2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah çok tatlı bir bebiş🥰🧿 canım ben ramzi teorisine göre bakıyorum eğer ki 6-8. Haftalar arasında ultrason görüntüsü varsa ordan plasenta konumuna göre bir yorum yapabilirim🐣
Teşekkür ederiz canım benim hemen atıyorum 7+5
16144502214813656479395371921033.jpg
16144502214813656479395371921033.jpg

Eklentiler

• 1614450172561850295114700873340.jpg
    1614450172561850295114700873340.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 12
  • 16144502080585210283902524424101.jpg
    16144502080585210283902524424101.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 11
Bende alacaktım sonra vazgeçtim ama fotoğraflarda çok hoş duruyorlar🤗
İlk hamileliğimden kalma bende de var. Şiddetli kusmalar Ve ıkınma sonrası kılcal damar çatlaması olarak söylenmişti bana o dönem. Bazısı geçti bazısı ufaldı. Yine de rahatsızlık veriyorsa doktora gösterin
Buda mantıklı geldi bana ben nerdeyse her gün istifra ediyorum çünkü zorlanıyorum doğru🙄
dediğinize sanırım "hamilelikte melazma" deniyor, eğer o ise geçiyor ama zor geçiyor diye biliyorum. Hamilelikte kesinlikle güneş kremini ihmal etmememiz gerekli.
Çok haklısınız hiç üstünde durduğum bi konu değildi güneş kremi ama ihmal etmemek lazım buda olabilir, çok teşekkür ederim gerçekten

Maşallah canım ne kadar tatlı bir bebiş bu yaa😍❤️ Büyükken pek anlamıyorum ama banada sanki erkekmiş gibi geldi🧿
Sen de mi yaa tüh 😂 hepimiz erkek gördük 😂 ailenin zibilyonuncu erkek torunu mu ne geliyor bakalım yanılıyor muyuz. Toplanıp futbol takımı kurarlar artık 😂 işin şakası tabiki hayırlı sağlıklı olanı eylesin rabbim o'nun emaneti zaten, ne olursa kabulüm.

hamilelikte cilt kuruluğu problemi cok yasiyor ne kadar krem kullnsamda etki etmiyor önere bileceginiz yogun nemlendrici bi krem var mi kizlar gebelerinde kullna bilecegi
Benim göğsümün kahverengi kısmı o kadar kuru ki soyuk soyuk olmus hep, krem vs sürüp orayi uyarmak da istemiyorum ama yağ sürdüm biraz, genişlediği için mi acaba

Sen de mi yaa tüh 😂 hepimiz erkek gördük 😂 ailenin zibilyonuncu erkek torunu mu ne geliyor bakalım yanılıyor muyuz. Toplanıp futbol takımı kurarlar artık 😂 işin şakası tabiki hayırlı sağlıklı olanı eylesin rabbim o'nun emaneti zaten, ne olursa kabulüm.
Yaa bana bakma sen ben bebek büyükken sadece hislerimle yorumluyorum 😂 Dediğin gibi Rabbim önce sağlık versin🤲🏻 Bir kız bir de erkek evlat tattırsın isteyen herkese inşallah😍❤️

Benim göğsümün kahverengi kısmı o kadar kuru ki soyuk soyuk olmus hep, krem vs sürüp orayi uyarmak da istemiyorum ama yağ sürdüm biraz, genişlediği için mi acaba
Benimde kaşınmaya başladı canım ya😬 Çatlak kremide aldım, bebe yağı ve hindistan cevizi yağı dönüşümlü kullanıyorum iyi geliyo😇

Benimde kaşınmaya başladı canım ya😬 Çatlak kremide aldım, bebe yağı ve hindistan cevizi yağı dönüşümlü kullanıyorum iyi geliyo😇
Ben bi kere forumda hamilelik ve sonrasi güzellik bölümünde bı formül görmüştüm tecrube eden bi arkadas yazmış, kakaolu vazelin, e vitamini ve biseyler karıştırmış eczaneden alıp, cok etkili olmus, bikac kisi de tecrübe etmiş memnun kalmış, biraz bulantilardan rahatlayinca onu yapmayı düşünüyorum ben canım. Bide hic su icemiyorum yine bulantı yüzünden, 1-2 haftaya azalirsa suyu artircam ondan da kuruluk soyulmalar vs olur, genişledikce de artar 🤦

