2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende ya kafamda kuruyorum sonra fenalıklar basıyor en ufak birşeyi abartıyorum araştırıyorum:KK43:
Evet şükretmeliyiz şimdi hastanelerde koronayla mücadele ediyorda olabilirdik Allah korusun veya orda bir sağlık çalışanı.. gerçi sen hemşireydin değil mi canım? Ücretsiz izne ayrılmak en iyisi bu durumda
Bende oğlanı alıp ineceğim şimdi sitenin bahçesine biraz oynasın bende biraz yürüyüp kendime geleyim yoksa daral geldi evde😅
Evet sorma ben cehennemin içinden geldim 😅
Hava güzel arkasından koşturmaktan yürüyemesemde :)

Bizde çok sıkılıyoruz kızlar
Hep evdeyiz
Eşimde evden çalışıyor
Kızım sıkılıyor ama çıkarsak hasta oluruz çıkmayalım hiç bir yere mikroplar bitene kadar diyor
Birlikte oyunlar oynuyoruz kitaplara çok ilgili etkinlik kitaplarından yapıyoruz kutu oyunları var onlardan oynuyoruz bazende sevdiği filmi izliyor böyle idare ediyoruz
Anneme ablama çok yakınım ama çok uzun süredir gitmiyorum hepimiz korkuyoruz
Elbet bu günlerde geçecek bahara doğru daha rahatlarız inş 🙏

Evet sorma ben cehennemin içinden geldim 😅
Hava güzel arkasından koşturmaktan yürüyemesemde :)
Ben güneşli havaları sevmem kar yağmur sis bulut şimşek dolu bunları severim,neyseki hava hafif kapalı İzmir de😅 ben banktayım parkta oynayışını izliyorum yürüyüşü babası evde olduğu bir zaman yaparım artık 😅
Cehennemin içi mi:KK43:Allah kolaylık versin sağlık çalışanlarına haklarını ödeyemeyiz valla❤️

Hep evdeyiz
Eşimde evden çalışıyor
Kızım sıkılıyor ama çıkarsak hasta oluruz çıkmayalım hiç bir yere mikroplar bitene kadar diyor
Birlikte oyunlar oynuyoruz kitaplara çok ilgili etkinlik kitaplarından yapıyoruz kutu oyunları var onlardan oynuyoruz bazende sevdiği filmi izliyor böyle idare ediyoruz
Biz de hep etkinlik içindeyiz ama çocukları güneşli havalarda yarım saat bi saat çıkarmak cok onemlı cok yapamasamda ben de. Gerçi herkes nasıl rahat ederse.

Kızlar iyi geceler bu paket servislerinin 8 e kadar olması bana hic yaramadı :KK43: gecenin bir vakti canım birseyler cekiyor. Bu arada elim bos durmadi yeni bir oyuncak yaptim ikinci oyuncağım :)
Eki Görüntüle 2742420
Buda muhteşem 😍😍 bende denicem cinsiyet kesinlessin😅
Hep evdeyiz
Eşimde evden çalışıyor
Ya evet çocukla gerçekten çok zor evde durmak çok sıkılıyorlar bizde bol tepinmeli gidiklamalari oyunlar oynuyoruz günde bi saat kitap okuyoruz ancak enerjisi atiliyor😅

Kızlar cinsiyet partisi için şarkı onerilersiniz var mı herkes maşallah ve seni çok seviyorum u yapmis onlar çok klasik geliyo bana varmı önerileriniz yabancı şarkı olmasın ama 🙈

Ya evet çocukla gerçekten çok zor evde durmak çok sıkılıyorlar bizde bol tepinmeli gidiklamalari oyunlar oynuyoruz günde bi saat kitap okuyoruz ancak enerjisi atiliyor😅
Dene vnm mutlaka benimkinin cinsiyeti daha belli degil :)

Ben bizimkine hiç sormadım. Kendisi hemen tahminde bulundu. Keşke bulunmasaydı ama. Şimdi hep acaba değişirmi, tahmini tutar mı diye düşünüyorum 😁
Değişince de insan bir garip oluyor ablamın öyle oldu kız dediler annem pembe battaniye ördü erkek dediler 😄

kızlar merhaba. dün kontrolum vardı 12+6 ikili için gitmiştim doktor ölçümleri yaptıktan sonra 1 hafta ileri görünüyor adet tarihini 1 hafta geriye çekiyoruz dedi var mı başına böyle bir durum gelen ? kızımda da geriden geliyordu hiç adeti ileriye almamışlardı anlamadım bundan sonra sorduklarında adet tarihin bu diyeceksin dedi :KK35:

Cidden iyi dayanmissin he ben kaç kere gittim 7.haftanın üstüne...
Kzımda da tek bir doktorda devam etmiş ayda bir gitmiştim. Hatta doktorum başka doktora gitmediğimi duyunca çok şaşırmıştı. Ay aman ben hiç sevmiyorum. Meraklanmasam hiç ama hiç gitmem de merakımdan gidicem hastaneye. 😂

Bizimki gece kuşu 😅
Sabah geç kalkar akşama kadar tembel tembel gözünü ovuşturarak dolanır, akşam olunca durduğu yerde durmaz gece uyumak bilmez bazen
Annesine çekmiş 😂

kızlar merhaba. dün kontrolum vardı 12+6 ikili için gitmiştim doktor ölçümleri yaptıktan sonra 1 hafta ileri görünüyor adet tarihini 1 hafta geriye çekiyoruz dedi var mı başına böyle bir durum gelen ? kızımda da geriden geliyordu hiç adeti ileriye almamışlardı anlamadım bundan sonra sorduklarında adet tarihin bu diyeceksin dedi :KK35:
Benimki de 1 hafta önden gidiyor ama doktor öyle birşey demedi,erken doğum gibi bir olay da olmuyormuş sadece çok önden giderse diyabet sorunu ve sezeryan oluyormuş ama 3 haftadan fazla ileri giderse o da

Benimki de 1 hafta önden gidiyor ama doktor öyle birşey demedi,erken doğum gibi bir olay da olmuyormuş sadece çok önden giderse diyabet sorunu ve sezeryan oluyormuş ama 3 haftadan fazla ileri giderse o da
garip bi sonraki gidişime niye böyle oldu dicem gerçi dedim de bir hafta önden görünüyor dedi ölçümlere baktı, hayırlısı bakalım teşekkür ederim cevap için ceydacan

Açıkçası bende size şaşırıyorum bu kadar sık gitmek hiç bana göre değil. Bebeği merak ettiğim için sadece heveslenip gitmek istiyorum ona bile kendimi zor ikna ediyorum. Ben mi garibim bilemiyorum ama hastanede hastalık ayrı korkutuyor bu dönemde özel ve uzun ilgi göremediğim için de gidip para bayılmak saçma geliyor. Toplasan içeride 5 dk kadar durmuyorum eşimde girmeyince çok garip oluyor.

garip bi sonraki gidişime niye böyle oldu dicem gerçi dedim de bir hafta önden görünüyor dedi ölçümlere baktı, hayırlısı bakalım teşekkür ederim cevap için ceydacan
Benimki de ilk başlarda satla uyumluydu son gittiğimde ileride dedi, rica ederim kuzum 🥰🥰

X