2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende üç hala üç amca iki dayı bir teyze var sadece bir halamın ve teyzemin üzerimde çok emekleri var kıymetlilerim onlar o ikisinin dışında hiçbirinden fayda görmedim aksine zarar gördüm
Yok kız daha bulamadım benim partide çalanı düşündüm vazgeçtim falan senin aklında neler var

Hahaa biraz olgun oluyor canım benimle evli oğlu var sonuçta
Gerçi yakışıklı karizmatikse yaşın pek bi önemi yok kız kocamıda yollıyım sana karşılaştır yorum yap
Ee yani olacak o kadar
Ahahha olur jüri gibi değerlendirme yapacağım burda oturup

Sanada özelden yollıyım canım kaç yaşında adamı hamilelik sayfalarında ifşa etmiyim
Yaa ünlü olurdu iste oğullarımız ona benzerdi ülkenin çıtası yukselirdi
Benimde iki teyzemi çok severim 6 halam var 5 ini yolda görsem Selam veresim gelmez 1 ini çok severim böbreğimi istese veririm aklım da bisey yok ama kardeslerimin onerisinde maşallah var bide seni çok seviyorum var ikiside klişe ama Seraa0606 senin önerin varmi hazır burdayken sanada sormak istedim

Biz ne zaman istersek gidelim sen yadırgama. Sende git yada gitme senin tercihin bu olayı böylece kapatalım
asla ağzımı açmam bir daha. Zaten kötü bir niyetle söylemememiştim. Kimseye karışma hakkını kendimde bulmuyorum cidden. Yanlış anlattım kendimi.

Kızlar kontrolüm vardı bugün 13+5 ama önden gidiyor biraz dedi ikili testin sonucu normal bebiş iyi.kabızlığı sordum bi şurup vermiş ama kullanmam büyük ihtimalle ben magnezyum verirse içerim diyodum ama idare edicem artık.Tetanoz aşısı için ocağın ilk haftasına gün vermişti ebe ama drum 20. Haftadan sonra dedi merak edenler olabilir bu konuyu söyleyim dedim sizlere.Cinsiyeti daha ultrason başlığını koyar koymaz pipiyi gördüm ben net gördüm erkek dedi yinede %10 yanılma payı önümüzdeki ay kesinleştirelim dedi bakalım hayırlısı kız haberi almayı çok istiyodum olsun erkekte başımızın tacı.Minik uzaylımız

Kendi çocukları adama benzememiş canım bizimki nasıl benzicek

Teşekkür ederim canım. Kimseyi üzmekde üzülmek de istemem. Yanlış anlaşıldığı mı düşünüyorum sadece. Kötü bir niyetle yazmamıştım ama msj da mimik yada hislerimiz anlaşılmadığı için konu çok farklı algılandı.

Yaa maşallah sağlıkla gelsin inşallah seninde benimde cinsiyet değişir banada erekek dedi 13+5 de
Kendi çocukları adama benzememiş canım bizimki nasıl benzicek
Hahahaha çok mantıklı tespit şapka çıkartılır buna
Aynen kuzum çokta üstünde durulacak bişey degil boşver Nasılsın

Valla gözümle gördüm pipiyi oğlumdaki gibi apaçık ortadaydı.Oğlan heralde buyüzden çabuk belli oluyor.Değişirse bana çok büyük süprz olur inş

Bende veririm valla
Bulacağız bulacağız inanıyorum daha var zaten bulurum ben

Hanımlar hepinize iyi akşamlar , 2021 Temmuz annelerinden geliyorum:) Bir sorum olacak bulantılarınız kaçıncı hafta da sona erdi ? Bir de prilam ilacı kullananlar sabah akşam mi alıyordunuz

Valla gözümle gördüm pipiyi oğlumdaki gibi apaçık ortadaydı.Oğlan heralde buyüzden çabuk belli oluyor.Değişirse bana çok büyük süprz olur inş
Bizimki yan duruyodu yani göbek bagimı pipi mi anlamadim Dr da tam anlamadı ben israr edince tahminde bulundu uyuyo bu belli olmaz Aman erkek olabilir dedi 31 ine tam netlesçek inşallah kız olur ikimizinde

Özürdilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Yazarken böyle düşünmedim.
Ben de tavirdan dolayi doktor degistirmistim simdiki de aceleci bu yüzden çekinme hepsinde var içine sinmiyorsa değiştir bi de yazı dili yanlış anlasilmaya cok müsait hepimiz hassas dönemlerdeyiz üzülmeyelim.

Hanımlar hepinize iyi akşamlar , 2021 Temmuz annelerinden geliyorum:) Bir sorum olacak bulantılarınız kaçıncı hafta da sona erdi ? Bir de prilam ilacı kullananlar sabah akşam mi alıyordunuz
Canım hayırlı olsun öncelikle ben 11. Haftadan beri kullanıyorum sadece gece yatarken iki adet içiyorum aşırı fazlaydı bulantı çıkarma.Hala kullanıyorum tam geçmiş değil benimki özellikle akşamları hissediyorum geçmediğini dr.kullanabilirsin dedi bana inşallah biran önce geçer çok zor

aslında çok da iyi değilim bugün kayınvalidemden bir gol yedim hala onun sıkıntısı içimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…