2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Acikcasi onceden cok yerdim artik yemiyorum nereye kadar bakalim😂 bu aksam corba ictim mesela yanina da 1 dilim kepek ekmegi. Saat 5 gibi yemistm. Az once aciktim kucuk bir tost yedim🤭
Bir de her gun 2 adet ceviz oneriyor doktorlar. Tuzu da azalttim sadece iyotlu tuz kullaniyorum o da yemek pistikten sonra ustune atip kapagi kapatin dinlendirin diyordu. Bebegin beyin gelisimi icin oneriyo doktorlar. Ben biraz arastirmayi seviyorum😂

Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü eylesin hepsini, ben pek inanmıyorum bu Çin takvimine falan da, o yüzden sağlıklı olsunlar yeter cinsiyet sonraki mesele 🥰 Allah herkesin gönlüne göre versin inşAllah 🤲🏻
Tabi canim oncelik sağlık bende inanmiyorum aslinda eglencesine bakiniyorum öyle 😍

Bir de her gun 2 adet ceviz oneriyor doktorlar. Tuzu da azalttim sadece iyotlu tuz kullaniyorum o da yemek pistikten sonra ustune atip kapagi kapatin dinlendirin diyordu. Bebegin beyin gelisimi icin oneriyo doktorlar. Ben biraz arastirmayi seviyorum😂
Ceviz ben baya 5-6 tane yiyorum sanırım ya çok seviyorum zaten 🙂 tuzu bilmiyordum o şekilde öğrediğim iyi oldu🤗

Ceviz ben baya 5-6 tane yiyorum sanırım ya çok seviyorum zaten 🙂 tuzu bilmiyordum o şekilde öğrediğim iyi oldu🤗
Ne guzel ☺ cig badem kuru uzum kuru kayisi falan da alin. Bir de bir ogun sebze bir ogun et oneriyor doktor. Sarkuteri urunlerini de pisirdiginiz surece sorun olmaz. Bol bol sut yogurt peynir. Ben oglenleri karisik salata yapiyorum icine de sutas suzme peynirden katiyorum biraz da limon miss gibi doyuruyor. Yag ve tuz atmiyorum bakalim nereye kadar 😂 bunlar da hem istahimi frenlemek icin hem de saglikli beslenmek icin🤭

Bende de aşırı mide yanması vardı ekmek türlerini şekeri kestim yani kısaca karbonhidratı 2-3 güne nerdeyse tamamen geçti bi suyu çok içersem oluyor. Siz de bi deneyin isterseniz.
Ya tesekkur ederim tersine hamurisine düşkünlügüm artti su cok icemiyorum ama deniyecegim bu karbonhdrat isini

Sisteme telefondan girdiyseniz sonuç hazırlanıyor diyip boş ekran gösteriyor ama telefona indirmiş oluyor. Dosyalara bakın. Bilgisayardan hiç denemedim. E nabız çok geç gösteriyor onu bekliyorsanız.
Verilen barkod numarası ile girmeye çalışıyorum ama hep tc , barkod no yanlış diye uyarı veriyor. Hem de bilgileri doğru girmeme rağmen. O yüzden e nabıza düşmesini bekliyordum ben de. Artık yarın da çıkmazsa tekrar özelde kan veririm.

Ne guzel ☺ cig badem kuru uzum kuru kayisi falan da alin. Bir de bir ogun sebze bir ogun et oneriyor doktor. Sarkuteri urunlerini de pisirdiginiz surece sorun olmaz. Bol bol sut yogurt peynir. Ben oglenleri karisik salata yapiyorum icine de sutas suzme peynirden katiyorum biraz da limon miss gibi doyuruyor. Yag ve tuz atmiyorum bakalim nereye kadar 😂 bunlar da hem istahimi frenlemek icin hem de saglikli beslenmek icin🤭
Aaa peynirli salata hiç aklıma gelmemişti yarın bunu yapacağım çok iyi oldu gerçekten teşekkürler bu uzun süreçte çeşit güzel olur 😅 evet evet kuru üzümde aldım .. aynı zamanda kuru incir de aynı şekilde ve sütle yemek çok keyifli ben seviyorum yani tavsiye ederim 😂 bir de kahvaltıda iki farklı çeşit peynir tükekmekte güzelmiş diye okudum onu da yapıyorum ben ...

Aaa peynirli salata hiç aklıma gelmemişti yarın bunu yapacağım çok iyi oldu gerçekten teşekkürler bu uzun süreçte çeşit güzel olur 😅 evet evet kuru üzümde aldım .. aynı zamanda kuru incir de aynı şekilde ve sütle yemek çok keyifli ben seviyorum yani tavsiye ederim 😂 bir de kahvaltıda iki farklı çeşit peynir tükekmekte güzelmiş diye okudum onu da yapıyorum ben ...
Ben de sütle denemedim bak denerim 😂 boyle duydukca bilgi aktarimi yapariz. Hepimize fikir olur hem🤗

Ay benim de cok açık istahim korkuyorum simdiden kilo alıyorum diye🙄 sabahları sütüm haslanmis yumurtam peynirim hazır. Ara ögünlerde kuru yemis meyve. 2 saatte bir acikiyorum saglikli beslenmeye calisiyorum. Benim de yemedigim zaman midem bulaniyor🤦‍♀️
ah ne mutlu sana maşallah maşallah bende artık çay yerine süt içiyorum peynir yumurta kesin zaten ama lokmalar ağzımda büyüyor

X