2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Carsamba gittim ense kalinligi 1.4 cikti kan verdm bugunde kan sonuclarim cikmis e nabizdan gordum pzt dr a gitcem ama cok heyecanliyim serbest beta hcg 17.94 pappa 1485 cikmis anlamadm sonuclari sizce nasil degerlerim
Ense kalınlığı çok iyiymiş doktor bana 3 e kadar normal demişti benim de 1.7 ense kalınlığı.

1 oglum 1 kızım var 😀Sağlıklı olsun ilk önce ama gönlümden kız geçiyor 😁ne hissettigime gelince bi kız hissediyorum bi erkek anlamadım bende 🤭
Yaa ne guzel inşallah kız olur sağlıklı bi şekilde tabiki her kıza bir kız kardeş şart 😍 Allahım bende bir oğlum bir kızım var diyebilirim inşallah haziranda😅

Kızlar bugün bütün gün kasıklarım ağrıdı. Kasığımda boşluk var gibiydi... Az önce idrarımı yaparkende sonlarına doğru kasıklarımda ağrı daha arttı, ağrı saplanır gibi oldu biraz... kalkarken zorlandım resmen, karnımı tuttum kalktım.. hala da ağrıyo..neden olmuş olabilirki, yaşayan varmı önceden

Yaa ne guzel inşallah kız olur sağlıklı bi şekilde tabiki her kıza bir kız kardeş şart 😍 Allahım bende bir oğlum bir kızım var diyebilirim inşallah haziranda😅
Inşallah canım 🤲yazışmaları okuyorum ara ara yanlış hatırlamıyorsam senin oğlun var şimdi doktor erkeğe benziyor dedi değilmi

Kızlar bugün bütün gün kasıklarım ağrıdı. Kasığımda boşluk var gibiydi... Az önce idrarımı yaparkende sonlarına doğru kasıklarımda ağrı daha arttı, ağrı saplanır gibi oldu biraz... kalkarken zorlandım resmen, karnımı tuttum kalktım.. hala da ağrıyo..neden olmuş olabilirki, yaşayan varmı önceden
Kistin varmi

Var cnm. Sağ yumurtalıkta 5,5 cm boyutunda. Ben enfeksiyondan şüphelendim ya
Enfeksiyon da mutlaka yanmada olur bende şüphelendim idrar verdim çıkmadı bahsettigin gibi ağrılar bende de oluyo 5.8 cm benimkide biraz büyük olduğu için hamilelik boyunca çekecez bu ağrıları diz kapağının altına bel bosluguna biraz yüksek yastık koyup uzan ve asla ani kalkis yapma bana iyi geliyo insallah sanada iyi gelir

Ben bazı durumlarda özeniyorum yaşlarını falan belli etmiyorlar ya,onun dışında memnunum ne giysek yakışıyor kilomuzu falan da belli etmiyoruz sülün gibiyiz Maşallah 😍😂
Ay evet üniversitede bana liselinin ne işi var bu okulda diye dalga geçiyorlardı hıyarlar🤭 hem boy kısa hem yaşımı göstermiyordum ama kapanınca biraz göstermeye başladım 🤭

X