2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
kızlar merhaba. dün kontrolum vardı 12+6 ikili için gitmiştim doktor ölçümleri yaptıktan sonra 1 hafta ileri görünüyor adet tarihini 1 hafta geriye çekiyoruz dedi var mı başına böyle bir durum gelen ? kızımda da geriden geliyordu hiç adeti ileriye almamışlardı anlamadım bundan sonra sorduklarında adet tarihin bu diyeceksin dedi :KK35:
Benimkide önden gidiyor erken yumurtlamıştım ondan sanırım. Son adet tarihimi soruyolar söylüyorum ultrasonsa ileri çıkıyor. Bu bir problem değil tabi 1 haftadan bişi olmuyor.

Açıkçası bende size şaşırıyorum bu kadar sık gitmek hiç bana göre değil. Bebeği merak ettiğim için sadece heveslenip gitmek istiyorum ona bile kendimi zor ikna ediyorum. Ben mi garibim bilemiyorum ama hastanede hastalık ayrı korkutuyor bu dönemde özel ve uzun ilgi göremediğim için de gidip para bayılmak saçma geliyor. Toplasan içeride 5 dk kadar durmuyorum eşimde girmeyince çok garip oluyor.
Bebeği görmeden duramam ben
Bana kalsa her hafta giderim😅 her gittiğimde de doktorun canından bezdiriyorum yarım saat oturuyorum içeride kovacaklar beni yakında 😂

Kızlar hayatımın en büyük kazığını yedim. Kafeinsiz kahve alayım dedim ve küçücük kavanoza 46 lira verdim 😬

Eklentiler

• C006BC10-DDE9-4035-B0B3-55F25A8C73BB.jpeg
    C006BC10-DDE9-4035-B0B3-55F25A8C73BB.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 36
Gitmeye karar verdim öğleden sonra 14.30 da randevum dualarınızı bekliyorum.Ayrica 20 haftalık olmadan da korkum geçmicek
Canım seninki artık psikolojik... bebeğin şuan sağlıklı bile olsa psikolojik olarak yaşadığın kayıplardan dolayı hep kaygı yaşarsın... bende yaşıorm aynı şeyleri, bi düşük olunca maalesef... ama devamlı kendine telkinde bulun. Allaha emanet de, bu sefer tedavini de ona göre görüyorsun.. ilaçlarını ihmal etme.. sen elinden geleni yap. Stresin ve kaygının fazlası da zarar verir hem sana hem bebeğe.. akışına bırak. Bişey olmayacaksa bile Allah korusun bu korkularından dolayı başına getirirsin. Kötüyü çağırma boşver. Olumlu düşün, herşey iyi olcak bu sefer de.. Dua et bol bol. Çünkü elimizden başka bişey gelmiyor

Değişince de insan bir garip oluyor ablamın öyle oldu kız dediler annem pembe battaniye ördü erkek dediler 😄
Aynen ya. Bi hevesleniyosun ona göre hayaller kuruyosun, sonra bi de hop farklı diyor... başa sar bu sefer.. neyse sağlıklı olsunlarda ilk önce yeter

Merhaba arkadaşlar doktordan çıktım ben böyle ters sınır bozucu bi doktor görmedim gerçekten kalp atışını bile dinlemedi bebeğinin haftasıyla uyumlu gelişimi iyi dedi gönderdi.Cinsiyetini sordum bacaklarını kapatmis göremiyorum dedi uğraşsam görürüm ama vaktim yok çok hastam var dedi gönderdi.En azından bebegini gördüm şükür elini kolunu oynattı.

Canım seninki artık psikolojik... bebeğin şuan sağlıklı bile olsa psikolojik olarak yaşadığın kayıplardan dolayı hep kaygı yaşarsın... bende yaşıorm aynı şeyleri, bi düşük olunca maalesef... ama devamlı kendine telkinde bulun. Allaha emanet de, bu sefer tedavini de ona göre görüyorsun.. ilaçlarını ihmal etme.. sen elinden geleni yap. Stresin ve kaygının fazlası da zarar verir hem sana hem bebeğe.. akışına bırak. Bişey olmayacaksa bile Allah korusun bu korkularından dolayı başına getirirsin. Kötüyü çağırma boşver. Olumlu düşün, herşey iyi olcak bu sefer de.. Dua et bol bol. Çünkü elimizden başka bişey gelmiyor
Aynen korku var bide çok gazım kabızlığım var karnimda hareket var ama hazmı bebek mi seçemiyorum.Hareketlerini hissetsem ayda 1 giderim de işte Allah korktuklarimiza uğratmasın hepimiz sağlıkla alalım kucaklarimiza inşallah.

