2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hamilelikden yanlis anlasiliyoruz hep :KK19: okudum yazilanida aslinda herkes birbirini guzel anlamis ama iste msj espiri ve minik algilamasi zor oluyor birde kizlar eger birgun hamilelikden gerilip birbirimize satasirsak lutfen engelleme yapmayalim cok gicik birsey ya gecen gun atildimda 24 saat sinirden deli oldum:bicak:birde ballar karnimin icleri aciyor ya sanki ici yara gibi birde sabah yatakda alt karnimda elime yumurta gibi sertlik geldi sizdede oluyormu hic bulantim hic kalmadi koku hassasiyetimde yok biranda hepsi kesildi korkmayami baslayim ocak ayinda gidecekdim ama pazartesi sali gitmeyi dusunuyorum dr 13+5 bu arada

Canım hayırlı olsun öncelikle ben 11. Haftadan beri kullanıyorum sadece gece yatarken iki adet içiyorum aşırı fazlaydı bulantı çıkarma.Hala kullanıyorum tam geçmiş değil benimki özellikle akşamları hissediyorum geçmediğini dr.kullanabilirsin dedi bana inşallah biran önce geçer çok zor 🥰
Çok teşekkür ederim canım ben de 6. Haftadan beri alıyorum geceleri 2 tane gerçekten çok zor bi durum insallah geçer:)

Hanımlar hepinize iyi akşamlar , 2021 Temmuz annelerinden geliyorum:) Bir sorum olacak bulantılarınız kaçıncı hafta da sona erdi ? Bir de prilam ilacı kullananlar sabah akşam mi alıyordunuz
Canım bulantı çok fazlaysa iki tane al yoksa gerek yok,ben gece alıyordum bir tane:)
12-13.hafta civarı neredeyse yok oluyor az kalmış senin🥰

Bende üç hala üç amca iki dayı bir teyze var sadece bir halamın ve teyzemin üzerimde çok emekleri var kıymetlilerim onlar😍 o ikisinin dışında hiçbirinden fayda görmedim aksine zarar gördüm 😂
Yok kız daha bulamadım benim partide çalanı düşündüm vazgeçtim falan senin aklında neler var😂
Ben de öyle memleketteydim kızımla iki yıl kimseden fayda göremedim bu yasima geldim görmedim küçükken bize bakmislar problemli bi ailede geçti cocuklugum onunda nasıl bi faydasi var hatırlamıyorum bile 😅

Ben de tavirdan dolayi doktor degistirmistim simdiki de aceleci bu yüzden çekinme hepsinde var içine sinmiyorsa değiştir bi de yazı dili yanlış anlasilmaya cok müsait hepimiz hassas dönemlerdeyiz üzülmeyelim.
Ayrıntılıyı özel yapmıyormuş bu sebeple buraya sormuştum devletten doktorun yönlendirmesiyle gitmem gerektiğini söylediler. Şimdi devlete herkesin memnun olduğu bir doktora randevu aldım memnun kalırsam onunla devam edicem. Haklısın en başta yanlış anlaşıldığımı fark ettiğimde kendimi açıklamak yerine sussaydım daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Msj çok yanlış anlamaya müsait oluyor.

Bizimki yan duruyodu yani göbek bagimı pipi mi anlamadim Dr da tam anlamadı ben israr edince tahminde bulundu uyuyo bu belli olmaz Aman erkek olabilir dedi 31 ine tam netlesçek inşallah kız olur ikimizinde👐
İnşallah ya canımm ❤️❤️ Hayırlısı tabi önce hepimize 🤲🏻🤲🏻

Canım bulantı çok fazlaysa iki tane al yoksa gerek yok,ben gece alıyordum bir tane:)
12-13.hafta civarı neredeyse yok oluyor az kalmış senin🥰
Insallah az kalmıştır kuzum normalde 2 alınca iyiydim yine bir nebze, dün 1 tane aldım bugün mahvoldum en iyisi biraz daha devam edeyim ben :)

Hamilelikden yanlis anlasiliyoruz hep :KK19: okudum yazilanida aslinda herkes birbirini guzel anlamis ama iste msj espiri ve minik algilamasi zor oluyor birde kizlar eger birgun hamilelikden gerilip birbirimize satasirsak lutfen engelleme yapmayalim cok gicik birsey ya gecen gun atildimda 24 saat sinirden deli oldum:bicak:birde ballar karnimin icleri aciyor ya sanki ici yara gibi birde sabah yatakda alt karnimda elime yumurta gibi sertlik geldi sizdede oluyormu hic bulantim hic kalmadi koku hassasiyetimde yok biranda hepsi kesildi korkmayami baslayim ocak ayinda gidecekdim ama pazartesi sali gitmeyi dusunuyorum dr 13+5 bu arada
Genelde engelleme yapiyorum uzatmamak adina iyi bi şey 😅 Canım o ağrı bende oluyor büyüdüğü için, sertlik var özellikle sırt üstü uzandığımda.

