2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Valesi olan mekanlar araba ayirt edemez çünkü onların görevi arabalari alıp park etmek biz bi yere gidince ben sirf kapımi vale açmasın diye hızla inerim adamlar sirf gorev ici el pence kapımı açınca çok rahatsız olurum çünkü utanırim arabamız çok lux değil ama dusuk bi modelde değil orta halli bi araba ama genelde gittiğimiz yerlerde hiç arabaya göre muamele görmedim son model arabalara nasıl davranıyorlar sa Bizede öyle davranıyorlar 😅 bence bi çok şey para ama hersey değil
Ya tabi araba ayırt etmiyorlar ama hal hareket tavırlarıyla belli ediyorlar.
Mesela memlekete başka arabayla gitsek arabanız nerde sattınız mı diye bile soruyolar🤣
Her konuda böyle kimin ne malı mülkü var konuşuluyor.
Ben seni anladım gösteriş meraklısı değil minimalistsin.
Bana göre de fazla paranın hiç zararı olmaz😂

Özlü sözlerde bugün 🤣
Para her kapıyı açar mı falan diye küçük Emrah bakışımı atıp konudan çekiliyorum 😂 ve cevap:evet açar 😅
😅😅😅😅 bakış acisina göre değişir bu durum ve umarım para hayatınızdaki her kapıyı açmaya devam eder 😅😅 çünkü ben gerçekten cok paranın olmasina rağmen mutsuz olan o kadar insan tanıdım ki bu yüzden paraya karşı belkide on yargiliyim

Ya tabi araba ayırt etmiyorlar ama hal hareket tavırlarıyla belli ediyorlar.
Mesela memlekete başka arabayla gitsek arabanız nerde sattınız mı diye bile soruyolar🤣
Her konuda böyle kimin ne malı mülkü var konuşuluyor.
Ben seni anladım gösteriş meraklısı değil minimalistsin.
Bana göre de fazla paranın hiç zararı olmaz😂
Bak o bizdede var kim ne almış hangi model araba kullanmış evlerindeki mobilyalarin markasına kadar konuşurlar bi yarış haline girerler adeta ama sadece kendilerini yoruyolar Zenginin mali fakirin cenesini yorar derler ya öyle işte 😅

Bende de öyle oldu ertesi gün geçti ama fena bir şey o aşı ya:KK43:
20.haftada yaptırmıştım oğlumda 😇

12+5 te yaptırdım bir sonraki randevum 16+5 te bende bilmiyorum kaçıncı haftada neler olacak🤔

Kızlar cevaplariniz için çok teşekkürler

Yalnız ben mesajı yanlış gruba yazmışım Ay komedi ya
Ne kadar halsizim kafam karışık siz düşünün artık 😂😂

Mayıs anneleri grubundayim, hepinize sağlıklı hamilelikler ve doğumlar diliyorum 🥰

Bak o bizdede var kim ne almış hangi model araba kullanmış evlerindeki mobilyalarin markasına kadar konuşurlar bi yarış haline girerler adeta ama sadece kendilerini yoruyolar Zenginin mali fakirin cenesini yorar derler ya öyle işte 😅
Ama her insanın çoluk çocuğuna rahatça harcayacak parası olsa keşke. Kimse temel ihtiyaçlarındam mahrum kalmasa bu kadar fakirlik yoksulluk olmasa çok zor durumda olan insanlar var.
Hayat çok pahalı böyle düşünnce üzülüyorum.

😅😅😅😅 bakış acisina göre değişir bu durum ve umarım para hayatınızdaki her kapıyı açmaya devam eder 😅😅 çünkü ben gerçekten cok paranın olmasina rağmen mutsuz olan o kadar insan tanıdım ki bu yüzden paraya karşı belkide on yargiliyim
Mesela gerçek aşk gerçek dostluk gibi kavramlar olmaz herkes seninle paran için birlikte olmak ister ama çok da tın🤣
Annem şey der hep para herşeyi getirir ama sağlığı getirmez bence getirir mesela Allah korusun çocuğun sma hastası ve ilaçların ne kadar olduğunu hepimiz biliyoruz ama zengin olsan karşılarsın ve çocuğunun gözlerinin önünde eriyip gitmesine engel olursun tabiki belki de işe yaramayacak belki ölümü engelleyemeyeceksin bunların hepsini Allah bilir ama ben elimizdeki imkanlardan bahsediyorum:)
Neyse ben parayla gayet mutlu olurum ama bana orta direk ve mutlu mu zengin ve mutsuz mu desen işte orada mutluyu seçerim 😅

Son düzenleme:
Ama her insanın çoluk çocuğuna rahatça harcayacak parası olsa keşke. Kimse temel ihtiyaçlarındam mahrum kalmasa bu kadar fakirlik yoksulluk olmasa çok zor durumda olan insanlar var.
Hayat çok pahalı böyle düşünnce üzülüyorum.
Keşke gerçekten herkesde temel ihtiyaclarini karsilayabilcek butce olsa ama işte bu devirde orta halli bile olmak lux sayılıyor. Çünkü fakir olan gerçekten çok fakir zengin olan gerçekten çok zengin bir adam çocuğuna manavdan meyve alamıyor diye intihar etmişti ayni ulkede diğer bi insan bes yasindaki çocuğuna minibüs aldı doğum günü hediyesi olarak

