2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet ilk bende en çok beni sevsin istiyorum🤗 seninki de güzelmiş bir erkek bir kız sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.
😊😊😊 azıcık da babacı olsa hiç fena olmazdı bebekken de babasının kucağında ağlar benim kucağımda susardı ten kokularından ayırt edebiliyorlar çok çok zekiler oğlum şimdi12 yaşında o yıllara gittim resmen 🥰🥰🥰 Rabbim bir de kız evlat verse hiç fena olmazdı fakat sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun Rabbim neyi hayırlı görmüşse kabulümüz sonuçta.

Maşallah bayaaaa konuşmuşsunuz ben çok geride kalmışım. Ucundan yakalamaya çalışayım :)
Benim karnım hafif çıktı ama baya yanlardan beri böyle yusyuvarlak olacak sanırım. Annemin acayip sivri olurmuş. Zaten hiç bir belirtim annemle aynı olmadı:) Çizgide çıkmış karnımda siz yazınca dikkatli baktım :)
Mide bulantım 2 gündür iyi çok şükür biraz yiyebiliyorum. Hep kilo problemi olan bir insandım ama hamileliğimi öğrendiğimden beri Kadın doğumamı gidiyorum diyetisyene mi belli değil her randevumda yine kilo vermiş oluyorum :) O yüzden nerdeyse 4 ayı kilo vererek bitireceğim :)

Bebek anı defterlerine bakıyorum bende hoşuma giden bir kaç marka oldu Karar veremedim ama. Önceki hamileliklerinde kullanan yada yeni alan oldu mu acaba ? Tavsiye ettiğiniz bir defter var mı?

Bebek anı defterlerine bakıyorum bende hoşuma giden bir kaç marka oldu Karar veremedim ama. Önceki hamileliklerinde kullanan yada yeni alan oldu mu acaba ? Tavsiye ettiğiniz bir defter var mı?
Notopelle olabilir canım ben aldım başladım bile kaliteli tavsiye ederim👍

@banu41 @Huysuzd kızlar kan sulandırıcı iğne yapıyorsunuz ya siz, acaba göbekten mi yapıyorsunuz? Bir de diğer vuranlarda göbekten mi vuruyor? Benim bugün yaptığım iğne çok kan toplamış... morarmış baya.. bebeğe bişey olmuşmudur ki?
Ben bacağımdan vuruyorum yavaş batırırsan ve yavaş sıkarsan morarma olmuyor birde kolonyali pamuk ile bastir üstüne kolundan bacak ve karından yapabilirsin kolun dirsek üstünden bacakta diz üstünde on tarafa

Yaa en sevdiğim boy kılo ortalaması ne güzel 😍 162 ve 165 arası kadinlara bayılıyorum topukluda giyse çok zarif çok güzel duruyorlar Sporda giyseler öyle oluyor genelde tüm kıyafetler üzerlerine cuk diye oturur benim ablam ve uzun kardeşim elbise giyemez hep parça eklemek zorunda kalıyor ablam elbiselere Kardeşimde kısa elbise giyince çok açık duruyo diye sevmiyor uzun da asla giymez topuklu ayakkabı vs hiç giyemiyolar benim dugunumde giymisti kardeşim sonra çıkardı tekrar çok abes durdu diye bizde de genelde akrabalar hep kisa olduğu için rahatsiz oldu çıkardı 😅 bu yüzden erkeğin uzunu tabiki iyi ama kadınlarda bence en ideal en fazla 165 olmalı ah bi 2 3 cm daha boyum olaydi😅

😅😅😅😅

Yaa formdan dusuyorsunuz kızlar 2. Tremister uyku mu yapıyo napiyo 😅😅

Ayy sende uzunsun bi kısa benm 😅
Ya ben yine de biraz daha kilolu olmak isterdim. Hayatımın büyük döneminde çok zayıf olduğum için kilo bana yetmiyor:KK70: yine de eski halimden iyiyim ama ben en çok 58 60arasiyken kendimi begeniyorum😁

Maşallah bayaaaa konuşmuşsunuz ben çok geride kalmışım. Ucundan yakalamaya çalışayım :)
Benim karnım hafif çıktı ama baya yanlardan beri böyle yusyuvarlak olacak sanırım. Annemin acayip sivri olurmuş. Zaten hiç bir belirtim annemle aynı olmadı:) Çizgide çıkmış karnımda siz yazınca dikkatli baktım :)
Mide bulantım 2 gündür iyi çok şükür biraz yiyebiliyorum. Hep kilo problemi olan bir insandım ama hamileliğimi öğrendiğimden beri Kadın doğumamı gidiyorum diyetisyene mi belli değil her randevumda yine kilo vermiş oluyorum :) O yüzden nerdeyse 4 ayı kilo vererek bitireceğim :)
Benım de kızımda cok sıvrıydı arkadan hıc bellı olmuyordu hamıle oldugum one doğru suzülmşdü oğlumda da yuvarlaklaşmıştım 😊

kilo konusu konuşulmuş. ben ne yapıcam bilmiyorum yaa. korumadaydım ramazandan sonra salmıştım baya kilo aldım kilo aldığım halimle hamile kaldım ve yine kilo aldım. sonum ne olacak bilmiyorum cidden. 168 boy 76 kilodayım. kızımda 5 ay kilo almadım sonra birden 15 kilo aldım şimdi baştan almaya başlayınca kimbilir kaç kiloya çıkıcam diye korku aldı beni.🤦

Ya ben yine de biraz daha kilolu olmak isterdim. Hayatımın büyük döneminde çok zayıf olduğum için kilo bana yetmiyor:KK70: yine de eski halimden iyiyim ama ben en çok 58 60arasiyken kendimi begeniyorum😁
Canım senin hamılelık nasıl gidiyor benm canım surekli adana kebap istiyor 😁 sızde durum ne

Carsamba gittim ense kalinligi 1.4 cikti kan verdm bugunde kan sonuclarim cikmis e nabizdan gordum pzt dr a gitcem ama cok heyecanliyim serbest beta hcg 17.94 pappa 1485 cikmis anlamadm sonuclari sizce nasil degerlerim

Bende 53 55 arası kendimi çok seviyorum 😅

Carsamba gittim ense kalinligi 1.4 cikti kan verdm bugunde kan sonuclarim cikmis e nabizdan gordum pzt dr a gitcem ama cok heyecanliyim serbest beta hcg 17.94 pappa 1485 cikmis anlamadm sonuclari sizce nasil degerlerim
Bende yaptırdım ama anlamıyorum salı günü kontrolüm var gideceğim 🥰

X