aslında çok da iyi değilim bugün kayınvalidemden bir gol yedim hala onun sıkıntısı içimde
Hayrolsun inşallah anlatmak istersen dinleriz canım belki anlatinca rahatlarsin😍 yoksada takma kafana üzülmene degmez eminim kaynanan için
Evet engelleme olayından benden nefret ediyorum 😅 burdan mi şikayet edildi sende giremedin😅
İnşallah ya canımm ❤️❤️ Hayırlısı tabi önce hepimize 🤲🏻🤲🏻
Aynen önce sağlık ve hayırlısı ama sonra inşallah kız olur 😅

Genelde engelleme yapiyorum uzatmamak adina iyi bi şey 😅 Canım o ağrı bende oluyor büyüdüğü için, sertlik var özellikle sırt üstü uzandığımda.
Beni engellemeyin kuzular hic kimseye kizarak veya ters davranmak istedigim icin konusmam genelde yanlis cumleden gumburtuye giderim :KK68: ay o sertlik bebekmi benden ondesiniz siz bilirsiniz birde ilk hamileligimde resmen cahilmisim hic takip etmemisim ya esim sabah gozle gorunur bir cikinti var dedi o sertlik sadece ele gelmiyordu biran once kimildasada rahatlasak

Ben de öyle memleketteydim kızımla iki yıl kimseden fayda göremedim bu yasima geldim görmedim küçükken bize bakmislar problemli bi ailede geçti cocuklugum onunda nasıl bi faydasi var hatırlamıyorum bile 😅
Ben hiç söylememiştim burada hep annem babam ben yaşadık onlar öğretmendi işte tek çocuk istemişler o yüzden falan diyordum ama aslında babasız büyüdüm ben. Tek çocuk olma sebebim de bu,annem öğretmendi o okuldan dönene kadar teyzemin yanındaydım o da benim 2. Annemdi diyebilirim annemle çok iyiydik ama biraz kontrolcü bir kadın tek başına çocuk büyütmeye çalıştığı için öyleydi sanırım o yüzden ona anlatamadığım şeyleri teyzeme anlatırdım sınavdan düşük not aldığımda veya erkek arkadaşımı falan😅 neyse niye söyledim bilmiyorum öyle bir anlatayım dedim😅

Banada geliyor karnında sertlikler canım bende zaten bulantı olmamıştı ama karin ağrısı gidiklanma cimdiklenme falan oluyor benimde ocakta offf

Insallah az kalmıştır kuzum normalde 2 alınca iyiydim yine bir nebze, dün 1 tane aldım bugün mahvoldum en iyisi biraz daha devam edeyim ben :)
Bulantı bitene kadar devam et bakalım inşallah çabuk geçer burada kaçıncı deyişim bilmiyorum ama limon iyi geliyor tavsiye ederim 😅🥰

Hayrolsun inşallah anlatmak istersen dinleriz canım belki anlatinca rahatlarsin😍 yoksada takma kafana üzülmene degmez eminim kaynanan için

Evet engelleme olayından benden nefret ediyorum 😅 burdan mi şikayet edildi sende giremedin😅

Aynen önce sağlık ve hayırlısı ama sonra inşallah kız olur 😅
Evet canim cok can sikıcı ceyda,ya biri yanlis cumle kurmus bende cevap verince bana dondu sanra anneligime saydirmis birde utanmadan beni sikayet etmis cadi hatirlarsin o topigi

Engeller miyim ayol hiç 🥰
Sana bir sır vereyim mi o bebek😅
Yok canım kaçıncı haftaya geldik artık bulantı olmaması normal gayet:))

Banada geliyor karnında sertlikler canım bende zaten bulantı olmamıştı ama karin ağrısı gidiklanma cimdiklenme falan oluyor benimde ocakta offf
Desene o sertlik bebis canim gazmi dir o hafif bitirti sozemedim o gazda bi bitmedi yarim saat abdestli kalamiyorum ocak gelmiyor esim acele ederdi onceden simdi ben ediyorum gidelim gorelim diye oda ocagi bekle diyo sinir ediyor beni cinsiyet merak ediyorum oda kiz zaten gerrk yok diyor :KK48: adama bir haller oldu cok rahat

X