2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Vay anasını o zaman senin oğlan da kayınbabaya benzer inşallah,bu arada kayınbabanın tipini gerçekten merak ettim
Benim anneannem çok güzel bir kadın gençlik fotoğraflarında falan ben onun kadar güzel miyim bilmiyorum ama çok benziyorum herkeste benzetiyor banane
Bende eleştirdikten sonra hep pişman oluyorum, tövbe ya bananeyse falan demeye başlıyorum

Fotoğrafını buraya ekliyim tipi kayınbabama huyu babasına ve kardeşime benzerse çok tatlı olur ahh keşke seçebilsek ortaya karışık güzel bişey olur.
Sende ananene benzemişsin demekki benzeyebiliyor umut var.

Hayırlı olsun kısmet böyleymiş

Allah hayırlı evlat versin canım. Kayınvalidem hasta olunca bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı. Çiçek gibi baktılar annelerine. Cinsiyet değil insanlık önemli. Hepsi vatana, ailesine hayırlı evlatlar olsunlar inşallah

Canım "sık gitmenize şaşırıyorum bana garip geliyor " demen bizlere karşı biraz tuhaf oldu açıkçası..yazı dilinde mimik filân da olmayınca okuduğumuzu anladik:)
She- - arkadaşım da uzunca bir süre sonra gitti diye biliyorum ama dr çağırınca gitti..
yeterki iyi olduğunu bileyim 5 dk için verilen paraya acımıyorum valla..

Lütfen yazmamazlik etme daha ne güzel haberler ve tecrübeler paylaşacağız burada..

Özürdilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Yazarken böyle düşünmedim.

Böyle düğmeye basarak falan kahve yapar gibi valla eklersen çok memnun kalırım tamam şaka ya sadece merak ettim türk erkekleri nereye kadar yakışıklı olabiliyor diye umut var zor ama imkansız değil

Öyle tabi hayırlı evlat olsunlar inşallah

İnşallah o aşamaya gelelimde şarkı buldun mu şarkı
Benimkilerin ne teyzesi ne dayısı ne halası var bir tane amcaları var sadece
Aman benim hepsinden birsürü varda ne oldu boşver
Benim ki Benimkilerin üç teyze iki hala var bakalım ilerde ne faydası olcak ben bizimkilerden fayda gormedim lafları olmaşın yeter
Benimde bir oğlum var ikinci kız olsun çok istedim çok Şartlandindim ama benimde buda erkek sanırım
Özürdilerim. Asla kötü bir niyetim yoktu. Yazarken böyle düşünmedim.
Kuzum hastane yorumundan ötürü Özür dilemene gerek yok elbette dikkatini çekmiş yada sana ters olabilir takma bazen hepimiz bilmeden yanlış anlasilabiliyoruz burda ki hiç bir anne kasten kimseyi yargılamaz yada Üzmez biliyoruz sende kendini üzme

Böyle düğmeye basarak falan kahve yapar gibi valla eklersen çok memnun kalırım tamam şaka ya sadece merak ettim türk erkekleri nereye kadar yakışıklı olabiliyor diye umut var zor ama imkansız değil
Özelden yolladım canım elimizde imkan yokki Türk erkeğiyle iyide olsa kötüde olsa idare etmek zorundayız.

Özelden yolladım canım elimizde imkan yokki Türk erkeğiyle iyide olsa kötüde olsa idare etmek zorundayız.
Allah'ım yaratıp yaratıp uzaklara koyuyorsun sanki yakında olsa birşey olacak
Neyse ya bizimkiler de iyidir ne yapalım

Allah'ım yaratıp yaratıp uzaklara koyuyorsun sanki yakında olsa birşey olacak
Neyse ya bizimkiler de iyidir ne yapalım
Hahaa biraz olgun oluyor canım benimle evli oğlu var sonuçta
Gerçi yakışıklı karizmatikse yaşın pek bi önemi yok kız kocamıda yollıyım sana karşılaştır yorum yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…