2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Doktor bana 12.haftada cinsiyet hakkında tahmin yaptı 13.haftada başka doktora gittim tahmin yapmaktan çekindi 15.haftada % 100 söylerim dedi. Kendi doktorumda 16.haftada söylerim kesin dedi. Seninkini en azından büyük bir tahminde bulunarak söylerler.
İnşallah canım 🥰

Teşekkür ederim orta diyebilirim otizmli
Çok ilgi istiyorlar değilmi... ama çok sevimliler 😊 ben şunu gördüm 4 yıl boyunca, küçük yaştan itibaren ne kadar çok ilgilenilirse çocuğun düzeyi o kadar iyi olmaya başlıyor.

2 hafta önce gittim heyecandan sormayı unutmuşum 😄
Ben bizimkine hiç sormadım. Kendisi hemen tahminde bulundu. Keşke bulunmasaydı ama. Şimdi hep acaba değişirmi, tahmini tutar mı diye düşünüyorum 😁

Bende sıkıntıdan ölmeyeyim diye öğlene kadar uyuyorum ama yine çok sıkılıyorum, özelikle şu nisan-mayıs aylarında sinir krizi geçirmiştim, sinemaya gitmeye bile hasret kaldım şöyle bir arkadaşlarla buluşsak falan bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama işe gitmek istiyorum ben ya online çalışmak istemiyorum işe gitmek istiyorum:KK43:
Nisan mayısta benim canım çıkıyordu şimdi ise dönsem muhtemelen cok pişman olurum o yüzden oturayım oturduğum yerde diyorum ama komplo teorileri geliyor aklıma sıkıldım bu durumdan kızımın rahatsızlığı artar mı söyle mi böyle mi sürekli bi araştırma içindeyim doktor haber makale okuyorum 😅 En önemlisi sağlık olsunda cok şükür yine bekleriz evlerimizde Napalım ben kızı alıp inicem biraz aşağı o bile iyi geliyor :)

Gitmeye karar verdim öğleden sonra 14.30 da randevum dualarınızı bekliyorum.Ayrica 20 haftalık olmadan da korkum geçmicek
Öyle dusunme canım çünkü her zaman bi tehlike var o geçse başka bi şey bulursun ben de kitabını yazdım o korkuların 😂 ama tabi senin kaybın varmış haklısında dua etmek olumlu düşünmek iyi geliyor inşallah güzel haberlerle gel bekliyoruz :)

Lupus positifmisim kan pıhtılaşması varmış 2.den sonra öğrendik.Bunda ecopirin ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ama yine de korkuyorum.
Canım sen önlemini almışsın elinden geleni yapıyorsun gerisi Allah'ın takdiri,bol bol dua et için ferahlasın diye git bakalım inşallah birşey yoktur korkma❤️

Hayırlı cumalar kızlar. Aranızda benim gibi ağız tadı zehir gibi olan var mı geceden beri resmen ağzımın ici zehir gibi bogazlarimda kuruluk var şu içende ne tat geçiyor 😔

Nisan mayısta benim canım çıkıyordu şimdi ise dönsem muhtemelen cok pişman olurum o yüzden oturayım oturduğum yerde diyorum ama komplo teorileri geliyor aklıma sıkıldım bu durumdan kızımın rahatsızlığı artar mı söyle mi böyle mi sürekli bi araştırma içindeyim doktor haber makale okuyorum 😅 En önemlisi sağlık olsunda cok şükür yine bekleriz evlerimizde Napalım ben kızı alıp inicem biraz aşağı o bile iyi geliyor :)
Bende ya kafamda kuruyorum sonra fenalıklar basıyor en ufak birşeyi abartıyorum araştırıyorum:KK43:
Evet şükretmeliyiz şimdi hastanelerde koronayla mücadele ediyorda olabilirdik Allah korusun veya orda bir sağlık çalışanı.. gerçi sen hemşireydin değil mi canım? Ücretsiz izne ayrılmak en iyisi bu durumda
Bende oğlanı alıp ineceğim şimdi sitenin bahçesine biraz oynasın bende biraz yürüyüp kendime geleyim yoksa daral geldi evde😅

kızlar perşembe gününe randevu aldım. sadece bir kere kese kalp atışı için gitmiştim baya çok oldu gitmeyeli. 13 haftalık olucam tam olarak inşallah cinsiyet için net bir şey söyler tahmin almak istemiyorum. Çok heyecanlıyım.🥰

Hayırlı cumalar kızlar. Aranızda benim gibi ağız tadı zehir gibi olan var mı geceden beri resmen ağzımın ici zehir gibi bogazlarimda kuruluk var şu içende ne tat geçiyor 😔
Canım karbonatlı suyla ağzını çalkala iyi geliyor:))

kızlar perşembe gününe randevu aldım. sadece bir kere kese kalp atışı için gitmiştim baya çok oldu gitmeyeli. 13 haftalık olucam tam olarak inşallah cinsiyet için net bir şey söyler tahmin almak istemiyorum. Çok heyecanlıyım.🥰
Ay kız o kadar nasıl sabrettin😅
İnşallah söyler canım çoğumuz 13 haftalıkken öğrendik:))

Öyle dusunme canım çünkü her zaman bi tehlike var o geçse başka bi şey bulursun ben de kitabını yazdım o korkuların 😂 ama tabi senin kaybın varmış haklısında dua etmek olumlu düşünmek iyi geliyor inşallah güzel haberlerle gel bekliyoruz :)
Inşallah 🤲

Cidden iyi dayanmissin he ben kaç kere gittim 7.haftanın üstüne...

X