2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
iyi akşamlar kızlar mide ağrısından tek yediğim gıdalar beyaz peynir, ekmek, patates, makarna, yoğurt vs. bugün resmen rahatsız oldum bu durumdan artık ne kadar sağlıksız değil mi

Aslında yaş diyorlar vucut yaşı bence bu diye düşünüyorum herşey genlerle geliyor down bile sadece yaş ilerde oldumu olasılık yükseliyor diyorlar genlerde böyle hastalıklar yoksa ortaya çıkmıyor benim anne tarafımdan gelen metabolizmal hastalıklar var ama eşimle akraba değiliz eşimin anne ve baba tarafının genleri çok iyi gördüğüm kadarıyla kronik rahatsızlıkları yok artık şans işi gibi birşey iki bebeğim genetik yük demişlerdi karnımda öldü ama ben yinede yaşa takılmıyorum bu down çocuk sahip olanların sence yaşı büyük olanlar mı hiç sanmıyorum bir kere markette görmüştüm kadın gayet gençti herkesin genleri bir sürü hastalık dolu mesele eşinle eşleşmesi milyarda bir ihtimaller bazen insanları buluyor

Benim de burnum estetik ve aksama dogru ozellikle inanilmaz tikaniyor grip gibi konusuyorum, burnum tikandigi icin basim da agriyor. Bunun estetikle bi alakasi var mi hic bilmiyorum :/

iyi akşamlar kızlar mide ağrısından tek yediğim gıdalar beyaz peynir, ekmek, patates, makarna, yoğurt vs. bugün resmen rahatsız oldum bu durumdan artık ne kadar sağlıksız değil mi
Gayet iyi zaten bu yediklerini de insan fazla yiyemiyorki zararı olsun ben ancak beni gezdirecek kadar yiyorum işe gittiğim hafta yarım kilo verip diğer hafta alıyor oluyorum 55 ile başladım 54.5 kilodayım üçüncü ayımda ben yiyorum ama ağzımda pişmanlık ve zorlama ile yiyorum gitsin

Kesinlikle okaadar çok alınması gereken şey var ki al al bitmiyor
esime diyorum konttolde doktr cinsiyetleri soylerse hemen cikista alisverise gidiyoruz dedim tamam dedi bakalm rabbim saglikla kucagimza almayida nasip etsin insallah amin ya simdi bende seyde olmaya basladi saga yatsam bebegi ezer miyim sola yatsam bebegi ezermiyim durumuda oluştu ben en iyisi oturarak uyuyayim

Huzurlu içtiğim tek şey kayısı suyu kendim yapmıştım içtim bitirdim sabahları kayısı receli yiyorum şimdi de kuru kayısıdan komposto yapıyorum midemi rahatlatıyor aşırı kazınmam olduğu için aralarda içmeyi düşünüyorum bulantıda yapmıyor gibi diğer içeceklere nazaran yeşil elmayıda denedim ama olmadı

Benim de en güzel yaptığım kahvaltıydi Kahvaltıyı da yaptıktan 10 dakika sonra geri çıkartıyorum akşam ebap yemek istedim onu da çıkarttım şu an Sabahtan belli bir kivi bir portakal bir elma yedim Onunlayım hala istifar etme İsteği var Neyi çıkaracağım ben de bilmiyorum ama bu ne kadar devam edecek böyle

O bacak arasında ki çıkıntı bizde de var ama bacak arası boş dedi kıza benzettim dedi doktor
Canim sen yuz seklinden durusundan anliyorsun bana da bir yorum yapar misin biz bebegi pek döndüremedik zaten enseyi zor ölçtük

Yani besin değeri çok düşük geldi ben de 1 kilo vermiş gibiydim biraz yiyince yarım kilosunu geri aldım ama aslında hep olduğum aynı kilolarda gibiyim. artık yiyip içtiklerimize dikkat etme zamanı geldi gibi :/
oh afiyet olsun ya bir hamile arkadaşım instagrama bir tabak koymuş hamilelikgünlükleri diye aman yarabbim neler yiyor dedim. o biraz vicdan azabı duymamı tetikledi. hoş sosyal medyada her şey abartılıyor kendisi cinsiyeti belli olduğunda anket de başlatmıştı hiç benlik şeyler değil

Harmony yapan firma hala var. Ben birçok firma ile görüştüm. Doktorunuz anlaşmalı ise indirim yapıyorlar epey. 4bin diyen olmadi hiç. Istanbul'da iseniz görüştüğüm firmaları atayım size. Ben de geçen hafta yaptırdım, sonuc bekliyorum. 36 yaşındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…