2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende Acıbademe gittim onunla bana devlette söylenen hafta aynı. 1 hafta ileri yada geri olmasında hiçbir problem yok. Bebeklerde bizim gibi farklı farklı yani kiminin bacakları uzun, kiminin kafası büyük vs. Benim bebekte uzun boylu babası ve bende öyleyiz bize çekmiş😂 bunun için hiç canını sıkma endişelenecek hiçbir şey yok.
Banada dr dediki bebek sana degil babasına cekmiş uzun boylu olacak diye bizimkıde önden gidiyormuş çok sinir oldum kadın resmen kısasin dedi yüzüme karsi 😅

Bildiğin benim, tıpa tıp aynım
Ayy çok güzel kız ben bunu da araştırmalıyım hemen çok sağol kuzum 🥰🥰😍😍
Maşallah çok güzelsin cnm:nazar:
Aramızda beş sokak var kv ile ama çok şükür aramadan bize gelmez hiç çat kapi kapimda ki pazara gittiği halde dönüşte bi zile basayim demez ugrayacaksada mutlaka sabahtan arar bu huyunu çok seviyorum 😅 ama onun dışında iki günde üç gunde bir ben giderim onun gelmesine fırsat kalmasın diye çünkü geldiğinde asla oturamıyorum hep hizmet bekliyor 😅 orda da ben yapıyorum ama olsun Evimi incelemiyo en azından 😅
Süper taktikmis kız:)
C ceylin1907 çok güzel. İsim önerilerin var erkek için aklına gelen olursa bır mesaj uzagindayim😅😅
Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim:KK66:)
Ara kaynani deki anne sen beni yanlış anlamissin ben beş gün gel demedim rahatsizim ben musaitsen sana geleyim 15 gün kalayim dedm ablama yanlış anlatmissin de 😅
Elâ vurdu gol oldu :-)
Kız isim önerileriniz var mı ya aklimizda bi şey yok dün iki saat baktık ama 😀😀
Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil

Bende Acıbademe gittim onunla bana devlette söylenen hafta aynı. 1 hafta ileri yada geri olmasında hiçbir problem yok. Bebeklerde bizim gibi farklı farklı yani kiminin bacakları uzun, kiminin kafası büyük vs. Benim bebekte uzun boylu babası ve bende öyleyiz bize çekmiş😂 bunun için hiç canını sıkma endişelenecek hiçbir şey yok.
Çok doğru haklısın canım doktor da söylemişti uzun boylu olacak diye bana 😊 cinsiyeti belli mi bebişinin 😊

İyi olmuş sevin kıza da erkeğe de uzun boy yakışıyor 😁
Çok mu minyonsun 😊
Yaa Evet oglumda allahtan babasına benziyo oda uzun 😅 yıllardır kendimi 162 sanmıştım ama meğerse 160 mis boyum 😕 o iki cm bile çok üzdü beni 😅
Maşallah çok güzelsin cnm:nazar:

Süper taktikmis kız:)

Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim:KK66:)

Elâ vurdu gol oldu :-)

Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil

Akşam ne çok yazmissiniz maşallah ben oturma odasında sızmışım
Yaa ilahi sen uyanir uyanmaz formundasin güldürdun beni yine 😅😅 aynen çok güzel taktik yakın oturan gilenlere şiddetle oneririm😅 hep de kulaklarını cinlattik hiç mi kulağın kızarmadi😅😅

Yaa Evet oglumda allahtan babasına benziyo oda uzun 😅 yıllardır kendimi 162 sanmıştım ama meğerse 160 mis boyum 😕 o iki cm bile çok üzdü beni 😅

Yaa ilahi sen uyanir uyanmaz formundasin güldürdun beni yine 😅😅 aynen çok güzel taktik yakın oturan gilenlere şiddetle oneririm😅 hep de kulaklarını cinlattik hiç mi kulağın kızarmadi😅😅
Uyurken anlamamışımdır :cool:

Neyse canım babalarına çekmeleri daha iyi olmuş 😂

Benim yayvan cikiyo kalcamda goguslerimde simdiden buyudu sanki üç aylık değil 5 6 aylık hamile gibiyim ilk gebeligim de sadece karnım çıkmıştı oda 6. 7. Ayda çıkmıştı bunda şimdiden portledi her yerim 😕

