntı yok ama genetik benimki baba tarafı full migrenli:KK43: bide kansızlık var bende o da migrene yol açıyor:KK43:

Aynen sıkıntılarla dolu evlilik olr bu şekil Allah yardımcısı olsun 😟
Kiz erkek farketmez benim icin ben coxuk sevenim diyor. Ama ne bileyim, ilk cocugu erkek ya, kizlar bir de kendini cabuk sevdirir. O cocugunu sevmesin, benimkini sevsin demiyorum. Ama ona ilgili oldugu gibi acaba benim evladima da ilgili olucak mi diyorum.

Ufff universitedeyken ne guzel 52 dim, Evlendim kilo almaya basladim, 70 lere ciktim. Suan 68 im, hamilelikte 2 kilo verdim.
Bende üniversite de 52 falandım evlendim hamile kaldım doğurduktan sonra 57 ye düşebildim üç yıl boyunca 57 yi korudum şimdi tekrar hamile kaldım 4 kilo aldım 61 e çıktım ama boy saklıyor zayıf gözüküyorum🤣

Öğretmensiniz galiba. Madem kendi ayaklariniz üzerinde durabilecek maddi gücünüz var madem babası ve ailesi bebeği istemiyor. Alın cocugu boşayın adamı. Kız olursa belki sever diye ümitlenmek çok çaresizce. Yazık çocuga..
Malesef bu ikinci evliligim. Evliligim de, bosandiktan sonraki hayatim da baya skntili gecti. Malum kafalar ayni kadin bosandiysa hemen ona toz kondurmaya cllcalisirlar. Elhamdulillah namusuma dil uzatan olmadi, uzattirmadim da. Ama simdi konu cocuk olunca o tur karar almak zor.

Şampuan vs dikkat ediyor musunuz benim acayip kokusu geliyor rahatsız ediyor doğal içerikli yves rocher varmış alımınyum paraben alkolsüz silikonsuz😂 bi de catlamısım ya kırmızı jel ve yağlara başlamam lazım gelsin. Hindistan cevizi kakao yagı iyi geliyormuş. Ayrı mı kullanmalı birlikte mi acaba.
Yok ayol ne dikkat edeceğim devam aynı 🤣 benimde göğüsler fena kaşınıyor çatlaklar is coming😅başladım ben çoktan:)

Kızlar yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç yazmamıştım ben de aranıza yeni katıldım. Kızlar özellikle akşam yemeklerinden sonra karnım çok şişiyor çatlayacak gibi. Sağa dönsem yatamıyorum sırt üstü de rahat olmuyor. Sola dönünce biraz daha rahat yatabiliyorum. Kasıklarımda da ağrı bazen de acı oluyor. Okudum hep yazdıklarınızı ama böyle şeyler yaşayan var mı moralim çok bozuldu
Kızlar vallahi uyumakta zorlanıyorum var mı benim gibi olan 🙄

Ama canım sıkıntılarla dolu evliliğe illa bebek istemek neden? Ya babada çok önemli tek anneyle annenin ailesiyle bitecek mi babasınada ihtiyacı var. Bir bebeğe bile bile böyle bir babayı reva görmek neden?
Esimle ilk esi haricinde bir kavgamiz skntimiz olmadi. Kendisi cok rahat, bir az umursamaz, ama sakin huylu, sabirli biri. Bir az da saf. Yillarca kadin parmaginda oynatmis, simdi de cocugu kullanarak oynatiyor. Benim adam da ortada coxuk var diye eriyip bitiyor.

Şampuan vs dikkat ediyor musunuz benim acayip kokusu geliyor rahatsız ediyor doğal içerikli yves rocher varmış alımınyum paraben alkolsüz silikonsuz😂 bi de catlamısım ya kırmızı jel ve yağlara başlamam lazım gelsin. Hindistan cevizi kakao yagı iyi geliyormuş. Ayrı mı kullanmalı birlikte mi acaba.
Ben yves rocher aldım canım. Şampuan ve duş jeli. En azından içim rahat ediyor bitkisel olduğunu bilince. Çatlamamak için de hindistancevizi yağı kullanmıştım, yine aldım. Kilo almaya başlayınca süreceğim. Hindistan cevizi yağı çabuk emilmiyor. Biraz kıyafetlere geçiyor haberin olsun. Ben evde olduğum için önemsememiştim. Her sabah duş aldım, yağlandım, günde 3 litre su içtim. Çatlamadım çok şükür. Karnım da ikiz gibiydi

