2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İyi akşamlar kızlar..

Ben kilolu hamile kaldım,160 boy 72 kilo.. Tedavi sırasında 73,5 olmuştum. 3 ayı öyle tamamladıM Ama 10 gün sonra gittiğimde 2 kilo almışım hemen. Niye çünkü tatlı ve ekmek yiyebiliyorum. Süt içeren her şey ve kış sebzeleri aşırı gaz yapıyor

Çok moralim bozuldu, kilodan değil de getirebileceği komplikasyonlar korkutuyor beni.. Kendime çeki düzen vermem lazım

İçiyorum canım ya, inşallah kötü bişi olmaz. Yarın devletin kadın-doğum aciline gitsem idrar tahlili yaparlarmı
Benimde var idrar enfeksiyonum kadın doğum doktorum ilaç yazmadi sende kullanma idrar söktüren ilaç onlar düşüğe sebep olabiliyor bana 3 litre su iç dedi bir bardak portakal suyu iç dedi
1 litre suya yarim çay bardağı üzüm sirkesi karıştır tuvalette o suyla taheretlen dedi baya işe yaradı yanma ağrı geçti çok agrım vardı pelvik bölgemde kemiklerim ayrılıyor gibiydi

Canim dun sabah gelmisdi benim elime alt kasikda one dogru ama bugun yokdu o sertlik bebekmi tam emin degilim bende cok merak ediyorum sali bende gitmeyi dusunuyorum

Benimde kasığım ve o bölgem idrar yaparken baya ağrıdı az önce. Sonra bi daha çıktım wc ye ama onda o kadar ağrı olmadı Allahtan. Yarın acile gidicem bakalım, ne çıkıcak. Acilde ilaç yazsalar bile doktoruma sorarım tabi yine. Senin ne zamandan beri var enfeksiyon. Hala geçmediyse bu yaptıklarınla ilaç alman gerekmez mi? Allah korusun ilerlemeside bebeğe zararmış, okudum da nette biraz

Keske kirmizi odadaki gibi bir psikyatrist olsa Valla

Dış gebelik bende üç kere geçirdim sonuncu ameliyata ve bir tüpümün alinmasina mal oldu..çok sıkıntılı süreç evet sende kilo kaybına bende tersine almaya yaradı

Ay evet üniversitede bana liselinin ne işi var bu okulda diye dalga geçiyorlardı hıyarlar hem boy kısa hem yaşımı göstermiyordum ama kapanınca biraz göstermeye başladım
Ayy zorbalar ya banada ilkokulda sen ortaokuldan gelmişsin derlerdi ama ileriki yaşlarda imrenmeye başladılar oh canıma değsin kısa boylularda çok tatlı oluyor ama

Bugün dizim yok kuzum ya
Bide elektrik kesildi zaten çok korkunç bir ortam oluştu, çok da korkarım karanlıktan oğlum bana sığındı ama asıl ben ona sığındım sanırırm
Bende çok Korkarım karanlıktan ya bu yüzden evdeki tüm ampuller Şarjlı ampul evde Tekken elektrik gitse cildiririm sanırım

Ah canım benim çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin hepimizin inşallah bir daha aynı şeyleri hiç yaşama

Bende çok Korkarım karanlıktan ya bu yüzden evdeki tüm ampuller Şarjlı ampul evde Tekken elektrik gitse cildiririm sanırım
Ahaha ay bende bir kere başıma geldi,o kadar korkmuşum ki eşimi aradım evde öcüler var kurtar beni diye hala dalga geçerler korku filmi gibi oluyor neyseki ilk şişman ve gözlüklüler ölür kurtardım ben

Kilo demeyin bana senelerdir al verle geçti ömrüm..72 kg (1,58 boy) ile hamile kaldım şimdi sanırım 76yim çabuk kg alan bir yapım var
Bende senin gibiyim 75le hamile kaldım aslında mart ayında pandeminin başında 68 kiloydum o ara hep evde durup surekli abur cubur derken bi anda aldım sonrada veremeden hamile kaldım.. ilkinde 15 kilo almıştım eşim 92 kilo seninle aynı kiloda tamamlarım hamileliği dedim adamin gözleri büyüdü o kadar alma diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…