2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bizimde aynı gibi annem calisiyordu babamda memurlardı. Teyzem anneannem bakmıs daha küçüktüm hatırlamıyorum güzel iliskimiz yoktu sonra salak bakicilarda büyüdük. sorunlu baba ben çocukluğuma dair bütün anilari silmiş gibiyim istemiyorum cünkü keske tamamen silebilsem neyse uzar gider benim konu😂çocuğumda cok dikkat ediyorum sevgiyle büyüsün mutlu olsun diye önemli olan bizim bırakacaklarımız şu hayata napalım :)
O bakıcılardan bende de vardı😂
Ben sadece babamla olan anılarımı sildim babam dışında çocukluğum güzeldi,ama hiç babamın olmamasını tercih ederdim annemden sonra evlendi oğlu oldu üniversite de okuyor çocuk,kendisini çok seviyorum bana abla diyor falan ama kardeş olarak benimseyemem aynı çatı altında büyümedik,babam benim yerime onu tercih etti falan nadiren görüşüyoruz ama yinede başına birşey gelse mahvolurum ,kırmızı oda gibi oldu burası iyice😅

O bakıcılardan bende de vardı😂
Ben sadece babamla olan anılarımı sildim babam dışında çocukluğum güzeldi,ama hiç babamın olmamasını tercih ederdim annemden sonra evlendi oğlu oldu üniversite de okuyor çocuk,kendisini çok seviyorum bana abla diyor falan ama kardeş olarak benimseyemem aynı çatı altında büyümedik,babam benim yerime onu tercih etti falan nadiren görüşüyoruz ama yinede başına birşey gelse mahvolurum ,kırmızı oda gibi oldu burası iyice😅
Kırmızı odadan sonra patlama oldu içimize kalamıyor zaten 😂 Sana baba olarak yanında faydası olmayacaksa böylesi daha iyi olmustur benim yasadiklarimdan yola cikarak bunu söyleyebilirim 😅 Yanimda yine yardim eder ama bi şey eksik işte. Tabi yine sen nasil hissediyorsan 😊

hala arayıp duruyorlar eşim benim istemediğimi bildiği için kabul etmedi ama onunda morali bozuldu. ne anlayışsız insanlar var ya şaşıp kalıyorum.
Genelleme yapmak istemem ama kaynanaların çoğu böyle oluyor aman takma ya senden önemli değil hiçbirşey ayıp değil birşey değil onların ayıbı asıl❤️❤️

Kırmızı odadan sonra patlama oldu içimize kalamıyor zaten 😂 Sana baba olarak yanında faydası olmayacaksa böylesi daha iyi olmustur benim yasadiklarimdan yola cikarak bunu söyleyebilirim 😅 Yanimda yine yardim eder ama bi şey eksik işte. Tabi yine sen nasil hissediyorsan 😊
Benimde bakıcım vardı çizgifilm açmazdı kendi dizi izlerdi. Koca kız gece altına işiyodu o haliyle kocaya kaçtı sidikli 🤣

Ay evet kalamıyor meğer ne çok acı biriktirmişsin içinde 🤣🤣
Faydası olmayacaktı ve böylesi çok daha iyi oldu etrafımda beni seven bana değer veren o kadar çok insan oldu ki hepsi babamın boşluğunu doldurdular:)
Yine maddi açıdan bir sıkıntım olsa yardım eder ama sadece o kadar ,onuda ben istemem artık 😊 gece gece iyi döktük içimizi 😅

Genelleme yapmak istemem ama kaynanaların çoğu böyle oluyor aman takma ya senden önemli değil hiçbirşey ayıp değil birşey değil onların ayıbı asıl❤️❤️
takmamaya çalışıyorum işte. allahıma bin şükür farklı bir şehirdeyiz. her seferinde şükrederim.🥰

takmamaya çalışıyorum işte. allahıma bin şükür farklı bir şehirdeyiz. her seferinde şükrederim.🥰
Konuyu tam anlamadım ama canım galiba sende kalmak istiyorlar. Gerçekten farklı şehirde olduğun için çok sevindim keşke ben de öyle olsaydım çünkü aynı şehirde küçük bir yerde yaşamamıza rağmen gelip bizde kalıyorlar ve bizim de evimiz küçük deliriyorum. Üst üste oluyoruz resmen hem virüs var hem ev küçük niye gelmek istediler otursunlar oturdukları yerde😄

Tabiki benziyoruz biz,iyi arkadaşlarız çünkü kafamız uyuşuyor🥰😍
Ya canım benim keşke aynı ilde otursak😅
😂😂😂 ah haklı olduğumu biliyorum ama maalesef ki eşimin mutsuz olması moralimi bozuyor 😔
Aman kız boşver kaynanani uc gun gorup sen mutsuz olacağına bi saat esin mutsuz olsun yarına normale döner zaten üzme kendini yeterki gelmesin ler 😅
Benimde bakıcım vardı çizgifilm açmazdı kendi dizi izlerdi. Koca kız gece altına işiyodu o haliyle kocaya kaçtı sidikli 🤣
Kız sen beni çok gulduruyosun ya😅😅

Aman kız boşver kaynanani uc gun gorup sen mutsuz olacağına bi saat esin mutsuz olsun yarına normale döner zaten üzme kendini yeterki gelmesin ler 😅

Ayy keşke 😍😍 gelirim bir ara oralara ama🥰🥰

Ay en azından farklı şehirlerdesiniz😅
Biz bide aynı şehirdeyiz severim kendisini ama çok da işli dışlı olmaya gerek yok😂

Konuyu tam anlamadım ama canım galiba sende kalmak istiyorlar. Gerçekten farklı şehirde olduğun için çok sevindim keşke ben de öyle olsaydım çünkü aynı şehirde küçük bir yerde yaşamamıza rağmen gelip bizde kalıyorlar ve bizim de evimiz küçük deliriyorum. Üst üste oluyoruz resmen hem virüs var hem ev küçük niye gelmek istediler otursunlar oturdukları yerde😄
Ahh ah aynı dert valla benim de evim küçük ve insanlar çok anlayışsız.🤦

Hep böyleyim keşke gerçek hayatta da tanısan 😂

Ay en azından farklı şehirlerdesiniz😅
Biz bide aynı şehirdeyiz severim kendisini ama çok da işli dışlı olmaya gerek yok😂
Aramızda beş sokak var kv ile ama çok şükür aramadan bize gelmez hiç çat kapi kapimda ki pazara gittiği halde dönüşte bi zile basayim demez ugrayacaksada mutlaka sabahtan arar bu huyunu çok seviyorum 😅 ama onun dışında iki günde üç gunde bir ben giderim onun gelmesine fırsat kalmasın diye çünkü geldiğinde asla oturamıyorum hep hizmet bekliyor 😅 orda da ben yapıyorum ama olsun Evimi incelemiyo en azından 😅

X