2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben çok minimalist bi insanım sanırım ondan bu herseyin Kucugu takintim çok aşırı alışveriş yaparım ama mesela paraninda da fazlasını istemezdim ne kadar para o kadar masraf sorumluluk demek paranın ortasını severim ben 😅 filmlerde kimin çok parası varsa mutsuz hep düşmanları var peslerinde 😅 😅
Kız git fakirler isyan etmesin diye hep onlar.
Parası olan herkes niye mutsuz olsun ben gayette mutlu olurum 🤣
Yalıda oturur, lüx arabamla da gezerim. Sanki parası az olan herkes çok mu mutlu 🙄

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.Ben bundan önce 2 tane 16 haftalık bebeklerinin kalbi durdu en son geçen hafta doktora gittim ve bebek gayet iyiydi ama 2gundur içime bi korku düştü bunu aşamıyorum bugun için devlet hastanesinden randevu aldım ama gitmeye korkuyorum kötü bisey duyarım diye. Diğer kaybettiğim bebeklerim erkekti buna da %80 erkek demeleri korkumu tetikliyor.Sizce napayım gideyim mi yoksa 1 hafta daha bekleyip kendi doktoruma mi gideyim ?
Gecen okuldan sinif arkadasim bende bir bakteri var ve onun tedavisi yok, o bakeri yuzunden rahmim erkek bebekleri tutmuyor dedi. Ilk defaydi oyle sey duyuyordum. Oyle bisi soylendi ki size. Ya kaniniz negatifmi?

Kızlar selam Dün sağlık ocağına uğradım tetanoz aşısı aslında ilk hamilelikte yapılmıştı ama bir doz daha yapılması gerek dedi ebe, gitmisken yaptırayım dedim Bugün baya yan etkisini görüyorum hafif ateş, ağrı, yorgunluk ne ararsan var Şuanda da yatıyorum
Kızlar bu arada ayrıntılı ultrasonu tam olarak kaçıncı haftada yaptırıyorsunuz?

Yalıda oturur, lüx arabamla da gezerim. Sanki parası az olan herkes çok mu mutlu 🙄
Süt banyosunda şeyimize buzlu badem sokarak içkimizi yudumlarken ve hayatın zorluklarından bir haberken bende mutlu olurum tabi😇😂

Kızlar selam Dün sağlık ocağına uğradım tetanoz aşısı aslında ilk hamilelikte yapılmıştı ama bir doz daha yapılması gerek dedi ebe, gitmisken yaptırayım dedim Bugün baya yan etkisini görüyorum hafif ateş, ağrı, yorgunluk ne ararsan var Şuanda da yatıyorum
Bende de öyle oldu ertesi gün geçti ama fena bir şey o aşı ya:KK43:
20.haftada yaptırmıştım oğlumda 😇

Süt banyosunda şeyimize buzlu badem sokarak içkimizi yudumlarken ve hayatın zorluklarından bir haberken bende mutlu olurum tabi😇😂
Neremize buzlu badem sokcaz ya ben anlamadım 😂 zengin olduk diye de öyle şeyler yapmayalım 🤣
Bizim iyi model arabamız var onla bi yere gidince vale kapımıza yapışıyor sıradan arabayla gidince kimse ilgilenmiyor bile.
Gerçekçi olucam malesef bu dünya da herşey para😂

12+5 te yaptırdım bir sonraki randevum 16+5 te bende bilmiyorum kaçıncı haftada neler olacak🤔

Sorma hep bu ev işleri yüzünden 😂
Ben annemdeyim bi kaç gündür ondan rahatım eve gidince bende öyle olcam eminim 😅
Sı dönemde cok para kalmadı kimsede zaten 😂
Ahaha çok mantıklı 😅😅
Varsın düşmanım olsun böyle depoya götürürüz düşmanı kürklerimizi giyip başına silah dayarız,biraz fazla film izlediğim doğrudur 😅 ama orta direk de iyidir herşeyin ortası yaa🤣🤣
😅😅😅😅 yok kiz ugrasamam bi evim var guzel bi arabam var yani eşimle ortak araba kişisel değil arabam dediysem😅 istedigim sekilde alisverisimi yapabiliyorum tatile gezmeye gidebiliyorum bi ömür bana bu standart yeter fazlasında gözüm yok😅
İlahi sen ya 😅😅 yani mutluluk göreceli bi kavram tabi ama bilmiyorum hiç yalilara lux arabalara ozenmedim o yuzden paraninda ortasini severim ben genelde filmlerdeki Aşklara ozenirim😅😅

