2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar eşim de ben de orta boyluyuz ama kızımız %99’un üzerinde doğdu. 3 yaşında da %99’un üzerinde devan ediyor ama ben uzun boy hiç sevmem İleride zor sevgili bulacak yavrum
Evet ya bende kızlarda uzun boy çok sevmiyorum en ideal 162 ve 165 arası olmali şahsen uzun bi kızım olsun istemem oğlum uzun olsun ama oda en fazla 180 olsun

Ay ne güzsl anlatmışsın kız Maşallah size
Benim kız kardeşim kuzenimdi valla aynı evde de yaşamıyoruz kavga da yok o yüzden ben 3.yü yapacağım sanırım bir kızım daha olmasını istiyorum

Evet ya bende kızlarda uzun boy çok sevmiyorum en ideal 162 ve 165 arası olmali şahsen uzun bi kızım olsun istemem oğlum uzun olsun ama oda en fazla 180 olsun
Yok artık kız kısa boylu erkekler hiç iyi olmuyor erkek dediğin boylu poslu geniş omuzlu dalyan gibi olacak

Eşim 187 ben 175 minyon tiplilere ben de özenirim Kızım ortalama uzunlukta öyle olacak sanırım :)
Ben bazı durumlarda özeniyorum yaşlarını falan belli etmiyorlar ya,onun dışında memnunum ne giysek yakışıyor kilomuzu falan da belli etmiyoruz sülün gibiyiz Maşallah

Ay ne güzsl anlatmışsın kız Maşallah size
Benim kız kardeşim kuzenimdi valla aynı evde de yaşamıyoruz kavga da yok o yüzden ben 3.yü yapacağım sanırım bir kızım daha olmasını istiyorum
İnşallah kuzum bencede dusun her kıza bir kız kardeş şart
Yok artık kız kısa boylu erkekler hiç iyi olmuyor erkek dediğin boylu poslu geniş omuzlu dalyan gibi olacak
BAna 180 den sonrası kaba geliyor belki minyonum diyedir ben herseyin kucugunu seviyorum mesela telefon alırken bile önceliğim küçük güzel olmasıdır telefonun bile büyüğünu sevmiyorum cebe rahat sigmiyor diye

2.bi şok geliyor herşeyin ortası iyidir ya (boy dışında bide para dışında)

Teşekkür ederim canım Güzelmis Nil benimde aklımdaydi ama küçük bebeğe nasil olur ki bilemedim :)
Nil Eda, Nil Doğa düşünebilirsin:)
Benim de hep diyetli bi hayatım var gel sarılalım Boydan yirtiyorumda 73 ile başladım 4 kilo aldım 5 haftadir kilo almadım ekmek yemiyorum bu sefer iyi olur öyle düşünme
Evet senin boy iyiymiş ben kısayım

Bende ilk bebek ama benim de gonlumden nedense kiz geciyor. Belki babasi kizi olursa sever bebegimi.
Böyle bi düşüncede olman beni üzdü böyle bi adama çocuk mu doğurulur?!. Keşke önce evliliğinizdeki sorunları halletseydiniz. Eğer ki halledilemeyecek şeylerse de böyle bir ortamda çocuk dünyaya getirmeseydin. Çünkü bazıları çocuk olur herşey düzelir diye sırf, gitmeyen bi evliliğe rağmen, çocuk dünyaya getiriyor. ve ondan sonra o çocuğunda hayatı mahvoluyor. Allah yinede gönlüne göre versin. Umarım sorunlarınızı çözersiniz

2.bi şok geliyor herşeyin ortası iyidir ya (boy dışında bide para dışında)
Ben çok minimalist bi insanım sanırım ondan bu herseyin Kucugu takintim çok aşırı alışveriş yaparım ama mesela paraninda da fazlasını istemezdim ne kadar para o kadar masraf sorumluluk demek paranın ortasını severim ben filmlerde kimin çok parası varsa mutsuz hep düşmanları var peslerinde

Ben bazı durumlarda özeniyorum yaşlarını falan belli etmiyorlar ya,onun dışında memnunum ne giysek yakışıyor kilomuzu falan da belli etmiyoruz sülün gibiyiz Maşallah
Kızımda 20 kilo almıstım nasıl belli ediyodum ya Sinir bozucu oluyor bazen hala hamile misin diyorlardı kilo verdim kurtuldum Cok uzun boy cok kilo kötü duruyor ama ben de severim uzun boy iyidir

İlkokuldayken bir kız arkadaş yurt dışına gitmişti. Ortaokulda geri geldi. Hem enine hem boyuna aşırı derecede gelişmiş. Herkeste bir şok oldu. Bu yaşta basıl böyle olur falan. Sonra dedikodu çıktı. Yurt dışında yenen kahvaltılık gevrekler aşırı kilo aldırıyormuş vb. dediler. Bende o zaman iğreti oldu uzun boydan. Hâlâ etkisi devam ediyor Ve sonunda çocuğumda başıma geldi

Kızlar eşim de ben de orta boyluyuz ama kızımız %99’un üzerinde doğdu. 3 yaşında da %99’un üzerinde devan ediyor ama ben uzun boy hiç sevmem İleride zor sevgili bulacak yavrum
Eşimde birden uzamış ben de öyle kızımda uzar heralde ya inşallah Diğer aile fertlerine çekmesin

Sorma hep bu ev işleri yüzünden

Ben uzun olsun isterim ya ana ya babaya bak çocuğa bak diyecekler sonra

Kızımda 20 kilo almıstım nasıl belli ediyodum ya Sinir bozucu oluyor bazen hala hamile misin diyorlardı kilo verdim kurtuldum Cok uzun boy cok kilo kötü duruyor ama ben de severim uzun boy iyidir
Ee hamilelik belli olur tabi
Yok ya uzun boylular iri kemikli olur ya ondan ben boyuma göre zayıfım hamile kalmadan önce 57 kiloydum bide oburum çok kızacaksınız ama yiyip yiyip kilo almayanlardanım

Sı dönemde cok para kalmadı kimsede zaten

Varsın düşmanım olsun böyle depoya götürürüz düşmanı kürklerimizi giyip başına silah dayarız,biraz fazla film izlediğim doğrudur ama orta direk de iyidir herşeyin ortası yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…