2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Devlet hastanesi malesef neyse haftaya nasılsa kendi doktorumda randevum var.
Şimdi gördüm yazdığını. Maalesef devlet hastanelerindeki doktorlar böyle oluyo. Kapris ego Allah ne verdiyse.. sanki canlarından can gidiyo bişeye cevap verirken. Neyse bidaha gitmezsin

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktım ben böyle ters sınır bozucu bi doktor görmedim gerçekten kalp atışını bile dinlemedi bebeğinin haftasıyla uyumlu gelişimi iyi dedi gönderdi.Cinsiyetini sordum bacaklarını kapatmis göremiyorum dedi uğraşsam görürüm ama vaktim yok çok hastam var dedi gönderdi.En azından bebegini gördüm şükür elini kolunu oynattı.

Bende senin gibiyim inan, doktordan çıktığım an kafama bin şüphe düşüyor. Halbuki Allah korusun bir şey olacaksa-ben elimden geleni yaptıktan sonra- yine olacak. her dakika doktorda olsam da engelleyemem. O yüzden negatif düşünmeye olmsuzu çağırmaya hiiiç gerek yok. Rahmin içinde olup biteni Rabbim bilir. Ben çok kaygılı olduğumda kendimi dua ederek, namaz kılarak sakinleştirmeye çalışıyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :KK200:

Bende senin gibiyim inan, doktordan çıktığım an kafama bin şüphe düşüyor. Halbuki Allah korusun bir şey olacaksa-ben elimden geleni yaptıktan sonra- yine olacak. her dakika doktorda olsam da engelleyemem. O yüzden negatif düşünmeye olmsuzu çağırmaya hiiiç gerek yok. Rahmin içinde olup biteni Rabbim bilir. Ben çok kaygılı olduğumda kendimi dua ederek, namaz kılarak sakinleştirmeye çalışıyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz :KK200:
Öyle zaten Allahın takdiri elimizden dua dan başka bisey gelmez 🥰🙂

Çok şükür benimki zerre benzemedi sevmediklerime😅 hamileliğin ilk başlarında esimden uzaklasmistim görmek bile istemiyordum 4. Aydan sonrada tam tersi ise bile gitmesin yanımda dursun istiyordum babasının kopyası oldu oğlum 😅 artık sevmedigim dönemdemi benzedi sevdiğim donemdemi benzedi bilemiyorum 😅

Bu nasıl muamele ya cins işte özel mi devletmi aslında iki durumdada eğer ilgisinden memnun kalmadiysan sikayet edebilirsin
Oğlan dayıya benzer diyolar bende onu düşünüp teselli oluyorum 😌

Öyle zaten Allahın takdiri elimizden dua dan başka bisey gelmez 🥰🙂
Kalp atışını dinlemiştir alette gözüküyoda ses duyulmuyor. Bende gitmiştim öyle yapmıştı. Doktorlara sağlıkçılara bişi demek istemiyorum işleri çok zor gerçekten 4.5.6.doğumu için gelen kadınlarla dolu hastaneler doktor yetmiyor.
Önemli olan sağlıklı olması en azından onu öğrenmiş oldun.

Kalp atışını dinlemiştir alette gözüküyoda ses duyulmuyor. Bende gitmiştim öyle yapmıştı. Doktorlara sağlıkçılara bişi demek istemiyorum işleri çok zor gerçekten 4.5.6.doğumu için gelen kadınlarla dolu hastaneler doktor yetmiyor.
Önemli olan sağlıklı olması en azından onu öğrenmiş oldun.
Aynen çok şükür 🤲🙂

Devlet hastanesi malesef neyse haftaya nasılsa kendi doktorumda randevum var.
Anladim kuzum neyseki sürekli gitmen gereken bir doktor değilmiş
E Elayagiz cinsiyet partisi için şarkı bulmaya çalışıyordun değil mi canım
Evli mutlu çocuklu nasıl 🤣🤣
Tamam şakaydı, bulacağım ben sana şarkı 😂😂
Yaa 😅 sende bu iş anlamlı düşman catlatmalik bi sarki olmalı çok duyulmamis olursada daha güzel olur bizim bi tayfa var benle konusmuyolar ama ne yapsam mutlaka taklit ediyorlar arkamdan bari onlara güzel örnek olmuş olayım şimdi onlardan biri hamile kesin yapar benden sonra😅😅 bugun beyaz bi elbise aldım yavaş yavaş hazırlıklara baslim 31 ine kontrol var 1 inde yaparım nasılsa aile arasında olcak kimse gelmicek😅 maksat guzel resim video çekmek 😅
Oğlan dayıya benzer diyolar bende onu düşünüp teselli oluyorum 😌
Bizimki nin dayısı yok ama şükür amcası da yok babasına benzedi😅😅