Ben annemdeyim bi kaç gündür ondan rahatım eve gidince bende öyle olcam eminim 😅

Ahaha çok mantıklı 😅😅

😅😅😅😅 yok kiz ugrasamam bi evim var guzel bi arabam var yani eşimle ortak araba kişisel değil arabam dediysem😅 istedigim sekilde alisverisimi yapabiliyorum tatile gezmeye gidebiliyorum bi ömür bana bu standart yeter fazlasında gözüm yok😅

İlahi sen ya 😅😅 yani mutluluk göreceli bi kavram tabi ama bilmiyorum hiç yalilara lux arabalara ozenmedim o yuzden paraninda ortasini severim ben genelde filmlerdeki Aşklara ozenirim😅😅
Şu yapmam gereken bi sürü iş var ben astım 😂

Neremize buzlu badem sokcaz ya ben anlamadım 😂 zengin olduk diye de öyle şeyler yapmayalım 🤣
Bizim iyi model arabamız var onla bi yere gidince vale kapımıza yapışıyor sıradan arabayla gidince kimse ilgilenmiyor bile.
Cem Yılmaz'ın bir esprisi vardı totomuza buzlu badem sokmuyoruz falan diye 🤣
Evet kendi arabamla gidince buyrun efendim falan oluyor bir kere annemin arabasıyla gittim kimse yüzüme bakmadı😂 kesinlikle, Sezan Aksu'nun bir şarkısı vardır kim mutlu olmuş dünya da falan diye o şarkıyı her duyduğumda derim sen bana onları ver ben mutlu olurum 😅

Valesi olan mekanlar araba ayirt edemez çünkü onların görevi arabalari alıp park etmek biz bi yere gidince ben sirf kapımi vale açmasın diye hızla inerim adamlar sirf gorev ici el pence kapımı açınca çok rahatsız olurum çünkü utanırim arabamız çok lux değil ama dusuk bi modelde değil orta halli bi araba ama genelde gittiğimiz yerlerde hiç arabaya göre muamele görmedim son model arabalara nasıl davranıyorlar sa Bizede öyle davranıyorlar 😅 bence bi çok şey para ama hersey değil

Wings06 Wings06 izledim geldim ay sonunda Safiye annesini susturacak yoksa sinir krizi geçirecektim artık 😂
Safiye diyor ya İnciye Han balık etli sever 🤣

Kızlar ben başından beri özel muayenehanesine gidiyorum hastane falan değil bir daire şeklinde. Ücreti 200 tl en son gidişimizde pregnom+ikili test 550 tl verdik ortalama bir ücreti var yani. Doğumu falan konuşmadık nerede nasıl yaptırılıyor diye. Nasip olursa 8 ocakta gideceğim 16+5 olarak o zaman sormayı düşünüyorum. O zaman doktoruma yönlendirebileceği devlette olur araştırma hastanesinde olur bir doktor tavsiye etmesini isteyeceğim hani kaydım olsun acilen doğum falan olduğunda devlette falan benim hastam değil diye ilgilenmezlerse diye.. sizce ne yapmalıyım

Valesi olan mekanlar araba ayirt edemez çünkü onların görevi arabalari alıp park etmek biz bi yere gidince ben sirf kapımi vale açmasın diye hızla inerim adamlar sirf gorev ici el pence kapımı açınca çok rahatsız olurum çünkü utanırim arabamız çok lux değil ama dusuk bi modelde değil orta halli bi araba ama genelde gittiğimiz yerlerde hiç arabaya göre muamele görmedim son model arabalara nasıl davranıyorlar sa Bizede öyle davranıyorlar 😅 bence bi çok şey para ama hersey değil
Özlü sözlerde bugün 🤣
Para her kapıyı açar mı falan diye küçük Emrah bakışımı atıp konudan çekiliyorum 😂 ve cevap:evet açar 😅

X