2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Açıkcası benim kaynanamda güzel bi hanım değil 😂 kayınbabam çok yakışıklı karizmatik bi adam her gören şaşırıyor. Kocamda annesi güzel olmadığı için babası kadar yakışıklı olmamış kardeşleri de daha kötü alakasız 😂 ay kınamıyım diyorum duramıyorum işim dualara kaldı🥺
Vay anasını o zaman senin oğlan da kayınbabaya benzer inşallah,bu arada kayınbabanın tipini gerçekten merak ettim🤣🤣
Benim anneannem çok güzel bir kadın gençlik fotoğraflarında falan ben onun kadar güzel miyim bilmiyorum ama çok benziyorum herkeste benzetiyor banane😂😂
Bende eleştirdikten sonra hep pişman oluyorum, tövbe ya bananeyse falan demeye başlıyorum 😅

Vay anasını o zaman senin oğlan da kayınbabaya benzer inşallah,bu arada kayınbabanın tipini gerçekten merak ettim🤣🤣
Benim anneannem çok güzel bir kadın gençlik fotoğraflarında falan ben onun kadar güzel miyim bilmiyorum ama çok benziyorum herkeste benzetiyor banane😂😂
Bende eleştirdikten sonra hep pişman oluyorum, tövbe ya bananeyse falan demeye başlıyorum 😅
Fotoğrafını buraya ekliyim😂 tipi kayınbabama huyu babasına ve kardeşime benzerse çok tatlı olur 🤗 ahh keşke seçebilsek ortaya karışık güzel bişey olur.
Sende ananene benzemişsin demekki benzeyebiliyor umut var.

Selam bayanlar bende katılayım size 3cü hamileligim 2 oğlum var dün bununda erkek olduğunu söyledi kendimi kız olacak diye çok şartlamışım sanırım alışmaya çalışıyorum önce sağlıklı hayırlı evlat olsun tabi herşey kısmet
Hayırlı olsun 😍 kısmet böyleymiş 💐

Selam bayanlar bende katılayım size 3cü hamileligim 2 oğlum var dün bununda erkek olduğunu söyledi kendimi kız olacak diye çok şartlamışım sanırım alışmaya çalışıyorum önce sağlıklı hayırlı evlat olsun tabi herşey kısmet
Allah hayırlı evlat versin canım. Kayınvalidem hasta olunca bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı. Çiçek gibi baktılar annelerine. Cinsiyet değil insanlık önemli. Hepsi vatana, ailesine hayırlı evlatlar olsunlar inşallah 🥰

biliyomusun kendimi anlatmaya çalışmak istemiyorum çünkü msj yazmak sanırım yanlış anlaşılmama sebep oluyor. Kimseye taş atmaya çalışmadım. İsteyen istediği gibi davranır. Siz sık gidiyorsunuz düşüncesiz yada dikkatsiz davranıyorsunuz falan mı dedim.
Canım "sık gitmenize şaşırıyorum bana garip geliyor " demen bizlere karşı biraz tuhaf oldu açıkçası..yazı dilinde mimik filân da olmayınca okuduğumuzu anladik:)
She- She- - arkadaşım da uzunca bir süre sonra gitti diye biliyorum ama dr çağırınca gitti..
yeterki iyi olduğunu bileyim 5 dk için verilen paraya acımıyorum valla..

Lütfen yazmamazlik etme daha ne güzel haberler ve tecrübeler paylaşacağız burada..

Canım "sık gitmenize şaşırıyorum bana garip geliyor " demen bizlere karşı biraz tuhaf oldu açıkçası..yazı dilinde mimik filân da olmayınca okuduğumuzu anladik:)
She- She- - arkadaşım da uzunca bir süre sonra gitti diye biliyorum ama dr çağırınca gitti..
yeterki iyi olduğunu bileyim 5 dk için verilen paraya acımıyorum valla..

Lütfen yazmamazlik etme daha ne güzel haberler ve tecrübeler paylaşacağız burada..
Özürdilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Yazarken böyle düşünmedim.

Fotoğrafını buraya ekliyim😂 tipi kayınbabama huyu babasına ve kardeşime benzerse çok tatlı olur 🤗 ahh keşke seçebilsek ortaya karışık güzel bişey olur.
Sende ananene benzemişsin demekki benzeyebiliyor umut var.
Böyle düğmeye basarak falan kahve yapar gibi😂 valla eklersen çok memnun kalırım tamam şaka ya sadece merak ettim türk erkekleri nereye kadar yakışıklı olabiliyor diye🤭 umut var zor ama imkansız değil 😅

Allah hayırlı evlat versin canım. Kayınvalidem hasta olunca bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı. Çiçek gibi baktılar annelerine. Cinsiyet değil insanlık önemli. Hepsi vatana, ailesine hayırlı evlatlar olsunlar inşallah 🥰
Öyle tabi hayırlı evlat olsunlar inşallah 🤲🤲😊

Yaa şimdi bir sorumluluk duygusu ağır bastı bana🤣🤣
Valla ya herkeste vardır öyle bir tayfa bende o tarz iki kişi var biri yeni doğurdu adını da benim kızıma koyacağım adı koydu,halbuki laf arasında konuşmuştuk da pislik😒 ben ne yaparsam onu yapıyor pis özenti kadın🤣
Evet ya ileride çocuğa izlettiğinde çok güzel olur😍😍
İnşallah o aşamaya gelelimde😍 şarkı buldun mu şarkı 😅
Benimkilerin ne teyzesi ne dayısı ne halası var bir tane amcaları var sadece 🤣
Aman benim hepsinden birsürü varda ne oldu boşver 😂
Benim ki Benimkilerin üç teyze iki hala var bakalım ilerde ne faydası olcak ben bizimkilerden fayda gormedim lafları olmaşın yeter😅
Benimde bir oğlum var ikinci kız olsun çok istedim çok Şartlandindim ama benimde buda erkek sanırım 😅
Özürdilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Yazarken böyle düşünmedim.
Kuzum hastane yorumundan ötürü Özür dilemene gerek yok elbette dikkatini çekmiş yada sana ters olabilir takma bazen hepimiz bilmeden yanlış anlasilabiliyoruz burda ki hiç bir anne kasten kimseyi yargılamaz yada Üzmez biliyoruz sende kendini üzme😚

Böyle düğmeye basarak falan kahve yapar gibi😂 valla eklersen çok memnun kalırım tamam şaka ya sadece merak ettim türk erkekleri nereye kadar yakışıklı olabiliyor diye🤭 umut var zor ama imkansız değil 😅
Özelden yolladım 🤣 canım elimizde imkan yokki Türk erkeğiyle iyide olsa kötüde olsa idare etmek zorundayız.

Özelden yolladım 🤣 canım elimizde imkan yokki Türk erkeğiyle iyide olsa kötüde olsa idare etmek zorundayız.
Allah'ım yaratıp yaratıp uzaklara koyuyorsun 🤭 sanki yakında olsa birşey olacak🤣
Neyse ya bizimkiler de iyidir ne yapalım 😂

Allah'ım yaratıp yaratıp uzaklara koyuyorsun 🤭 sanki yakında olsa birşey olacak🤣
Neyse ya bizimkiler de iyidir ne yapalım 😂
Hahaa biraz olgun oluyor canım benimle evli oğlu var sonuçta 🤣
Gerçi yakışıklı karizmatikse yaşın pek bi önemi yok 😂 kız kocamıda yollıyım sana karşılaştır yorum yap 😂

X