2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Engeller miyim ayol hiç
Sana bir sır vereyim mi o bebek
Yok canım kaçıncı haftaya geldik artık bulantı olmaması normal gayet:))
Ay bende engellemem kuzum kimseleri sırrıni seveyim senin bal bebisler demek artik elimize geliyor demek hamd olsun Rabbime.bulanti biranda bitince ne oluyoruz dedim hep bitsin istiyor bitincede niye bitti diyoruz nankorluk bu yaptigim

bdv ye konu açtım canım. yanlış mı yaptım diye.
Ya insallah sinirini bozmazlar ordan keşke burdan anlatsaydin bdv çok riskli

Ay bende engellemem kuzum kimseleri sırrıni seveyim senin bal bebisler demek artik elimize geliyor demek hamd olsun Rabbime.bulanti biranda bitince ne oluyoruz dedim hep bitsin istiyor bitincede niye bitti diyoruz nankorluk bu yaptigim
Şükret valla o bulantıdan birşey yiyemedigin zamanları hatırla valla ya geçen gün elime geldi sıktım sonrada çocuğu boğdum diye ağladım

burada da sorun oluyor ama.
neyse konu da sonuna kadar haklısın kimse bişey diyemez
Konuyu okudum canım sana tavsiyem kesinlikle kabul etme hem virüs hem hamilesin hem 2+1 ev o kadar kişi bide üç gün kalacaklarmış ay sinir olurum valla gelirlerse de kılını kıpırdatma
Konuya çok benzer bi yorum yaptım gercekten senle ben benziyoruz sanırım bakış acilarimiz ayni

Ay benim başım yine felaket ağrıyor bide uykum var şimdi yatsam yeni yıla kadar uyanmam

Masallah canimm saglikla sihhatle kucagina almak dilegiyle

Bizimde aynı gibi annem calisiyordu babamda memurlardı. Teyzem anneannem bakmıs daha küçüktüm hatırlamıyorum güzel iliskimiz yoktu sonra salak bakicilarda büyüdük. sorunlu baba ben çocukluğuma dair bütün anilari silmiş gibiyim istemiyorum cünkü keske tamamen silebilsem neyse uzar gider benim konuçocuğumda cok dikkat ediyorum sevgiyle büyüsün mutlu olsun diye önemli olan bizim bırakacaklarımız şu hayata napalım :)

Konuyu okudum canım sana tavsiyem kesinlikle kabul etme hem virüs hem hamilesin hem 2+1 ev o kadar kişi bide üç gün kalacaklarmış ay sinir olurum valla gelirlerse de kılını kıpırdatma
hala arayıp duruyorlar eşim benim istemediğimi bildiği için kabul etmedi ama onunda morali bozuldu. ne anlayışsız insanlar var ya şaşıp kalıyorum.

neyse konu da sonuna kadar haklısın kimse bişey diyemez

Konuya çok benzer bi yorum yaptım gercekten senle ben benziyoruz sanırım bakış acilarimiz ayni
ah haklı olduğumu biliyorum ama maalesef ki eşimin mutsuz olması moralimi bozuyor

hala arayıp duruyorlar eşim benim istemediğimi bildiği için kabul etmedi ama onunda morali bozuldu. ne anlayışsız insanlar var ya şaşıp kalıyorum.
Çocuğun adını da koymak isteyen senin kayınbabandı dimi?
Ay bunlar her konuda anlayışsız düşüncesiz o zaman sorunlu bir aile.

Çocuğun adını da koymak isteyen senin kayınbabandı dimi?
Ay bunlar her konuda anlayışsız düşüncesiz o zaman sorunlu bir aile.
Yok ben isim konusunda en başından kendim söyledim canım ama bir çok konuda zıtlar. Bazen yaptıkları şeyleri anlamıyorsun yani. Garip bir şey valla. Rabbim sonumuzu hayr eylesin cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…