Dene vnm mutlaka benimkinin cinsiyeti daha belli degil :)
Ya insallah gönlünden geçen cinsiyet olur 😍 bu renkler oyuncaklar kıza daha çok yakışır sanki 😍
Bizimki gece kuşu 😅
Sabah geç kalkar akşama kadar tembel tembel gözünü ovuşturarak dolanır, akşam olunca durduğu yerde durmaz gece uyumak bilmez bazen
Annesine çekmiş 😂
Bizimkide sabah Geç kalkar kahvalti oyun temizlik derken biraz koşturur öğlen uyumaz arada sürpriz yapar uyur 😅 akşamda kavga kiyamet uyuyo hava Güzelse sokak kedilerine mama vermeye ineriz yarım saat bi saat kadar öyle oyalanir gün daha kolay geçer ama soguksa cikamiyorsak zor bir gün oluyo enerjisini attiramiyorum😅

Ya kızlar çocuğumuzun sevmediğimiz yada beğenmediğimiz bir aile bireyine benzeme oranı yüzde kaçç🤣
Bazen aklıma böyle tuhaf tuhaf şeyler geliyor.
Çok şükür benimki zerre benzemedi sevmediklerime😅 hamileliğin ilk başlarında esimden uzaklasmistim görmek bile istemiyordum 4. Aydan sonrada tam tersi ise bile gitmesin yanımda dursun istiyordum babasının kopyası oldu oğlum 😅 artık sevmedigim dönemdemi benzedi sevdiğim donemdemi benzedi bilemiyorum 😅
Merhaba arkadaşlar doktordan çıktım ben böyle ters sınır bozucu bi doktor görmedim gerçekten kalp atışını bile dinlemedi bebeğinin haftasıyla uyumlu gelişimi iyi dedi gönderdi.Cinsiyetini sordum bacaklarını kapatmis göremiyorum dedi uğraşsam görürüm ama vaktim yok çok hastam var dedi gönderdi.En azından bebegini gördüm şükür elini kolunu oynattı.
Bu nasıl muamele ya cins işte özel mi devletmi aslında iki durumdada eğer ilgisinden memnun kalmadiysan sikayet edebilirsin

Ya insallah gönlünden geçen cinsiyet olur 😍 bu renkler oyuncaklar kıza daha çok yakışır sanki 😍

Bizimkide sabah Geç kalkar kahvalti oyun temizlik derken biraz koşturur öğlen uyumaz arada sürpriz yapar uyur 😅 akşamda kavga kiyamet uyuyo hava Güzelse sokak kedilerine mama vermeye ineriz yarım saat bi saat kadar öyle oyalanir gün daha kolay geçer ama soguksa cikamiyorsak zor bir gün oluyo enerjisini attiramiyorum😅
Bizimkide uyumaz öğlen, çünkü geç kalkıyor öğlen daha çok çizgi film izlemeyi sever😂 bizde her gün veya iki güne bir aşağı iniyoruz parka yarım saat bir saatliğine yoksa gece hiç uyumuyor😅
Bizim evde kedi olunca parka inemediğimiz zamanlar hep onunla oynatarak enerjisini attırıyorum ama bizim kızda çok tembel aval aval bakıyor çocuğa oynamayacağım der gibi🤣

Çok şükür benimki zerre benzemedi sevmediklerime😅 hamileliğin ilk başlarında esimden uzaklasmistim görmek bile istemiyordum 4. Aydan sonrada tam tersi ise bile gitmesin yanımda dursun istiyordum babasının kopyası oldu oğlum 😅 artık sevmedigim dönemdemi benzedi sevdiğim donemdemi benzedi bilemiyorum 😅

Bu nasıl muamele ya cins işte özel mi devletmi aslında iki durumdada eğer ilgisinden memnun kalmadiysan sikayet edebilirsin
Devlet hastanesi malesef neyse haftaya nasılsa kendi doktorumda randevum var.

Ay ne biçim doktormuş gitme bir daha ona,neyse iyiymiş ya bebek çok şükür gözün aydın🥰

İyi hadi gözün aydın. Özel hastanedeki doktor mu böyle davrandı, devlete mi gittin

X