Mesela gerçek aşk gerçek dostluk gibi kavramlar olmaz herkes seninle paran için birlikte olmak ister ama çok da tın🤣
Annem şey der hep para herşeyi getirir ama sağlığı getirmez bence getirir mesela Allah korusun çocuğun sma hastası ve ilaçların ne kadar olduğunu hepimiz biliyoruz ama zengin olsan karşılarsın ve çocuğunun gözlerinin eriyip gitmesine engel olursun tabiki belki de işe yaramayacak belki ölümü engelleyemeyeceksin bunların hepsini Allah bilir ama ben elimizdeki imkanlardan bahsediyorum:)
Neyse ben parayla gayet mutlu olurum ama bana orta direk ve mutlu mu zengin ve mutsuz mu desen işte orada mutluyu seçerim 😅
Dünür olunca paralarımızı birleştirelim işleri büyütelim 🤣 ikimizde realist insanlarız çoğu konuda aynı düşünüyoruz.

Annem şey der hep para herşeyi getirir ama sağlığı getirmez bence getirir mesela Allah korusun çocuğun sma hastası ve ilaçların ne kadar olduğunu hepimiz biliyoruz ama zengin olsan karşılarsın ve çocuğunun gözlerinin eriyip gitmesine engel olursun tabiki belki de işe yaramayacak belki ölümü engelleyemeyeceksin bunların hepsini Allah bilir ama ben elimizdeki imkanlardan bahsediyorum:)
Klasik bir örnek sabanci adamın bir sürü parası vardı sadece patates yiyebiliyordu bi cocuğuda engelliydi para onu bile kurtaramadiysa kimseyi kurtaramaz 😅 bi adaminda hastane zincirleri vardı adam kendi özel hastanesine yetisemedi sıradan devlet hastanesinde oldu yani gerçekten en önemli kavram sağlık benim ruhum gecmis sanriim bi cok konuda anneler gibi düşünüyorum 😅😅 bende her zaman mutluluğu seçerim çocuğumun lux bir hayatı olmasada olur ama mutlu bir evi olmalı 😅

Klasik bir örnek sabanci adamın bir sürü parası vardı sadece patates yiyebiliyordu bi cocuğuda engelliydi para onu bile kurtaramadiysa kimseyi kurtaramaz 😅 bi adaminda hastane zincirleri vardı adam kendi özel hastanesine yetisemedi sıradan devlet hastanesinde oldu yani gerçekten en önemli kavram sağlık benim ruhum gecmis sanriim bi cok konuda anneler gibi düşünüyorum 😅😅 bende her zaman mutluluğu seçerim çocuğumun lux bir hayatı olmasada olur ama mutlu bir evi olmalı 😅
Yok sende haklısın:) o durumu Allah bilir ama elimizdeki imkanlara göre konuşuyoruz,biz elimizden geleni yapabilelim ki gerisini Allah'a bırakalım,Ebru Şallının oğlu için de aynı şey geçerli
Tabi önce mutluluk sağlık para ikinci planda ama ben mutlu olurum siz bir verin de🤣

Ama canım sıkıntılarla dolu evliliğe illa bebek istemek neden? Ya babada çok önemli tek anneyle annenin ailesiyle bitecek mi babasınada ihtiyacı var. Bir bebeğe bile bile böyle bir babayı reva görmek neden?
Kesınlıkle.. Belki bebegıne ıyı baba olur oğluna duskunmüş oda evladı olacak sonçda doğunca sever 😊

Yok sende haklısın:) o durumu Allah bilir ama elimizdeki imkanlara göre konuşuyoruz,biz elimizden geleni yapabilelim ki gerisi Allah'a bırakalım,Ebru Şallının oğlu için de aynı şey geçerli
Tabi önce mutluluk sağlık para ikinci planda ama ben mutlu olurum siz bir verin de🤣
😅😅😅😅 inşallah kuzum bu sene Milli Piyango sana çıksın seni magazin haberlerinde sosyete de falan izleriz günümüz şartlarında o kadar lux hayat çalışarak olmaz malum 😅😅😅

Ama sabancının çocuğu akraba evliliğinden dolayı engelli zengin olduğu için değil. Yani fakir bir aileninde engelli çocuğu olabiliyor. Zengin olup sağlığımızı falan kaybetmekten bahsetmiyoruz kimse öyle bişey istemez.
Hacı Sabancı zengin olmasa kim takar onu tip desen yok karizma desen yok😁
Mutluluk, sağlık, huzur bazen fakirde de yok zenginde de yok bunun salt parayla doğrudan ilişkisi yok aslında.

X