Merhaba bende kendi doktoruma 12+ 0 da gitmiştim 6 gün önde çıktı fakat doktor geriye çekelim tarzı bir yorum yapmadı. Sadece bebeğin uzun boylu olacak dedi. 13+ 0 da başka doktora gittim 13+1 günlük çıktı o zaman anladım ki ultrason cihazından kaynaklanıyor bu önde gitmeler.
Bende sasirdim ilk defa adet tarihinin degistigini duydum. Bi sonraki gitmeye neden boyle yapildi herkese boyle mi diyorsunuz diyecegim

Çok tuhaf bi duygu çokta güzel iyi günde hep kavga ederiz ama birimizin biseye canı Sıkılsa hepimiz için hayat durur ona odaklaniriz sorunu çözmek icin yani canimi isteseler veririm ama birimiz izinsiz diğerinin bişeyini alsa kavga kıyamet 😅 kötü gün dostuyuz iyi günde anca didisiriz hatta annem küçükken inşallah her biriniz farkli ile gelin gidersiniz kıymetinizi anlarsınız derdi öyle oldu ablam malatyada ben istanbulda çok üzülüyorum ama Allahtan annemler benim yanımda iki kız Kardeşimde her gün bizde her ne kadar kavga etsekde 😅 belki de bu yüzden bu kadar kız istiyorum ben hatta bu karnimdaki erkekse 3. Yü düşünür muyum bilmiyorum açıkçası ama kizsa mutlaka düşünürüm belki 3. De kız olurda kızıma yoldas olur diye çünkü her kıza bir kız kardeş şart bence 🙈
Biz de uc kiz kardesiz, erkek kardesimiz yok. Iyi ki de yok diyorum. Kardeslerimin ayagina tas deyse kalbima ok saplanir. Ben de inkar icin oyleyim. Bir de annemi 2009 ta kaybettik, ondan sonra daha da kenetlendik bir birimize.

Sen ne sürüyosun karıstırıp mı yagları. Yine geç kaldım ya 😂
Ben kakao ve hindistan cevizi yağını ayrı kullanıyorum bide ek olarak badem yağı kullanıyorum, çok korkarım çatlaklardan 😂
Hiçbirşey için geç değildir 😅

Böyle bi düşüncede olman beni üzdü 😔 böyle bi adama çocuk mu doğurulur?!. Keşke önce evliliğinizdeki sorunları halletseydiniz. Eğer ki halledilemeyecek şeylerse de böyle bir ortamda çocuk dünyaya getirmeseydin. Çünkü bazıları çocuk olur herşey düzelir diye sırf, gitmeyen bi evliliğe rağmen, çocuk dünyaya getiriyor. ve ondan sonra o çocuğunda hayatı mahvoluyor. Allah yinede gönlüne göre versin. Umarım sorunlarınızı çözersiniz 🤲
O kadar cocuk hasreti cektim ki ben, film gibi bir hayatim oldu benim. Icim yandi yillarca. Bebek hasreti ustelik nasil bir hasret. 😓

Kızlar yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç yazmamıştım ben de aranıza yeni katıldım. Kızlar özellikle akşam yemeklerinden sonra karnım çok şişiyor çatlayacak gibi. Sağa dönsem yatamıyorum sırt üstü de rahat olmuyor. Sola dönünce biraz daha rahat yatabiliyorum. Kasıklarımda da ağrı bazen de acı oluyor. Okudum hep yazdıklarınızı ama böyle şeyler yaşayan var mı moralim çok bozuldu
Benim de sabah kalkınca karnım dümdüz oluyor, akşama kocaman oluyor. Erken gebelik haftalarında normalmiş. Benim çok fazla gazım oluyor gün içinde. Hatta gaz bombası gibiyim. Bazen öyle ağrı yapıyor ki bir şey oldu diye korkuyorum

Bendede çok şişkinlik oluyor o yüzden akşam yemeği yemiyorum metveyle geçiştiriyorum. Yoksa dediğin gibi çok rahatsız oluyorum. Bu arada hoşgeldin 🤗

Haha yok benden olsa evlenme kitabini kapatnistim. Ailemin zoruyla tekrar evlendirildim. Evlen yuvan olsun, cocugun olsun yalniz kalma dediler.
Çok naif, iyi niyetli birisin sanki öyle hissediyorum.
Boşver kocanı madem kendi bilir sen bebeğinle mutlu ol inşallah o sana her şeyi unuttursun.

X