Kızlar herkese iyi akşamlar 🌸
Geçen hafta 4 gün süren bir sinüzit ağrım oldu, çok şükür artık iyiyim. Genzime tuzlu su çekmekten beynim tuzlandı yeminle 😂 yalnız iyi iltihap akıtıyor. Dr parol iç dedi ama kimse parole ağrı kesici olduğunu haber vermemiş bence🙄

neyse bu arada geçen hafta ikili test için kan vermiştim sonuç gelmiş, sonuç düşük riskin bi tık üstü çıkmış, üçlü test yaptır dedi dr, yaptırsam mı emin olamadım ya 🙄 keşke baştan ikili de yaptırmayaydım pfff

bu arada 12+5 ten bildiriyorum bulantılar bitti, iştah başladı 😅 hadi hayırlısı bakalım

Kızlar herkese iyi akşamlar 🌸
Geçen hafta 4 gün süren bir sinüzit ağrım oldu, çok şükür artık iyiyim. Genzime tuzlu su çekmekten beynim tuzlandı yeminle 😂 yalnız iyi iltihap akıtıyor. Dr parol iç dedi ama kimse parole ağrı kesici olduğunu haber vermemiş bence🙄

neyse bu arada geçen hafta ikili test için kan vermiştim sonuç gelmiş, sonuç düşük riskin bi tık üstü çıkmış, üçlü test yaptır dedi dr, yaptırsam mı emin olamadım ya 🙄 keşke baştan ikili de yaptırmayaydım pfff

bu arada 12+5 ten bildiriyorum bulantılar bitti, iştah başladı 😅 hadi hayırlısı bakalım
O parolu icecegime oturur ağrım geçsin diye dua ederim daha cok inanırım gececegine 😁
Varya 12. Haftayı iple çekiyorum bulantılar gecsin diye yaa bu arada testler kafanı karıştırmasin, düşüğün bi üstü de neymis yüksek riskli çıksa bile tam bi tanı değil zaten bosver 😊 sağlıkla gelsin insallah

Ben bi kere forumda hamilelik ve sonrasi güzellik bölümünde bı formül görmüştüm tecrube eden bi arkadas yazmış, kakaolu vazelin, e vitamini ve biseyler karıştırmış eczaneden alıp, cok etkili olmus, bikac kisi de tecrübe etmiş memnun kalmış, biraz bulantilardan rahatlayinca onu yapmayı düşünüyorum ben canım. Bide hic su icemiyorum yine bulantı yüzünden, 1-2 haftaya azalirsa suyu artircam ondan da kuruluk soyulmalar vs olur, genişledikce de artar 🤦
İnşallah şu bulantıların biter canım bi an önce. Bende geçen bişey yedim 2 gün mahvoldum istifra miğde bulantısı vs.. sonra sürekli bulantısı olup kusanlara hep dua ettim çok zor gerçekten Allah yardımcınız olsun🥺

İnşallah şu bulantıların biter canım bi an önce. Bende geçen bişey yedim 2 gün mahvoldum istifra miğde bulantısı vs.. sonra sürekli bulantısı olup kusanlara hep dua ettim çok zor gerçekten Allah yardımcınız olsun🥺
Ben hic istifra etmedim canım ama sürekli bulantı hali de cok yorucu oluyo yaa insallah az kaldı gececek 😊

Ben hic istifra etmedim canım ama sürekli bulantı hali de cok yorucu oluyo yaa insallah az kaldı gececek 😊
Benim arada sirada cikardigim oluyor, bazen istifra etsem rahatlardim belki diye dusundugum de oluyor muhtemelen cok zordur ama surekli midede rahatsizlik hissi de cok yoruyor.henuz gecmeyecekmis gibi geliyor valla 🙁 12+1 tam gaz devam

Benim arada sirada cikardigim oluyor, bazen istifra etsem rahatlardim belki diye dusundugum de oluyor muhtemelen cok zordur ama surekli midede rahatsizlik hissi de cok yoruyor.henuz gecmeyecekmis gibi geliyor valla 🙁 12+1 tam gaz devam
Ayy deme yaa artık yavas yavas azalmasi lazım ama 🙁

X