Yaa benm her yerden cikti mübarek 😅 allahtan zayıf başladım hamilelige😅

Allah sabır versin canım gerçekten sorumsuz bir aileymis ama boşver senin ailen yanında ya yanlız değilsin çok şükür başka kımseye de bebeginin de seninde ihtiyacın yok. Dogdugunda sıraya girecekler sevmek için merak etme o zamanda sen sevdirme😂

Estağfurullah ne kusuru 😊 maşallah minnosa sağlıkla gelsin inşallah 😊

Allah var görümcemlerimde kayinvalidemde çok anlayışlı her halden anlarlar kayinvalidemle kavga bile etsem gorumcelerim olaya mudahale etmez görümcemle tartışsam kayinvalidem olaya mudahale etmez mesafeli bi ilişkimiz var öyle anne kız gibi değiliz ama çok şükür karismazlar evime işime öyle sürekli biz gelelim yada siz gelin modundada değiller 😅
Pandemi oldu sokağa çıkma yasağı oldu hala bizdeler sen düşün artık 😄

Benim ilk hamileliğimi kabullenemediler ne hic bişi yapmadılar. Şimdi babamlarda kalıyorum. Bi kere bile ne kaynanam ne görümcem ne akrabaları nasılsın bebek naaıl sormadııar bile. Tedavi masraflarlnl bile tamamen babamlar karşılıyor. Doktor doöun parasınıysa kendim. Ne eşim ne ailesi parmağını bile kıpırdatmıyor. Eşimin dr benim de ikinci evliliğim. Benim ilk bebeğim ama eşimin ilk evliliğinden altı yaşında oğlu var, ve herkes o çocuöa çok düşkün. O yüzden benim hamileliöimi kabullenemiyorlar.
çok saçma bir şey. ne yani oğlunun çocuklrı arasında ayrım mı yapıyorlar. kan bağı hepsinde aynı sorun ne. olmamaları daha iyi gibi bence boşver. böyle insnlar yanında olsa daha büyük sorunlar çıkarırlar gibi geldi bana. allah herkese akıl fikir versin. sen iyi ol gerisi hiç önemli değil.🥰

Bemde de kigren var ve kusmayla rahatliyorum. Şiddetlenince ölümlerden dönüyorum.
Evet ya acillik olduğumu bilirim,kusmak biraz rahatlatıyor ama tam geçirmiyor en iyisi uyumaya çalışmak o da çok zor oluyor ama uyandığında hafifliyor:KK43:

Kızlar günaydın. Birşey sormak istiyorum. Ben en son geçen cuma 12+5 te kontrole gitmiştim erkek demişti doktorum. yalnız baya döndürmek için uğraştı karnımda ultrasonu bastıra bastıra salladı bebek her seferinde bize arkasını döndü. doktor sonradan farketti boynuna kordon dolanmış belki ondan rahat hareket edemedi ama bunu atacaktır boynundan dedi. sizde böyle başına gelen var mı biraz endişelendim açıkçası
Evet canım. Arkadaşımın oğlunun anne karnındayken iki kez dolanmıştı boynuna kordon. Sonra düzeldi. Normal doğumla doğdu 😊

Benim yayvan cikiyo kalcamda goguslerimde simdiden buyudu sanki üç aylık değil 5 6 aylık hamile gibiyim ilk gebeligim de sadece karnım çıkmıştı oda 6. 7. Ayda çıkmıştı bunda şimdiden portledi her yerim 😕

Yaa benm her yerden cikti mübarek 😅 allahtan zayıf başladım hamilelige😅

Allah sabır versin canım gerçekten sorumsuz bir aileymis ama boşver senin ailen yanında ya yanlız değilsin çok şükür başka kımseye de bebeginin de seninde ihtiyacın yok. Dogdugunda sıraya girecekler sevmek için merak etme o zamanda sen sevdirme😂

Estağfurullah ne kusuru 😊 maşallah minnosa sağlıkla gelsin inşallah 😊

Allah var görümcemlerimde kayinvalidemde çok anlayışlı her halden anlarlar kayinvalidemle kavga bile etsem gorumcelerim olaya mudahale etmez görümcemle tartışsam kayinvalidem olaya mudahale etmez mesafeli bi ilişkimiz var öyle anne kız gibi değiliz ama çok şükür karismazlar evime işime öyle sürekli biz gelelim yada siz gelin modundada değiller 😅
Ben o kadar zayıf başlamadım 57 ile başladım şu an 61 im😅 ama hala göbek yok şişkinlik oluyor bazen sabah uyandığımda yine dümdüz uyanıyorum ama,kalçalara bide yanaklara gitmiş 😅

X