2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dün dokturuma sordum o da öyle söyledı rahımde yer acıyor dedı. Eskıden adet donemınden once boyle oluyordu sonra adet oluyordum. Bende polikistik var adetlerim düzensiz kanama zamanında gelmeyınce böyle oluyordu. Ben o bırıken kanların vucuttan atıldıgını dusunuyorum. Doktorumda kırmızı pıhtı gelırse endıselenırız boyle strese gırme korkulacak birşey yok dedı dinlen bol bol stres yapmanı ıstemıyorum dedı. Düşük için gebelik başından beri iğne ve ilaçlar kullanıyorum. ( daha önce bu şekilde bir olay yaşadığımdan temkinli gidiyoruz.)
Bol bol dinlen canımm dr unu dinleee stressss yokkkkkk🥳

Kalp atışı için mi gittiniz?
Hayır kuzum bir gece önce çok ağrım olmuştu o yüzden gittim kese gözükür mü diye çok ufak olduğu için çok net belli değildi. Doktorda emin olmak için 2 gün sonra tekrar gel daha da büyür dedi. Kalp atışı için 7. Haftada gitmeyi düşünüyorum

Dün dokturuma sordum o da öyle söyledı rahımde yer acıyor dedı. Eskıden adet donemınden once boyle oluyordu sonra adet oluyordum. Bende polikistik var adetlerim düzensiz kanama zamanında gelmeyınce böyle oluyordu. Ben o bırıken kanların vucuttan atıldıgını dusunuyorum. Doktorumda kırmızı pıhtı gelırse endıselenırız boyle strese gırme korkulacak birşey yok dedı dinlen bol bol stres yapmanı ıstemıyorum dedı. Düşük için gebelik başından beri iğne ve ilaçlar kullanıyorum. ( daha önce bu şekilde bir olay yaşadığımdan temkinli gidiyoruz.)
hangi ilacları kullaniyorsunuz

bende bir düşük yaşadım korkuyorum. Yazdıklarınız moralimi düzeltti. :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende bir düşük yaşadım korkuyorum. Yazdıklarınız moralimi düzeltti. :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::nazar::nazar::nazar::nazar:
Vallahi benim doktorum resmen bana enerji veriyor morelim düşmesin diye sürekli ilgileniyor. Korkunuzu anlıyorum benimde aynı. Ama oturup aklı selim düşününce herşey olucağına varıyor diyorum. Ama endişelenmek elde değil. İçim rahatlasın diye her doktoruma gidip gelişimde şükür namazı kılıyorum iyi geliyor bana.

X