2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ay birşey itiraf etcem ben dizinin başından beri Demir ve Züleyhanın birlikte olmasını istiyorum Züleyhanın demire aşık olmasını bekliyorum 🤭 ama bugün duruşmaları var ağlıyorum o yüzden şu an😔
Bende mutlu olsunlar istiyordum 😅Ay Yılmaz'ın öleceğine hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi😂😂
Ben kaçırdım oğlumu uyutuyordum 😒 E Elayagiz demirin aman aman aman deyişi:KK70:
Züleyha neden Demir’in arabasındaydı 😂
[/QUOTE]
Boşanmaya gidiyorlardı, Müjgan da oğlunu pusetten düşürdü yılmaz hastaneye gidiyordu son hızla kaza yaptı😅
Ay kız Allah aşkına YouTube dan izle çok güldüm:KK70:
[/QUOTE]
Mekip sahnesini de onuda izleyecem youtubedan😅

Evet canim kayserideyim doktorum zerrin ozkececi melikgazide ozel muayenesi var sen hangi doktora gidiyosn canim🥰
Kayserilileri görmek de sevindirici 🥰 Bende memorialde Özgüç Altuna gidiyorum canım.Birazdan muayeneye giricem ikili test sonucuna bakacak geçen hafta bebişi pek görememiştik bakalım şimdi göstercekmi kendini ❤️❤️

Çocukla 2 katı zor dışarı çıkmamak sürekli evde olması onuda benide bunalıma soktu resmen ve ne olduğunu anlamıyorlar bile bomboş bi hayat şuan onlar için gelişimlerini bile etkiliyo bence insan yüzü görmemek sürekli aynı şeyleri yapmak mayısa biteceğini söylüyorlar en azından dışarı çıkıp kuzenleri ile oynasa bile yeter
E çağirin kuzenlerini madem evde oynasinlar yabanci değilse.

Kayserilileri görmek de sevindirici 🥰 Bende memorialde Özgüç Altuna gidiyorum canım.Birazdan muayeneye giricem ikili test sonucuna bakacak geçen hafta bebişi pek görememiştik bakalım şimdi göstercekmi kendini ❤️❤️
Canim ben orduluyum eşimin gorev yeri kayseri 10 aydir burdayim ama bayg seviyorm kayseriyi bu arada insallah gosterir bebis belki cinsiyet bellu olur hadi hayirli haberlerle gel insallah🤲🥰🌹

Ben annemlere bile gitmiyorum kaç aydır misafirlik diye bişey yok biliyorsunuz yasaklandı ve bizde var belirtisiz ise onlara bişey olur korkusu ile kimseyle görüşmüyorum
Valla kuzen çocuklarim olsa getiririm eve çocugumun yanina oynasinlar diye. Kreşler falan açık. Tercih meselesi tabi 🤷‍♀️

Valla kuzen çocuklarim olsa getiririm eve çocugumun yanina oynasinlar diye. Kreşler falan açık. Tercih meselesi tabi 🤷‍♀️
Kreşler de uzaktan eğitime geçti son 1 aydır özeller dahil tabi tercih meselesi hayırlısı ile bitse de bunları düşünmesek artik

Kızlar pazartesi ikili için doktora gideceğim 14 haftalık olacak sizce cinsiyet belli olur mu🤩
Doktor bana 12.haftada cinsiyet hakkında tahmin yaptı 13.haftada başka doktora gittim tahmin yapmaktan çekindi 15.haftada % 100 söylerim dedi. Kendi doktorumda 16.haftada söylerim kesin dedi. Seninkini en azından büyük bir tahminde bulunarak söylerler.

Kızlar pazartesi ikili için doktora gideceğim 14 haftalık olacak sizce cinsiyet belli olur mu🤩
Geç bile kalmışsın 😊burda çoğumuz 13.hafta içinde öğrendik. Bence sende öğrenirsin, 14 haftalık diyorsun.. hemde daha kesin olur

Cafeye gitmek, dışarda bi yemek yemek en keyif aldığım şeylerdendi resmen sıkıntıdan ölüyorum dışarı çıksan gezecek hiçbir yer yok bitsede kurtulsak artık ya🥺
Bende sıkıntıdan ölmeyeyim diye öğlene kadar uyuyorum ama yine çok sıkılıyorum, özelikle şu nisan-mayıs aylarında sinir krizi geçirmiştim, sinemaya gitmeye bile hasret kaldım şöyle bir arkadaşlarla buluşsak falan bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama işe gitmek istiyorum ben ya online çalışmak istemiyorum işe gitmek istiyorum:KK43:

Günaydın kızlar nasılsınız? Ben dün sağlık ocağında idrar tahlili verdim enfeksiyon çıktı ve bu ben de her ay olan bişey bıktım artık ameliyatı falan olsa olacağım o derece. Doktor bakteri sayısı yüksek erken doğum sebebi olur dedi çok moralim bozuldu. İlaç verdi ama pazartesi kendi doktoruma gideceğim sorup kullanacağım 😔
Geçmiş olsun canım sor ve kullan mutlaka ❤️❤️

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.Ben bundan önce 2 tane 16 haftalık bebeklerinin kalbi durdu en son geçen hafta doktora gittim ve bebek gayet iyiydi ama 2gundur içime bi korku düştü bunu aşamıyorum bugun için devlet hastanesinden randevu aldım ama gitmeye korkuyorum kötü bisey duyarım diye. Diğer kaybettiğim bebeklerim erkekti buna da %80 erkek demeleri korkumu tetikliyor.Sizce napayım gideyim mi yoksa 1 hafta daha bekleyip kendi doktoruma mi gideyim ?
Git için rahatlasın canım,nedeni ne ki diğerlerinin Allah korusun birşey yoktur inşallah içini ferah tut:KK43:

Doktorun ultrasonuna göre değişiyor öğrenirsin inşallah bana tahmin dâhi yapılmadı
Ya bende öyleyim.. hemen acıkıyorum, doymuyorum resmen... normal mi bu yaa
Hiçç sorma :KK43:
Allah yardımcınız olsun. Ben 4 yıl öğretmenlik yaptım özel eğitimde. Bizim okul orta-ağır dı ve çok zordu. İnşallah sizin çocuğuz hafiftir 🤲
Teşekkür ederim orta diyebilirim otizmli

Git için rahatlasın canım,nedeni ne ki diğerlerinin Allah korusun birşey yoktur inşallah içini ferah tut

Git için rahatlasın canım,nedeni ne ki diğerlerinin Allah korusun birşey yoktur inşallah içini ferah tut:KK43:
Lupus positifmisim kan pıhtılaşması varmış 2.den sonra öğrendik.Bunda ecopirin ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ama yine de korkuyorum.

X