2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hanımlar hepinize iyi akşamlar , 2021 Temmuz annelerinden geliyorum:) Bir sorum olacak bulantılarınız kaçıncı hafta da sona erdi ? Bir de prilam ilacı kullananlar sabah akşam mi alıyordunuz
Evet sabah akşam kullanıyorum benim daha tamamen bitmedi bulantı Yarın 13 haftalik olcam.

Benimde bakıcım vardı çizgifilm açmazdı kendi dizi izlerdi. Koca kız gece altına işiyodu o haliyle kocaya kaçtı sidikli 🤣
Bunların hepsi aynı ya parka buluşmasına götürüyordu bizi 🤣🤣Yemeklerimizi karsimizda yiyodu felan pislik. Allah cikartti bi şekilde. Bizim asıl bakıcının kızı o temizliğe gidince gönderiyordu yedekten kaybettik 😅

Ay en azından farklı şehirlerdesiniz😅
Biz bide aynı şehirdeyiz severim kendisini ama çok da işli dışlı olmaya gerek yok😂
Canım sorun şu ki benim kayınvalideciğim biraz farklı. Anlatsan anlamaz işine nasıl gelirse öyle davranır. Asla söylemediğim şeyleri benim için söyledi diye anlatır dün kız kardeşimi aramış ablan illa ediyor gel 5 gün kal falan diye demiş duyunca şok oldum. Bir insan der ki bari söylemeyecek birine atıp tutayım. Benim ki gibi kimsede yok tur eminim.🤦

Benim de dikkatimi çekti yazmadı bugün LesaM LesaM nerelerdesin 😕
İnşallah iyidir hersey yolundadir 😌
Hep böyleyim keşke gerçek hayatta da tanısan 😂
Ah keşke bu topikte gerçek hayatta tanimak görüşmek istediğim ciddi anlamda bi kaç kişi var sende dahil keşke mümkün olsa😅😅
Sen ben olabilir misin acaba 😂😂😂 aynı fikirdeyim.
Ahahaha Aynen olabilirim sanda ısındm zaten benzediğimız için galiba 😅 aklın yolu bir iste 😅😅

Ay evet kalamıyor meğer ne çok acı biriktirmişsin içinde 🤣🤣
Faydası olmayacaktı ve böylesi çok daha iyi oldu etrafımda beni seven bana değer veren o kadar çok insan oldu ki hepsi babamın boşluğunu doldurdular:)
Yine maddi açıdan bir sıkıntım olsa yardım eder ama sadece o kadar ,onuda ben istemem artık 😊 gece gece iyi döktük içimizi 😅
Bizimkini görsen bi iyi hic olmamis gibi namaz niyaz ben de hic bi şey olmamis gibi davraniyorum aman bosverelim herkes kendine eder 😄
Şu boncuk çıktı daha cok sinir ediyor beni 🤣🤣🤣 Kadını dövüp dövüp hizmet ettiriyor 😂😂

Bunların hepsi aynı ya parka buluşmasına götürüyordu bizi 🤣🤣Yemeklerimizi karsimizda yiyodu felan pislik. Allah cikartti bi şekilde. Bizim asıl bakıcının kızı o temizliğe gidince gönderiyordu yedekten kaybettik 😅
Ay benim çok oldu bakıcılarım.
Ankarada kreşteykende Melih Gökçek kucağına almış beni makus talihim o zamandan sonra peşimi bırakmadı 🤣

Desene o sertlik bebis canim gazmi dir o hafif bitirti sozemedim o gazda bi bitmedi yarim saat abdestli kalamiyorum ocak gelmiyor esim acele ederdi onceden simdi ben ediyorum gidelim gorelim diye oda ocagi bekle diyo sinir ediyor beni cinsiyet merak ediyorum oda kiz zaten gerrk yok diyor :KK48: adama bir haller oldu cok rahat
Aynı benim eşim benimkide öyle kız zaten herşeyi güzel demekki ondan 1 ayda çağırdı cinsiyetide kız zaten diyor dr dinle diyor 🤭 gaz sorunu bendede hiç bitmedi namazı zor kılıyorum resmen 🤭

Çok sağolun canım Allah razı olsun bu ara biraz işlerim vardı yazamadım. Aslında okuyorum özellikle senin cinsiyetin için sürekli girip okuyorum inan 😅
Yaa canm benim tesekkur ederim 😍 ne güzelsiniz siz ya ama erkek ben kabullendim😅😅 mucizelere acigim tabi hala 😅

Canım sorun şu ki benim kayınvalideciğim biraz farklı. Anlatsan anlamaz işine nasıl gelirse öyle davranır. Asla söylemediğim şeyleri benim için söyledi diye anlatır dün kız kardeşimi aramış ablan illa ediyor gel 5 gün kal falan diye demiş duyunca şok oldum. Bir insan der ki bari söylemeyecek birine atıp tutayım. Benim ki gibi kimsede yok tur eminim.🤦
Ara kaynani deki anne sen beni yanlış anlamissin ben beş gün gel demedim rahatsizim ben musaitsen sana geleyim 15 gün kalayim dedm ablama yanlış anlatmissin de 😅

Benimkide pek laftan anlamaz hep yanlış anlar bildiğini okur özünde çok saf iyi insan ama bazen yanlış fikirleri var mesela virüse inanmıyor virüsten ölenler ilaçlar kalp krizi geçirdi ondan öldü diyor biz drlara değil face de okuduğuna inanıyor çok saf her kombi bakımı için aradık servisiz diyene inanır 🤭 ama öyle yalancılık huyu yoktur denediğim şeyi demiş gibi anlatmaz

Aynı benim eşim benimkide öyle kız zaten herşeyi güzel demekki ondan 1 ayda çağırdı cinsiyetide kız zaten diyor dr dinle diyor 🤭 gaz sorunu bendede hiç bitmedi namazı zor kılıyorum resmen 🤭
Kız olduğunu öğrensem bende ayda bir gidecem 😅 ama heran degisebilir umuduyla hergün gidesim var 😅😅

Kız olduğunu öğrensem bende ayda bir gidecem 😅 ama heran degisebilir umuduyla hergün gidesim var 😅😅
Aslında bana hep erkek dedik ama içim ceydanın sayesinde kıza dönmüştü dr kıza benziyor değince farklı sevindim erkek dese gene sevinirdim gerçi ama pembislere veda etmem gerekirdi🤭 5 ocaktada erkek diyormuş 🤭

Buradayım kızlar ara sıra bakiyorum ama yazamadım kusura bakmayın iyiyim çok şükür.
Sizler nasılsınız iyi misiniz 🥰🥰🥰
Merak ettik bizde iyiymişsin çok şükür 😍😍 bizde iyiyiz ne yapalım canım sıkılıyor evde😂😂

Ay buna çok şaşırdım,niye söylemiş böyle birşeyi ki çok saçma 😂😂
Evet seninki değişikmiş ama iyi tarafından bak aynı şehirde değilsiniz ordan kendi arasında uğraşsın boşver 🤣🤣

X