Açıkçası bende size şaşırıyorum bu kadar sık gitmek hiç bana göre değil. Bebeği merak ettiğim için sadece heveslenip gitmek istiyorum ona bile kendimi zor ikna ediyorum. Ben mi garibim bilemiyorum ama hastanede hastalık ayrı korkutuyor bu dönemde özel ve uzun ilgi göremediğim için de gidip para bayılmak saçma geliyor. Toplasan içeride 5 dk kadar durmuyorum eşimde girmeyince çok garip oluyor.
Benim eşim de girdi kızımda en son. ilgi görmekle alakası yok bence durduk yere kimse öyle gitmez ki

Açıkçası bende size şaşırıyorum bu kadar sık gitmek hiç bana göre değil. Bebeği merak ettiğim için sadece heveslenip gitmek istiyorum ona bile kendimi zor ikna ediyorum. Ben mi garibim bilemiyorum ama hastanede hastalık ayrı korkutuyor bu dönemde özel ve uzun ilgi göremediğim için de gidip para bayılmak saçma geliyor. Toplasan içeride 5 dk kadar durmuyorum eşimde girmeyince çok garip oluyor.
Herkes bebeği merak ettiği için gidiyor zaten siz gibi :)) sıklık duruma da riske göre ve doktorun çağırma durumuna göre değişiyor. Para bayılmak tabiki kimse istemez. Severek bayılan da eminim içimizde yoktur zaten 😉

Yorgun daha yeni uzandim iki dk😅 Sen nasilsin
Bazen iyi bazen kötü gecen gün kötü rüya gördüm yine kaybetmiştim bebeğimi blraz etkiledi beni pskolojm pek iyi değil bilmiyorum hayırlısı Allahtan 🤲

Bazen iyi bazen kötü gecen gün kötü rüya gördüm yine kaybetmiştim bebeğimi blraz etkiledi beni pskolojm pek iyi değil bilmiyorum hayırlısı Allahtan 🤲
Psikolojik destek alsanız bu konuda iyi gelebilir ben de biseyleri takıyorum bazen kızımın aortda ilerlememesi gereken bi darlık var sürekli biseyler okuyup kötü oluyorum cok daha kötü sorun yaşayan insanlar var halimize şükür. Ama sizin durumunuzda zor destek almak iyi gelir. Ben bile düşünüyorum bazen evham yapiyoruz.

Psikolojik destek alsanız bu konuda iyi gelebilir ben de biseyleri takıyorum bazen kızımın aortda ilerlememesi gereken bi darlık var sürekli biseyler okuyup kötü oluyorum cok daha kötü sorun yaşayan insanlar var halimize şükür. Ama sizin durumunuzda zor destek almak iyi gelir. Ben bile düşünüyorum bazen evham yapiyoruz.
Bana iyi gelmedi inan bu cok farklı bir durum pskologla çözülebilecek bir sey değil bir kac kez gittim ama zaten ilaç veriyorlar gebelikte kullanmam onun dısında yani bu bir imtihan farkındayım Allahtan geldi farkındayım ama oluyor arada işte rabbime sıgındım bakalım inşallah sonu güzel olur 🤲

Benim eşim de girdi kızımda en son. ilgi görmekle alakası yok bence durduk yere kimse öyle gitmez ki
yanlış anladınız sanırım ben doktorun ilgisizliğinden bahsediyorum. Yani ilgi yada özel bir muayene gibi hissetmiyorum. Giderken bu beni strese sokuyor. Ve boşuna para vermişim gibi hissediyorum. Kimi isterse her gün gider bu beni ilgilendirmez ki.

Herkes bebeği merak ettiği için gidiyor zaten siz gibi :)) sıklık duruma da riske göre ve doktorun çağırma durumuna göre değişiyor. Para bayılmak tabiki kimse istemez. Severek bayılan da eminim içimizde yoktur zaten 😉
İlk konturol sonrası 3 hafta sonra tekrar gel dedi. Ben buna gerek görmediğim için gitmedim. Tabi ki gitmek veya gitmemek herkesin kendi tercihi. Sadece bana böyle bir dönemde bu sıklıkla gidilmesinin garip geldiğini söyledim.

yanlış anladınız sanırım ben doktorun ilgisizliğinden bahsediyorum. Yani ilgi yada özel bir muayene gibi hissetmiyorum. Giderken bu beni strese sokuyor. Ve boşuna para vermişim gibi hissediyorum. Kimi isterse her gün gider bu beni ilgilendirmez ki.
İyide o zaman bu sizin iyi bir doktor bulamamanızla alakalı. Sizde iyi bir doktor bulsanız sık gitmekle ilgili bi kaygınız olmayacak o zaman.

X