2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ah be kuzum ders çalışıyorum oglanı uyuttum diziyi kim kaybetmiş ben bulcam 😅 izlesem bir annenin gunahini izlerdim sen ne izliyon 😅 bide kuzum Ceylin mesajınızdan alinti yaptı yazıyo ama mesajı göremiyorum cevap veremedim yanlış anlama 🙈
Kolay gelsin cnm alıntı yaptım sildim ondan öyle görünüyor heralde
Gönül dağı ni izliyoruz çok güzel:)
Bugün dizim yok kuzum ya😂
Bide elektrik kesildi zaten çok korkunç bir ortam oluştu, çok da korkarım karanlıktan oğlum bana sığındı ama asıl ben ona sığındım sanırırm 🤣
Allah.sseni ne yapmasin ne korkuyon kız elimizde telefon var aç feneri :-)
Ahaha ay bende 🤣🤣 bir kere başıma geldi,o kadar korkmuşum ki eşimi aradım evde öcüler var kurtar beni diye hala dalga geçerler 😂😂 korku filmi gibi oluyor neyseki ilk şişman ve gözlüklüler ölür kurtardım ben😅
Şişman ve gözlükluyum ceyda ne dyion sen bacım:63:

Ahaha ay bende 🤣🤣 bir kere başıma geldi,o kadar korkmuşum ki eşimi aradım evde öcüler var kurtar beni diye hala dalga geçerler 😂😂 korku filmi gibi oluyor neyseki ilk şişman ve gözlüklüler ölür kurtardım ben😅
Bu ampuller eşim biz bir haftalikken eve taktirmisti ama hiç elektirik gitmedi o yüzden unutmusum bunun özelliğini bigün eşim arkadasina Playstation oynamaya gitti arkadaşının eşide bizde tabi biz kadın kadina oturcaz onlar erkek erkeğe oyun oynayacak plan bu bi baktım elektirik gitti hemen apar topar gece 12 de eşimi aradım acil eve gel karanlık birileri girçek eve diye adam apar topar geldi karanlıkta bide araba yok ve kış 20 dk yürüdü eve geldi direk düğmeye bastı evdeki tüm ışıkları açtı bende aa elektrik gelmiş keşke gelmeseydin soğukta dedim suratima bakti ela bunlar elektirik yokken de yaniyo zaten özelliği bu diye bunu taktik tüm odalara sen basmadin mi düğmeye diye tüm gece hepsi benle dalga geçti 😅 karanlıktan o kadar korkuyorum ki onu bile dusunemeden eşim gelene olduğum yerde oturmusum😅

Ay açtım ama yinede tırsıyorum bide az önce telefonu bulmak için elimde fenerle dolaşıyordum bir karaltı gördüm eşimle oğlumun yanına koştum tabana kuvvet🤣🤣
Ayy valla korku filmlerinde hep ilk başta öyleleri ölür ya o yüzden söyledim ama erkek oluyor onlar genelde paniğe lüzum yok😂😂

Yaa o filmi bende çok begeniyorum çok minnos bi film 😍 iyi seyirler 😍
Yok kiz o korku Çok kötü heryerde bi yaratık çıkacak gibi hissediyo insan😅
😅😅😅😅😅

Bu ampuller eşim biz bir haftalikken eve taktirmisti ama hiç elektirik gitmedi o yüzden unutmusum bunun özelliğini bigün eşim arkadasina Playstation oynamaya gitti arkadaşının eşide bizde tabi biz kadın kadina oturcaz onlar erkek erkeğe oyun oynayacak plan bu bi baktım elektirik gitti hemen apar topar gece 12 de eşimi aradım acil eve gel karanlık birileri girçek eve diye adam apar topar geldi karanlıkta bide araba yok ve kış 20 dk yürüdü eve geldi direk düğmeye bastı evdeki tüm ışıkları açtı bende aa elektrik gelmiş keşke gelmeseydin soğukta dedim suratima bakti ela bunlar elektirik yokken de yaniyo zaten özelliği bu diye bunu taktik tüm odalara sen basmadin mi düğmeye diye tüm gece hepsi benle dalga geçti 😅 karanlıktan o kadar korkuyorum ki onu bile dusunemeden eşim gelene olduğum yerde oturmusum😅
Ay yazık adama kız🤣 keşke telefonla aradığında söyleseymiş ordan açılıyor falan diye,kendi istemiş ne yapalım senin suçun değil 😂😂

