2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim cevap için valla kafam karıştı biraz bu konuda da😇
Valla canim ben 11+4 diye gittim 12+4 olarak ciktim.😅 iyi ki erken gitmisim yoksa bebiş bu hızla büyüdüğü için yaptıramazdım ikili taramayı😂Allahtan geç döllenmeydi geriden geliyordu şimdi önde gidiyor eşek sıpası🥰

Kızlar bir soru ile geldim dün gece saat 01:00 civarlarında bir iki böyle tekme gibi birşeyler hissettim ama gaz değildi eminim tekme şeklindeydi oğlumda 14. Haftada hissetmiştim yanlış hatırlamıyorsam ikinci gebelikte daha erken hissediliyormuş ama bu kadar erken olur mu ? 11+4'üm ve bir 15 20 dk öncede aynısını yaşadım kısa süreli :))) yaşayan var mı bu haftada özellikle ikinci gebeliği olan arkadaşlar
Ben oğlumu 18 de hissetmiştim ikinci diye 14-15 gibi hissederim diyorum. Ama şu anda 12yim hiç hissetmiyorum bence daha erken ama belli de olmaz. Kişiden kişiye değişen bişey. Dün akşam 1 saat uzanıp elim karnımda hareket etsin diye bekledim öksürdüm nefes tuttum falan ama hareket yok. Gaz hareketi damar seyirmesi falan oluyor anca pıt pıt

Kızlar bir soru ile geldim dün gece saat 01:00 civarlarında bir iki böyle tekme gibi birşeyler hissettim ama gaz değildi eminim tekme şeklindeydi oğlumda 14. Haftada hissetmiştim yanlış hatırlamıyorsam ikinci gebelikte daha erken hissediliyormuş ama bu kadar erken olur mu ? 11+4'üm ve bir 15 20 dk öncede aynısını yaşadım kısa süreli :))) yaşayan var mı bu haftada özellikle ikinci gebeliği olan arkadaşlar
Aynen bende dun Gece ve bu sabah sağ kasık bölgemde benı durten bırsey var bende 11 i haftaya geçtim😀😀😀eşime söyleyip duruyorum ınanmıyor😀

Kızlar bi sorum var size ikili testi yaptıranlar genellikle kaçıncı haftada yaptırdınız acaba🙄
11+3 te yapıldı. Bebek 11+6 gözüküyordu tabi olçümü 51 çıktı ama bu ölçümler yanıltıyor erken yapıldığındanöı acaba ensesi ince çıktı gerçikalın çıkacak olsa bu haftada çıkardı diyorum kendimce

İnşallah canım iyi bari istifra çok kötü ben miğdem bulanınca hemen gidip istifra ediyorum başka türlü rahatlayamıyorum çünkü🙄
Ben de 2 haftadır çok kötüyüm bütün gebeliklerim böyle geçti var bunda da bir hayır doktorum bulantının sağlıklı gebelik olduğunu söylüyor hep buarada ben usg foto atsam bakarmısın bana 8 haftalıktı burada

Eklentiler

• 5DD3B7AB-5158-42BE-A5B5-556B9F5EED96.jpeg
    5DD3B7AB-5158-42BE-A5B5-556B9F5EED96.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 43
Geçiyor geçiyor az kaldı sabır 😊

Benim bu gebeliğimde ilk ve tek istiframı anlatayım, idareci toplantı yapıyordu herkese türk kahvesi söylüyorum dedi benim midemde sıkıntı var almayayım dedim tabi gebelikten haberleri yok daha🙄 iyi o zaman çay içersin dedi yok mok dedim ama bozuk atınca hadi dedim alayım da bir iki yudum alırım 😅 çalışan çayı getirdi bir yudum aldım ama kadın çayın içine şeker atıp getirmiş 🙄 yüzüm kirece döndü, toplantının bitmesiyle lavaboya fırlamam bir oldu 😅 resmen kusmam için kumpas kurmuşlar gb 😂😂😂 misafir çayına şeker atılıp karıştırıldığı nerde görülmüş ki hem ya 🙄🤦🏻‍♀️ Bu da böyle bir anı oldu

Kuruma gebeliği ne zaman haber vermek gerekir acaba ya bilgisi olan var mı kızlar?
ÖYle bir zaman var mı ?dört bitince zaten beşinci ayda karın hafiften belli oluyor giyim tarzına göre erkende belli olurda zaten anlaşılır.25. Haftada ayrılma devam edecek mi acep arkadaşım 20 sinde o da bekliyor

Allah korusun canim minicikler daha ondan oyle gorunuyorlar💛 erkek olsa tahmin yurutmez miydi ama ya😊 saglik sihatle gelsin insallah. Masallah minnosa☺️
Bazen ayak ayak üstüne atıyorlar benimki öyleydi sonra ters takla attı bitişik gibi geliyor bize ama değişiyorlar benim kız 20. Hafta detaylıda bile doktor zor resim çekmişti sonrasında yüzünü göremedeki eli ayağı hep yüzündeydi😂

Bazen ayak ayak üstüne atıyorlar benimki öyleydi sonra ters takla attı bitişik gibi geliyor bize ama değişiyorlar benim kız 20. Hafta detaylıda bile doktor zor resim çekmişti sonrasında yüzünü göremedeki eli ayağı hep yüzündeydi😂
😂😂 Degil mi cok hareketliler maşallah ☺️ takip etmek zor. Suan alanlari da genis. Buyudukce sıkışacaklar😅

Ben de 2 haftadır çok kötüyüm bütün gebeliklerim böyle geçti var bunda da bir hayır doktorum bulantının sağlıklı gebelik olduğunu söylüyor hep buarada ben usg foto atsam bakarmısın bana 8 haftalıktı burada
Banada öyle diyor ama diğerlerinde hiç böyle olmadım daha önce vucut sağlıksızla oluyormuş diye okumuştum😂birde beta hcg hormonu daha mı yüksek diye kafama takılıp endişeleniyorum gerçi 12. Haftadan sonra düşüşe geçiyor midesi bulananların hormon seviyesi başlarda yüksek miydi ?

Banada öyle diyor ama diğerlerinde hiç böyle olmadım daha önce vucut sağlıksızla oluyormuş diye okumuştum😂birde beta hcg hormonu daha mı yüksek diye kafama takılıp endişeleniyorum gerçi 12. Haftadan sonra düşüşe geçiyor midesi bulananların hormon seviyesi başlarda yüksek miydi ?
Ben ebeyim evet beta hcg hormonu yükseldiğinde ve B6 vitamini eksikliğinde mide bulantısı ve kusma oluyor genelde

X