2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok şükür kuzum benim 1372 çıktı Beta bugün ama doktor nokta kadar dedi bizim tahmini doğum tarihlerimiz aynı sana da sormak istedim senin nasıl gözüktü var mı fotoğrafı ultrasonun ? Bende çok minik nokta kadar gözüküyor 2 gün sonra tekrar gideceğim
Benim de çok küçük canım, doktor olması gereken yerde ve olması gerektiği gibi bir sorun yok dedi

Verilen barkod numarası ile girmeye çalışıyorum ama hep tc , barkod no yanlış diye uyarı veriyor. Hem de bilgileri doğru girmeme rağmen. O yüzden e nabıza düşmesini bekliyordum ben de. Artık yarın da çıkmazsa tekrar özelde kan veririm.
Kötü denk gelmiş şansınıza. Bi hata yapmadılarsa çıkar herhalde yarına

Merhaba yerleşme kanaması olabilirmi acaba
Dün dokturuma sordum o da öyle söyledı rahımde yer acıyor dedı. Eskıden adet donemınden once boyle oluyordu sonra adet oluyordum. Bende polikistik var adetlerim düzensiz kanama zamanında gelmeyınce böyle oluyordu. Ben o bırıken kanların vucuttan atıldıgını dusunuyorum. Doktorumda kırmızı pıhtı gelırse endıselenırız boyle strese gırme korkulacak birşey yok dedı dinlen bol bol stres yapmanı ıstemıyorum dedı. Düşük için gebelik başından beri iğne ve ilaçlar kullanıyorum. ( daha önce bu şekilde bir olay yaşadığımdan temkinli gidiyoruz.)

Dünden beri istihfar üstüne istihfar 😶 sabah tartldim 1.5 kg vermişim
Merhaba, bende bu sabah siftah yaptım. 5+2 günlük daha. İlk bebeğimde de aynı haftada başlamıştı. O zaman doktorum sana iyi olduğunu belli ediyor bebek sevinmelisin demişti 😉 İlk 3 ay 4 kilo vermiştim. İşallah uzun sürmez tabi 🤗

X