Kızlar bugün bütün gün kasıklarım ağrıdı. Kasığımda boşluk var gibiydi... Az önce idrarımı yaparkende sonlarına doğru kasıklarımda ağrı daha arttı, ağrı saplanır gibi oldu biraz... kalkarken zorlandım resmen, karnımı tuttum kalktım.. hala da ağrıyo..neden olmuş olabilirki, yaşayan varmı önceden
Bndede bu tarz agrilar oluyor doktorumu aradim bebegin yeri genisliyor normal dedi

Ayy zorbalar ya banada ilkokulda sen ortaokuldan gelmişsin derlerdi ama ileriki yaşlarda imrenmeye başladılar oh canıma değsin😂😂 kısa boylularda çok tatlı oluyor ama😍
Evet tatlı oluyor belki afet değiliz ama tatliyiz 🤭 sen maşallah afet statüsündesin 🤭🥰bende hep sarışın uzun olmak isterdim lakin esmer kısa tombişim😂

Evet tatlı oluyor belki afet değiliz ama tatliyiz 🤭 sen maşallah afet statüsündesin 🤭🥰bende hep sarışın uzun olmak isterdim lakin esmer kısa tombişim😂
Vay be teşekkür ederiiim kuzum🥰😅❤️
Sende esmer güzelisin yani, çok beğenirim hep esmerleri😍

Ozele gtsen de soler devlet o haftadan once solemiyor
Evet biliyorum ama yaşadığım şehir küçük olduğu için özel poliklinik var o da bir görüşme için 400 ,500 tl civarı alıyor ,onun için mecburen devlette öğreneceğim zaten iki hafta kaldı daha net bir şekilde öğrenirim inş 😊

Benimde kasığım ve o bölgem idrar yaparken baya ağrıdı az önce. Sonra bi daha çıktım wc ye ama onda o kadar ağrı olmadı Allahtan. Yarın acile gidicem bakalım, ne çıkıcak. Acilde ilaç yazsalar bile doktoruma sorarım tabi yine. Senin ne zamandan beri var enfeksiyon. Hala geçmediyse bu yaptıklarınla ilaç alman gerekmez mi? Allah korusun ilerlemeside bebeğe zararmış, okudum da nette biraz
3 haftadır var acile gittim bakteri çıktı doktoruma güvenirim yıllardır gittiğim doktor antibiyotik ilaç çok gerekmedikce vermez hepsi çünkü bebeğe geçiyor ilk önce ilaçsız geçirmeye çalışıyorum benim baya azaldı ilk günler idrarimi yaparken sanki kaynar su dökmüşler gibi yanıyordu hele ağrı bacağımı ayırmaya çalışıyor lar gibiydi allah'tan azaldı

Bazı insanları hiç anlamıyorum ya ne demek kabullenemiyorlar sonuçta onların torunu olacak çok üzücü bir durum Allah akıl fikir versin Allah'tan ki kendi ailenizden yana şanslısınız dağ gibi kapı gibi arkanızda duruyorlar
Esimin ilk esi cocuga bakmiyor bile, o cocuk sadece esimden para koparmak icin alet. Bunlar da qaliba benim kisir oldugumu zanbedip almislar gelir cocuga bakar diye. Ilk baslarda o cocuk belki mykafatim dedim. Sonra baktim cocugun annesi esimi parmaginda oynatiyor esime emirler yagdiriyor cekildim kenara. Artik cocugun hicbirseyine karismiyorum. Ve bana fecen biz seni adlinda bu cocuga bakadin diye aldik dediler.

X