2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Engeller miyim ayol hiç 🥰
Sana bir sır vereyim mi o bebek😅
Yok canım kaçıncı haftaya geldik artık bulantı olmaması normal gayet:))
Ay bende engellemem kuzum kimseleri sırrıni seveyim senin bal bebisler demek artik elimize geliyor demek hamd olsun Rabbime.bulanti biranda bitince ne oluyoruz dedim hep bitsin istiyor bitincede niye bitti diyoruz nankorluk bu yaptigim :olamaz:

Evet canim cok can sikıcı ceyda,ya biri yanlis cumle kurmus bende cevap verince bana dondu sanra anneligime saydirmis birde utanmadan beni sikayet etmis cadi hatirlarsin o topigi

Yaa Evet benide o mevzudan sikayet etmişlerdi 😅😅 Aynı kişidir kesin 😅

bdv ye konu açtım canım. yanlış mı yaptım diye.
Ya insallah sinirini bozmazlar ordan keşke burdan anlatsaydin bdv çok riskli😅

Ay bende engellemem kuzum kimseleri sırrıni seveyim senin bal bebisler demek artik elimize geliyor demek hamd olsun Rabbime.bulanti biranda bitince ne oluyoruz dedim hep bitsin istiyor bitincede niye bitti diyoruz nankorluk bu yaptigim :olamaz:
Şükret valla o bulantıdan birşey yiyemedigin zamanları hatırla 😅 valla ya geçen gün elime geldi sıktım sonrada çocuğu boğdum diye ağladım 😅

burada da sorun oluyor ama.😅
😅😅 neyse konu da sonuna kadar haklısın kimse bişey diyemez😅
Konuyu okudum canım sana tavsiyem kesinlikle kabul etme hem virüs hem hamilesin hem 2+1 ev o kadar kişi bide üç gün kalacaklarmış ay sinir olurum valla gelirlerse de kılını kıpırdatma
Konuya çok benzer bi yorum yaptım gercekten senle ben benziyoruz sanırım bakış acilarimiz ayni 😅

Ay benim başım yine felaket ağrıyor bide uykum var şimdi yatsam yeni yıla kadar uyanmam😂

Kızlar kontrolüm vardı bugün 13+5 ama önden gidiyor biraz dedi ikili testin sonucu normal bebiş iyi.kabızlığı sordum bi şurup vermiş ama kullanmam büyük ihtimalle ben magnezyum verirse içerim diyodum ama idare edicem artık.Tetanoz aşısı için ocağın ilk haftasına gün vermişti ebe ama drum 20. Haftadan sonra dedi merak edenler olabilir bu konuyu söyleyim dedim sizlere☺️.Cinsiyeti daha ultrason başlığını koyar koymaz pipiyi gördüm ben 🙈🤣net gördüm erkek dedi yinede %10 yanılma payı önümüzdeki ay kesinleştirelim dedi bakalım hayırlısı kız haberi almayı çok istiyodum olsun erkekte başımızın tacı.Minik uzaylımız 😄Eki Görüntüle 2743083
Masallah canimm saglikla sihhatle kucagina almak dilegiyle 🥰

Ben hiç söylememiştim burada hep annem babam ben yaşadık onlar öğretmendi işte tek çocuk istemişler o yüzden falan diyordum ama aslında babasız büyüdüm ben. Tek çocuk olma sebebim de bu,annem öğretmendi o okuldan dönene kadar teyzemin yanındaydım o da benim 2. Annemdi diyebilirim annemle çok iyiydik ama biraz kontrolcü bir kadın tek başına çocuk büyütmeye çalıştığı için öyleydi sanırım o yüzden ona anlatamadığım şeyleri teyzeme anlatırdım sınavdan düşük not aldığımda veya erkek arkadaşımı falan😅 neyse niye söyledim bilmiyorum öyle bir anlatayım dedim😅
Bizimde aynı gibi annem calisiyordu babamda memurlardı. Teyzem anneannem bakmıs daha küçüktüm hatırlamıyorum güzel iliskimiz yoktu sonra salak bakicilarda büyüdük. sorunlu baba ben çocukluğuma dair bütün anilari silmiş gibiyim istemiyorum cünkü keske tamamen silebilsem neyse uzar gider benim konu😂çocuğumda cok dikkat ediyorum sevgiyle büyüsün mutlu olsun diye önemli olan bizim bırakacaklarımız şu hayata napalım :)

Konuyu okudum canım sana tavsiyem kesinlikle kabul etme hem virüs hem hamilesin hem 2+1 ev o kadar kişi bide üç gün kalacaklarmış ay sinir olurum valla gelirlerse de kılını kıpırdatma
hala arayıp duruyorlar eşim benim istemediğimi bildiği için kabul etmedi ama onunda morali bozuldu. ne anlayışsız insanlar var ya şaşıp kalıyorum.

😅😅 neyse konu da sonuna kadar haklısın kimse bişey diyemez😅

Konuya çok benzer bi yorum yaptım gercekten senle ben benziyoruz sanırım bakış acilarimiz ayni 😅
😂😂😂 ah haklı olduğumu biliyorum ama maalesef ki eşimin mutsuz olması moralimi bozuyor 😔

hala arayıp duruyorlar eşim benim istemediğimi bildiği için kabul etmedi ama onunda morali bozuldu. ne anlayışsız insanlar var ya şaşıp kalıyorum.
Çocuğun adını da koymak isteyen senin kayınbabandı dimi?
Ay bunlar her konuda anlayışsız düşüncesiz o zaman sorunlu bir aile.

Çocuğun adını da koymak isteyen senin kayınbabandı dimi?
Ay bunlar her konuda anlayışsız düşüncesiz o zaman sorunlu bir aile.
Yok ben isim konusunda en başından kendim söyledim canım ama bir çok konuda zıtlar. Bazen yaptıkları şeyleri anlamıyorsun yani. Garip bir şey valla. Rabbim sonumuzu hayr eylesin cidden.

X