2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
😅😅😅😅 inşallah kuzum bu sene Milli Piyango sana çıksın seni magazin haberlerinde sosyete de falan izleriz günümüz şartlarında o kadar lux hayat çalışarak olmaz malum 😅😅😅
Maalesef doğru,ömrüm boyu çalışsam anca işte 3-4 ev falan öyle,ya miras ya piyango başka türlü kurtarmaz😂😂
Konu ne ara buraya geldi açıklayın bana kim açtı bu konuyu🤣🤣

Yok sende haklısın:) o durumu Allah bilir ama elimizdeki imkanlara göre konuşuyoruz,biz elimizden geleni yapabilelim ki gerisini Allah'a bırakalım,Ebru Şallının oğlu için de aynı şey geçerli
Tabi önce mutluluk sağlık para ikinci planda ama ben mutlu olurum siz bir verin de🤣
Ebru Şallı oğlunu gömdü geri kendini zor attı zengin adamın kollarına. O kadın zaten aşırı paragöz 🤣 Hamdi Alkanla bile basılmıştı.
Kocasını da iflas ettiği için terketmişti. Evladını kaybettiği halde hiç gezmesinden lüxünden geri kalmadı.

Ama sabancının çocuğu akraba evliliğinden dolayı engelli zengin olduğu için değil. Yani fakir bir aileninde engelli çocuğu olabiliyor. Zengin olup sağlığımızı falan kaybetmekten bahsetmiyoruz kimse öyle bişey istemez.
Hacı Sabancı zengin olmasa kim takar onu tip desen yok karizma desen yok😁
Mutluluk, sağlık, huzur bazen fakirde de yok zenginde de yok bunun salt parayla doğrudan ilişkisi yok aslında.
Şu mesajın her kelimesine katılıyorum:))

Kızlar ben başından beri özel muayenehanesine gidiyorum hastane falan değil bir daire şeklinde. Ücreti 200 tl en son gidişimizde pregnom+ikili test 550 tl verdik ortalama bir ücreti var yani. Doğumu falan konuşmadık nerede nasıl yaptırılıyor diye. Nasip olursa 8 ocakta gideceğim 16+5 olarak o zaman sormayı düşünüyorum. O zaman doktoruma yönlendirebileceği devlette olur araştırma hastanesinde olur bir doktor tavsiye etmesini isteyeceğim hani kaydım olsun acilen doğum falan olduğunda devlette falan benim hastam değil diye ilgilenmezlerse diye.. sizce ne yapmalıyım
Valla canım ben özel muayenehanedense özel hastaneye gitmeyi tercih ediyorum doğumu da orda yapar çıkarım. Birde yenidoğan yoğun bakımı var mı ona dikkat edicem. Sen eğer devlette doğum yapacaksan gidip kayıt açtırman en iyisi olur.

Ebru Şallı oğlunu gömdü geri kendini zor attı zengin adamın kollarına. O kadın zaten aşırı paragöz 🤣 Hamdi Alkanla bile basılmıştı.
Kocasını da iflas ettiği için terketmişti. Evladını kaybettiği halde hiç gezmesinden lüxünden geri kalmadı.
Bir röportatajında da tabi çocuğumu da seviyorum ama ilk başta kocam gelir falan diyordu 🤣
Onun son zamanlarda yaptığı bir röportajı okudum baya üzüldüm oğlunu kaybetti ama keşke paylaşımlarını o kadar abartmasaydı çok linç yedi

Kızlar ben başından beri özel muayenehanesine gidiyorum hastane falan değil bir daire şeklinde. Ücreti 200 tl en son gidişimizde pregnom+ikili test 550 tl verdik ortalama bir ücreti var yani. Doğumu falan konuşmadık nerede nasıl yaptırılıyor diye. Nasip olursa 8 ocakta gideceğim 16+5 olarak o zaman sormayı düşünüyorum. O zaman doktoruma yönlendirebileceği devlette olur araştırma hastanesinde olur bir doktor tavsiye etmesini isteyeceğim hani kaydım olsun acilen doğum falan olduğunda devlette falan benim hastam değil diye ilgilenmezlerse diye.. sizce ne yapmalıyım
İlk çocuğumda bende küçük bir kliniğe gidiyordum doktorumun anlaşmaları olduğu üç hastaneden birini seçip doğurdum

Ama sabancının çocuğu akraba evliliğinden dolayı engelli zengin olduğu için değil. Yani fakir bir aileninde engelli çocuğu olabiliyor. Zengin olup sağlığımızı falan kaybetmekten bahsetmiyoruz kimse öyle bişey istemez.
Hacı Sabancı zengin olmasa kim takar onu tip desen yok karizma desen yok😁
Mutluluk, sağlık, huzur bazen fakirde de yok zenginde de yok bunun salt parayla doğrudan ilişkisi yok aslında.
Onu bende biliyorum kimse zengin olayim hasta olayım demez ama ben onu ceydanin sma örneğine karşılık söyledim. Yani hani para her kapıyı açar konusuna ilişkin olarak söyledim mutluluğun parayla ilgisi yok tabiki mutluluk sadece bakış açısıyla alakali bi durum

Bide devlette öyle benimm hastam değil modu olmaz kadın doğum acili olan biryere gidince hemen bakılıyor

Onu bende biliyorum kimse zengin olayim hasta olayım demez ama ben onu ceydanin sma örneğine karşılık söyledim. Yani hani para her kapıyı açar konusuna ilişkin olarak söyledim mutluluğun parayla ilgisi yok tabiki mutluluk sadece bakış açısıyla alakali bi durum
Yani kısaca zenginin de mutlusu mutsuzu var fakirinde,ama o birazda yaşadıklarımızla hayatta sınanma şeklimizle alakalı..mesela ben bu halimle ek olarak bide zengin olsam benden mutlusu yok ama atıyorum çocuğum yanımda değil beni altın tahta oturtsalar yine mutlu olmam bunun gibi
Ay neyse ya çok uzadı bu konu başım şişti 🤣

Maşallah ilk bebeğin mi? Erkekler başkadır annesi çok anneci oluyorlar benim de bir oğlum var. 12+ 0 da doktor çok büyük ihtimalle kız dedi 9 gün sonra kesinleşecek bakalım heyecanlıyım 😊
Evet ilk bende en çok beni sevsin istiyorum🤗 seninki de güzelmiş bir erkek bir kız sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

Yani kısaca zenginin de mutlusu mutsuzu var fakirinde,ama o birazda yaşadıklarımızla hayatta sınanma şeklimizle alakalı..mesela ben bu halimle ek olarak bide zengin olsam benden mutlusu yok ama atıyorum çocuğum yanımda değil beni altın tahta oturtsalar yine mutlu olmam bunun gibi
Ay neyse ya çok uzadı bu konu başım şişti 🤣
Aynen çok uzadı 😅 Allah herkese hayalindeki hayatı yasatsin😅

X